Under Armour, موسس, Kevin تخته شدت پایین به عنوان مدیر عامل در اوایل این سال هر چند او باقی می ماند نام تجاری رئیس و رئیس اجرایی.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

اوراق بهادار تنظیم کننده هشدار داده اند Under Armour , Inc., UA 0.46% بنیانگذار آن کوین تخته و رئیس امور مالی است که آنها می تواند به صورت مدنی-اجرای اقدام مربوط به ورزشی ساز در گذشته شیوه های حسابداری.

Under Armour گفت: کمیسیون بورس و اوراق بهادار فرستاده بود چاه اعلامیه در جولای 22 به شرکت آقای تخته و دارایی رئیس دیوید برگمن. اعلامیه مربوط به این شرکت آشکار در اطراف آن حسابداری در سال 2015 و 2016 و “کشش به جلو” فروش در طول دوره.

یک چاه متوجه نامه ای گفت: SEC برنامه را به یک اجرای اقدام علیه یک شرکت یا فرد می دهد و دریافت کنندگان فرصتی برای استدلال می کنند که چرا آنها نباید ثبت شود.

وال استریت ژورنال در گزارش نوامبر سال 2019 که SEC و وزارت دادگستری مشغول تحقیق در مورد حسابداری شرکت شیوه برای تعیین اینکه آیا این شرکت منتقل شده فروش از سه ماهه به سه ماهه به ظاهر سالم به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در پاسخ به این مجله مقاله, Under Armour فاش پروب و گفت: آن را به حال شده است در همکاری با وزارت دادگستری و SEC پس از جولای 2017. “این شرکت قویا معتقد است که آن شیوه های حسابداری و افشا شد, مناسب,” Under Armour گفت: در ماه نوامبر.

سهام Under Armour کاهش یافت و نزدیک به 4 درصد در premarket معاملات در روز دوشنبه.

سابق Under Armour مدیران گفت: این مجله در ماه نوامبر که آنها درهم برای دیدار با فروش تهاجمی اهداف قرض گرفتن کسب و کار از آینده چهارم به ماسک کاهش تقاضا در سال 2016 برای شرکت, ورزشی, پوشاک.

بالتیمور شرکت اغلب تکیه بر خرده فروشان محصولات خود را در اوایل و هدایت می شوید کالا در نظر گرفته شده برای کارخانه خود فروشگاه ها به قیمت های زنجیره ای به فروش کتاب در آخرین هفته از سه ماهه با توجه به مدیران سابق در فروش و تدارکات و تجارت و امور مالی.

مدیران گفت: Under Armour بارها و بارها استفاده می شود و دیگر حرکت می کند برای کمک به گسترش 26-خط چهارم از 20 درصد رشد فروش یک شاهکار است که به یک پایان ناگهانی در اواخر سال 2016. برخی از مدیران گفت: این پایان سه ماهه حرکت رایج در صنعت خرده فروشی.

که خط به پایان رسید به طور ناگهانی زمانی که Under Armour از دست رفته آن اهداف فروش در سه ماهه پایانی از سال 2016. در Jan. 31, 2017 سهام این شرکت روز پس از آن گزارش رشد فروش 12 درصد در تعطیلات سه ماهه و کاهش رشد آن پیش بینی برای سال آینده. آن روز Under Armour نیز گفت: پس از آن-امور مالی رئیس ترک پس از یک سال در این کار است.

در نوامبر 2019, Under Armour گفت که اعتماد به نفس در حسابداری, شیوه های تشخیص درآمد و سرمایه گذار آشکار است. آن گفت: این اداره در استاندارد شیوه های صنعت و در انطباق با اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری.

Under Armour شده است بازسازی عملیات خود و مبارزه با ضعیف فروش برای خیلی از دو سال گذشته. آقای تخته شدت پایین به عنوان مدیر عامل در اوایل این سال هر چند او باقی می ماند نام تجاری رئیس و رئیس اجرایی.

نوشتن به Khadeeja صفدر در khadeeja.safdar@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im