زشت صدایی کلمات می تواند توصیف چیزهای زیبا

مردم به نظر می رسد به دوست نداشتن صدا از کلمه مرطوب. آن را در صدر بسیاری از “زشت ترین کلمات در زبان انگلیسی” لیست است که روانشناسان در کالج اوبرلین در اوهایو و دانشگاه ترینیتی در تگزاس تصمیم به بررسی. خود شرکت کنندگان در مطالعه تمایل به سرزنش کلمه “واجی خواص.” “این فقط یک صدا است که باعث می شود هر آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد صدا ناخالص” یک نفر گفت. جا زدن, افراشتنو شادیهر چند نه بیرون کشیدن پاسخ منفی وجود خود را شبیه صدای الگوهای. شرکت کنندگان در فکر “کیک مرطوب” فقط خوب بود ، این تنها زمانی بود که آنها نشانهای مرتبط کلمه با انزجار در عملکردهای بدن که آنها تشبیه مرطوب به “ناخن خراش یک تخته سیاه است.”

معانی و منفی از مرطوب آن را زشت فقط به عنوان انجمن های مثبت می تواند مادر را به یکی از زیبا ترین کلمات در زبان انگلیسی است. وجود دارد برخی از کلمات هر چند که مخالف این الگو; (تقریبا) هر کس موافق آنها صدای وحشتناک, اما آنها دلالت چیزی دوست داشتنی. جالب اینجاست که pulchritudinous به معنی “زیبا” هر چند اکثر مردم پیدا کردن کلمه ، آن را مشتق از لاتین pulcher (“زیبا” “نجیب”) و به نظر می رسد برای اولین بار استفاده شده است در زبان انگلیسی به عنوان یک راه برای بالا بردن یک تن. یکی از 14 قرن, متن, مثلا, توصیف چه شعر و چه به عنوان مصرف “حقیقت” و پانسمان آن را در “مورب [مستقیم] figurations با pulchritude.” به عبارت دیگر شعر باعث می شود همه چیز کمتر روشن اما صدایی بهتر.

زمانی که جان میلتون بود به دنبال یک مترادف برای “درخشش” در شعر خود به نام “بهشت گمشده” (1667) او در زمان درخشندگی از لاتین سابق + fulgere (“به جلو درخشش”). این کلمه نشانی از یک کار بزرگ از انتقال تابشی و جلال خدا. از نظر واجی اگر چه آن چیزی که باید مورد نظر.

اگر شما می خواهید یکی دیگر از راه برای گفتن “گرگ و میش” شما ممکن است با پگاه رو. و یا شما ممکن نیست مگر اینکه شما یک زیست شناس و یا یک شاعر و تلاش برای قافیه است ، پگاه رو است که در اصطلاح علمی به حیوانات مانند گربه ها که فعال ترین در اطراف طلوع و غروب, به عنوان مخالف به روزانه سگ یا شبانه راکون است.

توسط برخی از اقدامات این سه کلمه باید صدا خوب است. آنها بیش از سه هجا شامل “l” برای تلفن های موبایل و مشتق از “موسیقی” لاتین – عوامل که مورد بحث ما در هفته گذشته تمایل به ایجاد کلمات دلنشین صدایی. به نظر می رسد آنها به معنایی بی گناه بیش از حد. زیبایی پر زرق و برق و درخشش گرگ و میش – که می تواند به پیدا کردن گسل با آن ؟

شاید صدای ناهنجار و خشن از خود همخوان خوشه (lchr, nc, cr) و plosive برای تلفن های موبایل (“p” و “k”) بیشتر از خوشگلی از ویژگی های دیگر. یا شاید ما درک معانی آنها, اما جسم آنها را علامت گذاری هر آنچه که گفتمان آنها در ظاهر به عنوان خود-آگاهانه “تحصیل.” اگر شما فکر می کنم مرطوب بد است, در نظر گرفتن آن در نزدیکی مترادف, muculent.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>