Unclogging اعتبار: بخش مالی است که تکیه گاه اقتصادی دولت احیای طرح است. آن نیاز به تعمیر

هند خروج از مستند شده است اتفاق می افتد در متناسب و شروع می شود. دولت همچنان به طور متناوب کاهش محدودیت ها و reimposing آنها. این هفته بنگلور هند فن آوری سرمایه را به شدید مستند. این روند را بیشتر تضعیف می کند بهبود اقتصادی. همچنین این باعث می شود سیاست دشوار است. آن ها در این زمینه است که ما باید با قرار دادن مشاهدات در بخش مالی در هفته گذشته ساخته شده توسط RBI فرماندار Shaktikanta دس. پیام او این است برجسته به عنوان بخش مالی است که تکیه گاه اقتصادی احیای بسته بندی اعلام شده توسط مرکز.

RBI معتقد است که تاثیر اقتصادی Covid-19 مارس در نتیجه افزایش در وام های بد است. در شرایط نسبی بد وام وضعیت بهبود یافته سال مالی گذشته. به طور کلی وام از بانک های تجاری بودند 8.3 درصد پیشرفت در پایان ماه مارس سال 2020 در برابر 9.1 درصد سال قبل است. اگر افزایش از این سطح دولت به عنوان سهامدار اصلی در سیستم بانکی نیاز به فکر می کنم از راه به دم بیشتر سرمایه است. این خواهد بود که علاوه بر Rs 3.08 لاخ کرور آن را حاوی بیش از پنج سال گذشته است.

این مهم برای دولت و RBI به کار هماهنگ به سیستم مالی کار بهتر است. ضعف در اینجا عمل به عنوان یک کشیدن در اقتصاد و حتی قبل از Covid-19. خرید اینترنتی از بیماری همه گیر در یک زمان می آید زمانی که آن را در حال حاضر لرزان. اما مگر اینکه بخش مالی شرايط طوفان و هند و بعید است که به شاهد معنی دار بهبود اقتصادی. بنابراین 2.5 درصد کاهش در RBI سیاست نرخ از ماه فوریه 2019 و Rs 9.57 لاخ کرور نقدینگی اقدامات 4.7 درصد از تولید ناخالص داخلی پرده برداری کرد در پنج ماه گذشته نیاز به تکمیل مراحل دیگر.

بخش مالی امروز بسیار ریسک گریز که وام و بخش هایی از آن را در برخورد با آسیب های اعتباری وقتی که می آید به بسیج پس انداز. دو اصلاحات مورد نیاز برای مقابله با این چالش است. حکومت اصلاحات در شرکت های مالی لازم برای هر دو بهبود تخصیص سرمایه روند و جلوگیری از رسوایی که تضعیف اعتماد به نفس از نکات و ترفندها. دولت به عنوان سهامداران عمده و در 70 ٪ از سیستم بانکی نیاز به بازی در یک نقش فعال. به طور جداگانه RBI و دولت نیاز به انتقال به وضوح بهتر فرایند مضطرب واسطه های مالی – اگر چه آن را محتاطانه به آزمایش در حال حاضر با اقدامات است که می تواند روح محافظ. ما در یک وضعیت که هیچ سابقه. آن نیاز به دولت و RBI به نمودار یک دوره جدید.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de