دیروز, چین رسما از سر کار زیر یک دولت تحمیل shutdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. عادی است و در عین حال به بازگشت بسیاری از شرکت های فن آوری توصیه می شود کارکنان به محل کار از خانه. شیوع این بیماری در حال حاضر تاثیری منفی بر اقتصاد جهانی است. برای چشم انداز وجود داشته اند مقایسه با سارس شیوع 13 سال پیش که تحت تاثیر اقتصاد چین برای یک دوره کوتاه است. اما این مقایسه گمراه کننده است. چین دومین اقتصاد بزرگ جهان کمک حدود 16 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی. آن را نیز بیشتر عمیقا یکپارچه شده است.

صندوق بین المللی پول معتقد است کل اقتصادی تاثیر بستگی به رفتار ویروس خود را. تا به امروز کمی بیش از 900 مرگ و میر ثبت شده است و مقامات چینی گفته اند که وجود دارد بیش از 40 ، 000 تایید موارد coronavirus. اقتصادی اختلال تا کنون نشان داده اند تا در دو روش. یکی از تاثیر نامطلوب بر روی تقاضا از هر دو چینی مصرف کننده و خروجی های توریستی. به طور جداگانه جنبش محدودیت های اعمال شده در چین تحت تاثیر صنعت خرده فروشی از جمله مارک های جهانی است.

مهم تر تاثیر بوده است در زنجیره تامین به خصوص خودرو و تکنولوژی صنایع. هوبئی بیماری همه گیر در کانون مهم جغرافیا برای زنجیره تامین. اما اثر موج دار شدن از این virus شده است به طوری که حتی در مناطق ساحلی از جمله شنژن شاهد خاموش شدن ناگهانی. هند را متاثر از این تحولات است. اما یکی از جنبه های آن آورده شده است به استارک تمرکز تاثیر در هند صنعت داروسازی. بیش از چند دهه واردات وابستگی به چین برای مواد فعال دارویی که بلوک های ساختمان از داروهای افزایش یافته است.

با توجه به Niti Aayog حدود 84 درصد از رابط های برنامه کاربردی برای مواد مخدر تولید شده در هند وارد شده است. Coronavirus خرید اینترنتی نشان می دهد که هند بیمار می توانیم این وضعیت جناس به طور کامل در نظر گرفته شده. داروهای از اهمیت استراتژیک و وجود دارد یک مورد قوی برای دولت به دنبال از طریق در Niti Aayog پیشنهاد برای ترویج صنعتی خوشه برای رابط های برنامه کاربردی. پس از همه, چین بسیاری از اختلافات با هند و شناخته شده است برای اعمال حداکثر فشار هنگامی که یک اختلاف ضربات. بودن در یک موقعیت که در آن چین به طور بالقوه می تواند نگه دارید هند صنعت داروسازی گروگان را انجام خواهد داد. در حالی که این تلاش باید به ادغام جهانی زنجیره ارزش برای بسیاری از محصولات در این مورد مهم استراتژیک آنهایی که لازم است برای حفظ موجود تولید شایستگی های هوشمند از طریق سیاست. این چیزی است که دهلی نو باید به نگاه است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو