Unclog زندان: Covid-19 آشنایی فوریت به پایان ازدحام هند زندانها توسط undertrials

طولانی panned برای ازدحام بیش از حد زندان با undertrial زندانیان و انکار آنها عدالت از طریق حبس رمان coronavirus شیوع وادار کردن دولت به دیدن مشکل از ديدگاه بهداشت عمومی. 70 درصد از هند زندان جمعیت را تشکیل می دهند undertrial زندانیان (UTPs) یک تقلید مسخره امیز از یک آمار در زمان عادی و قبر سیستمیک تهدید در Covid-19 عصر. UTPs شکل زیادی شناور جمعیت در زندان ها و ویروس رخنه در داخل کشف نشده می تواند منجر به unmanageable شرایطی که آمریکا و ایران کشف کرده اند. پس دادگاه عالی تلنگر ماه گذشته دستور به decongest زندانها آغاز شده است در سمت راست به صورت جدی.

ماهاراشترا و اعلام کرده اند تا آزادی 11,000 زندانیان هر MP 8,000 زندانیان, Punjab 6,000 و دهلی 3000 زندانی. هندی زندانها جایگزین 4.66 لاخ زندانیان در سال 2018 برابر ظرفیت واقعی 3.96 لاخ بیش از 70,000 زندانیان. 3.23 لاخ زندانیان UTPs و 25 درصد از آنها را زندانی برای بیش از یک سال است. پس SC جهت آزادی مشروط ارائه شده است و برای محکومین با حبس تا هفت سال و موقت به قید وثیقه برای UTPs با جرائم مجازات تا هفت سال است. این امر به طور کلی کمتر شنیع اعدام می نمایند.

مقامات در حال آماده سازی ایستگاه پلیس محلی با نظارت زندانیان که نشان می دهد که بارها شنیده نگرانی از UTPs ايميل وثیقه از نظر صرفا نهادی مورد نیاز خواهد شد. نگه داشتن UTPs در زندان به معنی کمتر کار برای پلیس اما در بلند مدت تعلیق از آزمایشات و متوسط اعتقاد نرخ سوال این عمل است. اغلب آن است که فقیر که نمی bailed. کوچک درصد از محکومین vis-à-vis UTPs در زندان است فقیر تبلیغات برای سیستم عدالت. این وضع باید پایان یابد در حال حاضر و نه بازگشت هنگامی که Covid-19 تهدید فروکش.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>