غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

بنابراین تا کنون بسیاری از چیزهای باور نکردنی یک واقعیت در حال حاضر با Covid-19. ما واقعا باید یاد بگیرند که به می گویند هرگز هرگز دوباره! غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

“وجود چند دهه که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد و وجود دارد هفته که در آن دهه اتفاق می افتد.” ولادیمیر لنین کلمات طنین انداز hauntingly در حال حاضر Covid-19 زده بار.

قطعا دهه به نظر می رسد شده اند خورده به چند هفته گذشته. در برخی از راه ما نورد چندین دهه در دیگران چیزهایی به دست آورد که در آینده دهه نمی توانست به ما کمک کرد تا رسیدن به. ما فکر می کنیم می دانستم که بهترین; ناگهان ما می دانیم که هیچ چیز در همه. ما در گردش دنیا در اوقات فراغت در حال حاضر ما در حال محدود صفحه اصلی. ما فکر یک آغوش منتقل و همه در حال حاضر از آن دوری! اضافه شد یک علامت از بهره وری در حال حاضر ما از خانه کار می کنند! غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

محدود در خانه قطع از بقیه جهان قادر به دیدار با دوستان و یا بیرون رفتن برای یک وعده غذایی خانواده, ترس از دست دادن و یا حتی دست زدن به خود ما چهره – آیا شما بر این باور اند فقط سه ماه پیش که این امر می تواند واقعیت جدید خود را? پرنس چارلز و تهمت همراه با بسیاری دیگر متوسل به Namaste….شاید دست و آب را جایگزین کاغذ توالت به زودی با بازار کمبود! غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

زمانی که کودکان رفت و به حل و فصل در اروپا برای مطالعات من دلداری خودم — ما فقط یک پرواز به دور. که در آن است که پرواز در حال حاضر ؟ در این بی سابقه ای در برابر من احساس می کنم مانند مادران باید احساس در طول جنگ جهانی هنگامی که فرزندان خود شدند اجباری برای رفتن به جنگ! امروز کشور خود را نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به خانه می آیند! غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با واقعیت جدید و طفره رفتن از یک شیطانی جهش ویروس برگزاری جهان در باج بسیاری از عمیق حقایق سطح. اینها زمان های عجیب و غریب که در آن هر یک از ما در خود ما و در عین حال نمی تواند امید به امن مگر اینکه همه امن هستند. تاج به ما آموخته معنای واقعی جهانی روح! در این جنگ جهانی تفاوت بزرگ این است که کل جهان در همان سمت صف وحدت در برابر دشمن مشترک – یک ویروس!! غیر قابل باور و در عین حال واقعی!

آنچه که من گم شده است در مورد آزادی این اطمینان که همه من عاشق امن هستند و همه خوب است با جهان است. همانطور که ما کار از خانه من نیست گم شده است رفت و آمد روزانه آلودگی و خستگی از انحرافات و حواس او را پرت در محل کار! و آنچه من دوست داشتنی هستم به جای کار در سرعت من رضایت گرفتن خیلی بیشتر انجام می شود عدم استرس من و این شب طولانی و پیاده روی.

بسیاری از جوانان شده اند شکایت در مورد تنهایی, فقدان انگیزه و استرس از محدود بودن در خانه. آنها به من می گویند درمان آن را به عنوان یک خدا داده هدیه در وسط یک فاجعه است. در اینجا این است که شما جزیره صلح و آرامش است که اجازه می دهد تا شما را به نگاه در. بی سابقه ای در زمان هایی از این تماس برای اقدامات بی سابقه است. آنها خود را به چالش قدرت انعطاف پذیری و خلاقیت است. حتی به عنوان شما در حفظ و خود را بسیار امن باقی می ماند و هشدار به خطرات پیدا مولد و راه های سرگرم کننده به صرف زمان خود را. خلاق و منظم.

ساختار خود را معمول است. خودتان را به تکه های از زمان به کار با استراحت کوتاه. یک قهوه و یا میوه شکستن در اواسط روز است. را که یک زمان به نگاه به جلو به خودتان اجازه می دهد یک فعالیت معمولا ممنوعه در محل کار مانند 10 دقیقه از خواندن یک کتاب و یا یک بازی. یک پیاده روی طولانی در شب یا فقط ورزش در خانه. یادگیری یک زبان جدید, یوگا, رقص, پخت و پز و یا طراحی آنلاین, پر کردن شکاف ها در خواندن. تماشای فیلم. فراموش ویدیو چت با خانواده و دوستان شما از دست رفته. را از کسانی که در هیئت مدیره بازی.

نظم و ساختار این روز مهم است. چوب به ساعت کار اداری ، این کمک می کند تا به هم ثابت اسلات زمان برای هر چیز دیگری شما می خواهید به انجام. هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید برای مدیریت در این روز به نظر می رسد بیش از حد کوتاه به بسته و آن را در تمام! و بله موسیقی بزرگ است که به بالا بردن خلق و خوی خود را. به یاد داشته باشید داشتن یک برنامه و پاداش مبتنی بر سیستم بسیار مهم است به ماندن مولد و همچنین احساس شاد در این زمان.

و بله…. این بیش از حد بگذرد!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im