یک مسافر وارد یک Uber خودرو در شهر نیویورک است. Uber را در سه ماهه چهارم از دست دادن خالص گسترده تر به 1.1 میلیارد دلار است.

عکس: jefferson سیگل/ایسنا

Uber Technologies, Inc. گفت: این امر در رسیدن به یک اندازه سود یک سال زودتر از آنچه قبلا انتظار می رود به رشد در سوار شدن نقطه و تحویل مواد غذایی را افزایش داد این شرکت در سه ماهه چهارم.

مدیر اجرایی دارا Khosrowshahi گفت: او در حال حاضر می بیند این شرکت سود بر اساس تنظیم قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک در پایان این سال است. او گفت که این شرکت امیدوار برای رسیدن به که نشانگر پایان 2021.

“ما برنامه ریزی برای رسیدن به این هدف سودآوری با فرض اینکه تنها متوسط پیشرفت در محیط رقابتی کنونی و بدون فرض هر گونه تغییرات قابل توجهی به ما زمان نمونه کارها کسب و کار” آقای Khosrowshahi گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. او همچنین گفت: هدف جدید فرض تنظیم مقررات محیط تغییر نمی دهد بسیار است.

در این حال بارگذاری است برخی از کار های پیش رو. هسته آن سوار-به اشتراک گذاری کسب و کار نظارتی تحت موشکافی در برخی از پرسود ترین بازار. در کالیفرنیا که حساب برای حدود 9 درصد از بارگذاری ناخالص رزرو اصطلاح فرفره-اقتصاد قانون شناخته شده به عنوان AB5 ممکن است نیاز به شرکت به reclassify درایور آن به عنوان کارکنان که افزایش هزینه ها به طور قابل توجهی. در لندن که منجر حدود 5 درصد از آن سوار رزرو شرکت محروم شد از آن مجوز فعالیت در ماه های نوامبر و جذاب است این تصمیم است.

شده اند وجود دارد برخی از مقررات برنده است. این هفته یک برزیل دادگاه حکم داد که رانندگان آن را ندارد و کارکنان شرکت. برزیل بارگذاری بزرگترین کشور توسط تعداد سفر.

این شرکت در گزارش تنظیم شده Ebitda از دست دادن $615 میلیون دلار در سه ماه منتهی به دسامبر. 31, باریک تر از $817 میلیون از دست دادن آن را رزرو در سال-در اوایل سه ماهه و بهتر از متوسط برآورد تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet برای از دست دادن $705 میلیون. از دست دادن خالص برای دوره گسترده تر به 1.1 میلیارد دلار آوردن ضرر و زیان برای سال کامل برای $8.5 میلیارد دلار است. هنوز دست دادن کوچکتر از تحلیلگران پیش بینی شده است. درآمد صعود 37 ٪ به $4.07 میلیارد دلار سوخت با رشد سریع در کسب و کار جدید ارائه شده و حق بیمه سواری به مصرف کنندگان است. ناخالص رزرو در سه ماهه نیز 28 درصد به $18.13 میلیارد

این شرکت همچنین صرف یک درصد کمتری از درآمد در بازاریابی و تخفیف نسبت به سه ماهه سال قبل.

“ما می دانیم که دوران رشد در تمام هزینه های است که بیش از” رئیس اجرایی دارا Khosrowshahi, گفت:, و اضافه کرد که او می خواهد Uber به یک رهبر در تحویل مواد غذایی سنگین نقدی-سوزاندن کسب و کار. او گفت: بارگذاری خواهد خروج از بازار که در آن شرکت نیست شماره 1 یا شماره 2 مواد غذایی-تحویل بازیکن.

Uber کشیده از تحویل مواد غذایی در کره جنوبی در ماه سپتامبر و فروش آن تلاش غذای هندی-تحویل واحد در ماه گذشته. هم کسانی که کسب و کار اختصاص بیش از یک چهارم از تنظیم Ebitda ضرر و زیان برای بارگذاری می خورد و در سال گذشته با توجه به J. P. Morgan و خروجی در حال انتظار برای آسانسور شرکت چشم انداز این سال است.

Uber رهبران “در نهایت نشان می دهد که سودآوری و توجیه می خورد کسب و کار خواهد بود که تمرکز در سال 2020 و فراتر از آن” دانیال ایوس یک Wedbush اوراق بهادار, Inc. تحلیلگر نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی زیر پنج شنبه درآمد. او گفت: وال استریت انتظار “یکی دیگر منفی بود و رفتن به بیرون آمدن از میدان را ترک کرد. به جای بارگذاری در نهایت با تحویل سه ماهه با حداقل سر و صدا.”

ادامه مطلب

  • بارگذاری آزمون از ویژگی های اجازه می دهد برخی از کالیفرنیا رانندگان به مجموعه کرایه (Jan. 21, 2020)
  • Uber فروش غذای هندی-تحویل واحد به رقیب Zomato (Jan. 20, 2020)
  • Uber Retools کالیفرنیا فارس در پاسخ به فرفره اقتصاد قانون (Jan. 8, 2020)
  • Uber ایمنی گزارش جزئیات تجاوزات جنسی در آمریکا بیش از دو سال (Dec. 5, 2019)
  • بارگذاری کتاب های دیگر از دست دادن فصلنامه به عنوان درآمد صعود (Nov. 4, 2019)

Uber سودآوری ممکن است در هزینه های بالاتر به مصرف کنندگان است. آقای Khosrowshahi گفت: این شرکت در حال حاضر افزایش قیمت برای سواری در کالیفرنیا آن را به عنوان بهینه سازی کسب و کار خود را برای پاسخ به دولت جدید فرفره-اقتصاد قانون که رفت به اثر Jan. 1.

این قانون نیاز به شرکت ها برای درمان کارگران به عنوان کارکنان واجد شرایط برای بیمار روز و مزایای دیگر—و نه به عنوان پیمانکاران مستقل اگر آنها کنترل شده توسط کارفرمای خود و کمک به معمول آن دوره از کسب و کار. حال بارگذاری است استدلال کرد که آن را به یک پلت فرم فن آوری است که متصل سواران با رانندگان نه یک شرکت حمل و نقل به طوری که رانندگان نیست بخشی از معمول آن دوره از کسب و کار.

این شرکت پرده برداری از یک میزبان از تغییرات خود را نشان می دهد رانندگان رایگان خود را کنترل کنید. در ماه گذشته از آن شروع به آزمایش یک ویژگی است که اجازه می دهد تا برخی از رانندگان در کالیفرنیا توانایی برای تنظیم فارس به عنوان بالا به عنوان پنج بار بارگذاری قیمت. آن را به طور جداگانه دربسته در محیط آن کمیسیون در سراسر کشور و مجاز رانندگان به ببینید که در آن سواران رفتن شد.

آقای Khosrowshahi گفت: تغییرات شد “احتمالا مثبت خالص برای رانندگان” اما “خالص منفی برای سواران.”

“امیدوارم ما می توانیم به یک برنده-برنده” وضعیت او اضافه شده است. Uber Lyft, Inc., DoorDash Inc. و Postmates Inc. افزایش بیش از $110 میلیون دلار برای یک برنامه ریزی رای گیری ابتکار عمل در این سال درخواست که رای دهندگان آنها را معاف از قانون است.

Uber سهام تا 38 درصد بیش از سه ماه گذشته صعود کرد بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. آنها بسته به طور منظم جلسه خود را در زیر 45 دلار اولیه-عمومی-ارائه قیمت در $37.09.

نوشتن به Preetika رعنا در preetika.rana@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im