Uber برای خرید Postmates برای $2.65 میلیارد دلار در سهام

Uber می خورد دوچرخه سوار ساخت یک تحویل در واشنگتن دی سی در ماه آوریل است.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

Uber Technologies, Inc. گفت: این توافق برای خرید Postmates Inc. برای حدود $2.65 میلیارد دلار در بورس, آخرین سراسیمگی از تحکیم حرکت در مواد غذایی-تحویل بخش.

ترکیبی افزایش بارگذاری می خورد, شرکت مواد غذایی-تحویل بازو که در حال حاضر بین المللی رد پا و در میان بزرگترین در ایالات متحده DoorDash دارای بزرگترین سهم از مواد غذایی ایالات متحده-تحویل بازار با توجه به تحقیق از ادیسون روند.

Uber گفت: آن را حفظ خواهد کرد Postmates برنامه در حال اجرا به طور جداگانه پس از معامله بسته شدن انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2021. Postmates تاسیس در سال 2011 و مستقر در سان فرانسیسکو است و کوچکترین در میان عمده ایالات متحده مواد غذایی-تحویل شرکت.

این معامله پس از بارگذاری شکست خورده پیشنهاد برای خرید Grubhub , Inc. به عنوان سوار-نقطه های غول پیکر به دنبال جای پای مطمئن تر در میان Covid-19 همه گیر است که خرد آن سواری کسب و کار. وجود دارد همچنین نظارتی نگرانی که یک ترکیب با بارگذاری را ایجاد انحصار در شهر نیویورک است. Grubhub ماه گذشته توافق کردند که به توان خرید مواد غذایی هلندی-تحویل غول فقط خوردن Takeaway.com NV برای بیش از 7 میلیارد دلار است.

Uber اجرایی دارا Khosrowshahi روز دوشنبه گفت: بارگذاری می خورد’ سه ماهه دوم رزرو بیش از دو برابر از سال قبل است. در ماه مه گفت بارگذاری می خورد یک نقطه روشن با ناخالص رزرو افزایش 52 درصد در سه ماهه اول به $4.68 میلیارد از سال قبل دوره است. شرکت های ارائه شیب دار تخفیف به مصرف کنندگان سعی کنید از مواد غذایی خود را-خدمات تحویل.

اما بارگذاری را سوار کسب و کار که برای اختصاص سه چهارم از بارگذاری درآمد قبل از همه گیر سقوط 80 درصد در آوریل و این شرکت گرفته شده کاهش هزینه اقدامات مانند از بین بردن چندین هزار شغل است. هر چند Uber گفت: کاهش سواری نرم است موج جدیدی از کروناویروس عفونت به تازگی به شدت در آمریکا

Uber روز دوشنبه گفت: این تخمین می زند که این موضوع را حدود 84 میلیون سهم از سهام عادی به صورت 100% از Postmates را به طور کامل رقیق حقوق صاحبان سهام.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de