تحت پوشش COVID داعش است که به دنبال باز گشت

سه سال پس از نابودی آن به اصطلاح خلافت توسط ایالات متحده و ائتلاف به رهبری و با جهان پریشان یک بیماری همه گیر دولت اسلامی نشان داده است تجدید قدرت شروع عملیات ده ها تن از حملات از ماه مارس در کشورهای عربی و غرب آفریقا است.

صفوف خود را به رخ کشیدن حدود 10000 مبارزان, با توجه به U. N. و تحلیلگران تخمین می زند. هشدار کارشناسان توانایی خود را به حرکت آزادانه بین شرق سوریه و غرب عراق و ورود به روستا با سهولت نسبی.

با بخش های بهداشتی و اقتصاد فاسد, تحلیلگران برجسته هستند آنچه که آنها را “تقارن” بین داعش و باطل coronavirus. این بیماری همه گیر را تقویت آنها می گویند آنچه که داعش در تلاش برای رسیدن به آن از طریق حملات و تبلیغات.

“داعش تمرکز بر افشای همان شکست در یک کشور که کروناویروس در حال حاضر در معرض: فروپاشی دولت-ملت ضعیف, امنیت, و, اقتصادی, سیاسی, فرهنگی, فرقه ای و بحران می گوید:” حسن ابو هنیه یک متخصص در اسلامگرا و افراطی جنبش.

“اگر چه آمریکا و ائتلاف به رهبری متمرکز حاوی و از بین بردن داعش آنها هرگز خطاب ریشه نارضایتی در کشورهای عربی است که اجازه ظهور آن در وهله اول,” او می گوید. “کروناویروس در حال حاضر تخمگذار این bare یک بار دیگر و تشدید آنها است.”

عمان, اردن

دولت اسلامی چشم دوخته اند باز گشت در میدان جنگ و صحنه جهانی, تست شکننده جامعه جهانی است که مبارزه با کروناویروس و پریشان از آن مبارزه با افراط گرایی است.

داعش با بهره گیری از این بیماری همه گیر را فشار بر دولت های محلی و قدرت های جهان’ به درون تمرکز به گام تا حملات و زمین به استخدام جدید سازمان ملل متحد و کارشناسان هشدار می دهند و مجددا از کرانههای به اعتصاب در جهان عرب و آفریقا است.

رستاخیر داعش در معرض نه تنها شکنندگی وضعیت موجود اما این گروه افراطی را تکامل به عنوان یک جنبش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

سه سال پس از نابودی آن به اصطلاح خلافت و برچیدن آن رهبری سازمانی توسط یک آمریکایی ائتلاف به رهبری داعش از ماه مارس نشان داده شده تجدید قدرت شروع عملیات ده ها تن از حملات در عراق و سوریه و مصر و شمال آفریقا است.

“از حدود مارس 2020, بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر شد یک عامل در داعش عملیاتی, تبلیغات و جمع آوری کمک های مردمی فعالیت های” سازمان ملل و شورای امنیت شد و هشدار داد در هفته گذشته.

داعش “تحکیم در عراق و سوریه گفت: سازمان ملل متحد گزارش خود را به شورای “و نشان دادن اعتماد به نفس در توانایی خود را به طور فزاینده ای در عمل یک بی پروایی نشان دادن شیوه ای در هسته ی اصلی آن منطقه است.”

هشدار کارشناسان این است که داعش توانایی حرکت آزادانه بین شرق سوریه و غرب عراق – خاک که یک بار کاهش یافت و در زیر آن “خلافت” – ورود به شهرها و روستاها با سهولت نسبی. صفوف خود را به رخ کشیدن حدود 10000 مبارزان, با توجه به U. N. و تحلیلگران تخمین می زند.

“این بیماری همه گیر را در یک زمان با شرایط موجود در زمین و در عراق و سوریه اجازه داده است که داعش به نفع می گوید:” حسن حسن مدیر از بازیگران غیر دولتی و جغرافیای سیاسی برنامه در واشنگتن مستقر در مرکز سیاست جهانی.

“یعنی همه گیر آمد در میان در حال حاضر موجود سیاسی و امنیتی در عراق و سوریه و خلاء به جا مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” او می افزاید. “اضافه کردن به این واقعیت است که با این بیماری همه گیر آخرین چیزی که در ذهن مردم بود ایسیس.”

COVID به عنوان کاتالیزور

عراق تلاش کرده است با افزایش coronavirus موارد است. و در سراسر سوریه با وجود آمار دولت ادعا خلاف این ویروس شده است ravaging جوامع با توجه به شهروندان سازمان ملل و مقامات بهداشتی در کشورهای همسایه.

سوریه و لبنان نیز شاهد فروپاشی اقتصادی و در بسیاری از جهان عرب, جمعیت در حال مبارزه تحت مستند-تحمیل هزینه های اقتصادی و افزایش افزایش بیکاری.

با بخش های بهداشتی و اقتصاد فاسد, کارشناسان برجسته هستند آنچه که آنها را “تقارن” بین گروه های شبه نظامی و باطل ویروس.

COVID-19 تقویت آنها می گویند آنچه که داعش در تلاش برای رسیدن به آن از طریق حملات و تبلیغات, افشای نابرابری در جوامع محرومیت و ناکامی دولت است.

“داعش تمرکز بر افشای همان شکست در یک کشور که کروناویروس در حال حاضر در معرض: فروپاشی دولت-ملت ضعیف, امنیت, و, اقتصادی, سیاسی, فرهنگی, فرقه ای و بحران می گوید:” حسن ابو هنیه یک امان مبتنی بر اردن متخصص در اسلامگرا و افراطی جنبش.

“اگر چه آمریکا و ائتلاف به رهبری متمرکز حاوی و از بین بردن داعش آنها هرگز خطاب ریشه نارضایتی در کشورهای عربی است که اجازه ظهور آن در وهله اول,” او می گوید. “کروناویروس در حال حاضر تخمگذار این bare یک بار دیگر و تشدید آنها است.”

اختلافات در عراق

در عراق سیاسی و امنیتی موانع در حال کاهش مقاومت به شهادت رسیدند.

اختلافات فرقه ای در میان و بین شیعه و کردها و شبه نظامیان سنی ایجاد کرده است محلی خلاء قدرت اجازه می دهد داعش برای پر کردن پشت در, از جمله در شمال بغداد و در مناطق مورد مناقشه در نزدیکی کردستان عراق کارشناسان و تحلیلگران می گویند.

و دولت عراق تحت نخست وزیر جدید مصطفی al-Kadhimi مصرف میشود با یک نبرد دشوار در برابر قدرتمند عربستان تمایلی به سلاح خود را زمین بگذارند و یا قبول دولت مرکزی قدرت.

در بغداد تظاهرات علیه فساد و شبه نظامیان’ تاثیر ادامه خواهد داد.

در ضمن عملیات مشترک علیه داعش با نیروهای ایالات متحده تا حد زیادی به وقفه میان تنش با ایران-رهبر انقلاب پس از ژانویه ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در بغداد.

نه تنها ایالات متحده اعتصاب مختل آمریکا شکننده علت مشترک با عربستان سعودی اما این باعث یک موج انتقام حملات که باعث شد نیروهای ایالات متحده به عقب نشینی به غیر از خط مقدم پایگاه مهمتر وادار به توقف به آمریکا و عراق و ایالات متحده-کردی ، ایالات متحده تخصص در ضد شورش عملیات مورد نیاز است در حال حاضر به بنیادی داعش تجدید حیات است و به خصوص از دست رفته تحلیلگران توجه داشته باشید.

“واقعیت این است که داعش می تواند تقریبا آزادانه در عظیم و گسترده فضا در عراق و سوریه بدون حمایت مردمی می گوید زیادی در مورد چگونگی عراق نمی تواند امن خود … بدون زمان دخالت آمریکا می گوید:” آقای حسن در مرکز سیاست جهانی.

آقای ابو هنیه اردن کارشناس طول می کشد یک دیدگاه دیگر.

“غرب و جهان نباید فراموش کرد که داعش از طریق این مرحله و قبل از دگردیسی” او می گوید.

“در سال 2009 پس از ایالات متحده آمریکا افزایش و سنی ‘Sahwa’ بیداری جنبش سوار القاعده در عراق به صحرا در کرانههای آن را دوباره سازمان دهی شده است و منتظر به مرحله باز گشت به داعش در سال 2014” او اشاره می کند.

“این است که تاریخ خود را تکرار.”

لودویک مارین/AP

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, دوم, سمت چپ, گوش موریتانی به عنوان رئیس جمهور محمد ولد شیخ ال Ghazouani سوم, حق صحبت می کند در طول G5 Sahel اجلاس در 30 ژوئن 2020 در نواکشوت, موریتانی. پنج کشور منطقه ساحل در جنوب صحرای بزرگ آفریقا – بورکینافاسو, چاد و مالی و موریتانی و نیجر – باید با تشکیل یک نظامی مشترک نیروی کار است که با فرانسه به جنگ افراط گرایان اسلامی به عنوان جهادی حملات کوه.

آفریقا فشار

داعش نیز مورد استفاده همه گیر به عنوان یک انحراف به گسترش بیشتر به غرب آفریقا و ساحل عاج با استفاده از شبکه قائم مقام گروه ها و شرکت های وابسته به اتصال مرزی سرزمین و پایمال کردن نیروهای بومی و محلی در راه است که کارشناسان می گویند آینه ظهور خلافت در عراق و سوریه در سال 2014.

داعش وابسته به بوکوحرام در زیر چتر دولت اسلامی غرب آفریقا استان (ISWAP) و گسترش قلمرو در نیجریه نیجر و چاد + تصاویر وابسته به دولت اسلامی در بیشتر صحرای بزرگ آفریقا (ISGS) رو به گسترش است در نیجر و مالی.

مارس 23 دیدم دوقلو حملات داعش وابسته به قتل یک ترکیب 160 سربازان در هر دو طرف از نیجریه-چاد مرز.

این مه دیدم خونین ورود داعش “آفریقای مرکزی, استان” با وابستگان به راه انداختن خود را برای اولین بار در مقیاس بزرگ حمله در موزامبیک قتل عام 50 روستاییان در مارس 7 و همان روز با کشتن هفت غیر نظامی در جمهوری دموکراتیک کنگو.

با جهانی اشتغال ذهنی با COVID-19 غرب و کشورهای جنوب صحرای آفریقا دیده می شود داعش استراتژی تکامل از “پر کردن شکاف ها” که در آن حضور بین المللی ضعیف بود برای ایجاد ارتباط مناطق و حضور عمومی در جوامع و روستاها.

“کشورهای آفریقای غربی نشان می دهد پتانسیل بسیار بیشتری به دلیل شرایط رسیده برای بزرگتر حضور می گوید:” آقای حسن که وقایع داعش افزایش در سوریه است.

“آن را تقریبا به نظر می رسد سال 2013 در عراق و سوریه است. داعش آزادانه می تواند حرکت کند کنترل قلمرو آنها می توانید با مردم محلی است که دانش خود را به خشونت که در عراق و سوریه داشته باشد.”

همراه با فعالیت های آن در جهان عرب و داعش را در آفریقا حضور داده و آن را ترکیبی جدید مدل: همیشه در حال تغییر شورش را در سوریه و عراق برگزار شد و خاک در آفریقا که در آن شبه نظامیان قادر به استخراج منابع بودجه و استخدام.

“این فرصت را برای این سازمان های تروریستی مانند دولت اسلامی به مرحله و ارائه خدمات جایگزین و به دست آوردن مشروعیت در برخی از این جمعیت می گوید:” نیکیتا ملک مدیر مرکز افراط گرایی و تروریسم در Henry Jackson Society, یک اطلس اتاق فکر مستقر در لندن است.

نبرد برای ایده ها

داعش پررنگ دوباره ظهور است نه تنها در حال وقوع در میدان جنگ است.

در جهان مصرف می شود با coronavirus با اقتصاد فاسد, زندگی متوقف شده و مردم از دست دادن امید به آینده گروه هایی مانند داعش در حال ساخت یک زمین برای پیروان کارشناسان می گویند.

“شما مردم از کار شما باید جداسازی مردم در خانه ماندن و رفتن در اینترنت و جستجو برای یک منطق که چرا این اتفاق افتاده می گوید:” خانم ملک اشاره کرد که “تئوری های توطئه در حال افزایش است [که] سرزنش گروه ها و جوامع برای همه گیر.”

“این یک سمی مخلوط و آنچه که ما ممکن است دیدن در دراز مدت هستند سنبله در هر دو افراط گرایی و تروریسم” او می گوید.

داعش آنلاین تبلیغات به تصویر کشیده coronavirus به عنوان “عذاب الهی” در برابر غرب و برجسته متحده شکست.

“آنچه که ما در حال دیدن نیست COVID جایگزینی تروریسم نگرانی, اما اضافه کردن به تروریسم نگرانی” خانم مالک می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de