عمو, دختر و پسر خود را یک راز کثیف

پسر خود را انجام داده است و این به دوستان من بیش از حد. دیگر صریح زنان است. پسر خود بدل من بازیگر چهره دوست بر روی یک رابطه-ستاره بدن برهنه و آپلود شاهکار بر روی چند جنس. او را از دوستان روزنامه نگار من شماره تلفن و اضافه شدن او به یک گروه واتساپ که او و دوستان او lobbed
صدها نفر از خلاقانه دقت تجاوز به عنف و تهدید در او. او تا به حال به تغییر شماره.

عمه, دایی پسر خود ایجاد چندین حساب های ناشناس
در توییتر به تهدید من و پدر و مادرم. پدر من باید پوشیده ام کاندوم که او گفت: مادر من باید مرده ام در کار است. پدر و مادر من دیدم توییتهایی و آنها نمی توانستم بخوابم
که شب. آنها نمی تواند به خوبی خواب برای چند شب پس از.
برای ماه من عصبی در فضاهای عمومی. این مرد به من نگاه کن از جدول بعدی در این رستوران است — آن پسر خود را ؟ یا این انتظار در آسانسور از ساختمان و یا این یکی گذشت من در فروشگاه مواد غذایی به دنبال من بالا و پایین ؟ من وحشت زده عمه که پسر خود را تشخیص من ، من می ترسم او به دنبال من خانه و سوزاندن من و خانه من, پایین, مانند, او گفت که او در پیام خود را.

من می دانم که شما تعجب آنچه که من برای پس خشم خود را و آن را ساده: من با بیان برخی از دیدگاه های سیاسی که پسر خود را مخالف با. من برای پیدا کردن قهرمانان خود را ناقص و به من گفت: تا آنلاین. پس پسر خود را فرستاده من عکس از آلت تناسلی خود را در پیام خصوصی. من فکر می کنم منظور او آن را به من را بترساند و در حالی که من نه ترس از آلت تناسلی من می دانم که او فکر می کند او به عنوان یک سلاح که من را بترساند ،

شما ممکن است فکر می کنم این است که برخی از لفظی ابزار و من به معنای واقعی کلمه به معنی پسر خود را, اما او قطعا کسی با پسر او نیست مد خود را به وجود و وجود حداقل یک بیت از یک فرصت است که او را به مال شما. من می دانم که شما در حال فکر کردن از آن غیر ممکن است چرا که خود را پسر خوب و مهربان و زحمتکش فرد محافظ او خیلی محترمانه از شما.

اما پسر خود را نیز بسیار نا امید. او مطرح شد تحت مفرد دستور برای خانواده اش فراهم است اما در حال حاضر او را دست و پا زدن برای نجات هر چیزی قابل توجهی است و در گیر یک کار خسته کننده و تکراری کار تحت سوء استفاده, خواستار, رئیس, و او از ترس به ترک آنجا که امنیت شغلی است که طلا در یک بحران بیکاری. او مظنون خود کاستی های خود را نگه داشته و او را از رویاهای خود را از ثروت و html کد خاموش. (او اشتباه است ، سیستم تقلب است. به او بگویید!)
خود را پسر بزرگ احاطه شده توسط فرهنگ پاپ و تبلیغات شرکت که بمباران او را با تصاویر نیمه, زنان چادری نگه داشته و او را در یک حالت ثابت از انگیختگی جنسی و حسرت او وعده داده است که اگر او همه چیز را درست اگر او فقط خرید حق دئودورانت و عینک مناسب انجیر هندی او بود غرق در توجه جنسی از زنان است. در بزرگسالی او را maddened که وعده های شکسته. وقتی که او نیست, پیام دوستان من و تهدید او پیام ما تعارف. “لبخند زیبا,” او می گوید که خوب است به اندازه کافی. اما ما او را نادیده بگیرم و سرخوردگی خود را می سازد. او رنجش تنهایی می سازد. فرهنگ استعداد او انتظار می رود که در این امر می تواند آسان به آمده و او را عصبانی در زنان برای زندگی نمی کند تا به قول ما pliancy.

عمو شاید زمانی که او یک کودک خردسال شما او را به دیدن فیلم که در آن خشونت بود و از ابزار انتخاب که با قهرمانان سکوت خود را nemeses? یا شاید زمانی که همکاران خود آمد بیش از زمانی که زنان به در آشپزخانه آماده کردن شام, فرزند خود را شنید شما و دوستان شما خنده چقدر در مورد همسران خود صحبت کنید و چگونه می خواهید شما می توانید با کف دست زدن آنها را در اطراف یک کمی ؟ شاید او شما را دیدم, با کف دست زدن همسر خود را در اطراف یک کمی ؟ کسی وجود دارد که به تدریس خود را که او مخالف با یک زن او باید او را تهدید به خشونت است. که در آن بود عمو ؟
نگاه من نفرت نیست پسر خود. من می دانم که پسر خود را دارای ظرفیت های خوبی است. من می دانم که او کوچک نسیم تا حدی عادات و شیرین مهم آرمان و من می دانم که او می خواهد به یک قهرمان به این جهان دشوار است. در واقع من و او را که مشترک است.

اما در جایی به نحوی خود را از مادر آموخته است که یکی از مولفه های قهرمانی, ساخت و تجاوز و تهدید علیه زنان او مخالف با آنلاین. او می داند که شما نمی تواند افتخار او و همه او می خواهد به شما افتخار می کنیم به طوری که او را نگه می دارد و این خاص عادت راز از شما. من فقط می خواستم به شما اجازه می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im