U’khand در انتظار خور یادبود به دفاع از خود نیروهای

نصب شده بر روی متوسط ستون از آجر و ملات در حدود پنج فوت ارتفاع در خارج از زشت Rajpur اداره پست است یک تخته سنگ مرمر با زیر کتیبه حکاکی تا حدودی amateurishly: “RAJPUR – از این شهر 78 مردان رفت و به جنگ بزرگ 1914-1919. از این………..داد تا زندگی خود را.” به وضوح این یادبود ساخته شد که سربازان ترک — زمان هيجان بالا. در زمان جنگ به پایان رسید و بازماندگان بازگشت مردم Rajpur به نظر می رسد فراموش کرده اند که کمتر خوش شانس که جان سپردند. که باید توضیح گم شده شکل از کسانی که کشته شدند در عمل در این متوسطی یادبود. این سندرم از هيجان بالا و به دنبال آن بی تفاوتی با ما زندگی می کند به این روز به عنوان آشکار است از غفلت دولت از این متوسط یادبود با فروشندگان انجام کسب و کار سریع در سراسر !

این است که شاید در خور لحظه ای مکث و تأمل در همین دولت که به خود می بالد که به نام ‘Dev Bhumi-Veer Bhumi” و است که به معروف هنگ مراکز ارتش هنوز نه به رخ کشیدن یک خور یادبود به افتخار کسانی که از آن پسران و دختران که قربانی زندگی خود را در خدمت استقلال هند.

شکر خدا استثنا وجود دارد در میان ما که مراقبت. مشغول به مردم هستند بسیاری ممکن است آگاه باشید که در گوشه ای آرام از Dehra Dun اردوگاه های Uttarakhand یادبود جنگ — Shaurya Sthal شکل گرفتن است تا کنون از خود سنگ تهداب گذاشته شد و پس از آن وزیر دفاع منهر Parrikar در مارس 2016.

جاست در آستانه Parrikar اولین سالگرد Raksha Mantri منتشر قهوه کتاب در دهلی نو در زندگی و دوران سابق وزیر دفاع با عنوان ‘شکست ناپذیر’. این کتاب ویرایش شده توسط سابق Rajya سبها MP Tarun Vijay نیروی محرکه یادبود جنگ که بودجه این پروژه از خود MP محلی منطقه طرح توسعه و غالب بر Parrikar به پشت این پروژه است.

این نویسنده بوده است ممتاز به بازدید مشترک المنافع یادبود جنگ در Cassino یک شهر کوچک در ایتالیا در سایه یک تپه. نبرد Monte Cassino یکی از شدیدترین طول جنگ جهانی دوم منجر به بیش از یک لاخ و یک چهارم از متفقین تلفات در میان آنها هزاران نفر از مردان این قاره است. بی سر و صدا فضای گسسته شد. زیبایی چمن آراسته تشکیل پایه به صورت متقارن tombstones کامل نظامی دقت و در پایان یک شد به زیبایی ساخته پانل های گرانیت با immaculately حکاکی نام. ملموسی یکی نیز به رسمیت شناخته شده با نام های بسیاری از آنچه که در حال حاضر دولت Uttarakhand. همه فوت دور از خانه های خود — و نه به بازگشت حتی در مرگ. آنها برای درگذشت یک علت بزرگتر از خودشان است و وقار و متانت در راه خود را به نام ایستاده گرامی و جاودانه حتی اگر آن است که دور از سرزمین مادری خود. حداقل کسی مراقبت و همچنان به مراقبت به تداوم قربانی عالی که آنها ساخته شده است. آرامش و عزت است که با این یادبود — با هزاران نفر دیگر در سراسر جهان ایستاده است و در واقع اتصالات بدهی قدردانی توسط سازمان ملل که مراقبت.

زمانی که به طور رسمی افتتاح اجازه Shaurya Sthal تواند یک منبع الهام بخش برای همه سرخپوستان بیشتر به طور خاص کسانی است که این دولت خانه خود را به منظور جلب از روح قربانی از کسانی که جاودانه برای دادن تمام خود را به صورت مستقل هند است. یادبود از جایی که نسل های آینده ما را جلب شجاعت به دنبال در قدم به قدم از کسانی که ایستاده جاودانه شده. محل عبادت و روحیه از خود گذشتگی در میان بسیاری از مکان های مذهبی عبادت که Uttarakhand است که به حق افتخار می کنم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im