Uber در مذاکرات برای خرید Postmates برای حدود 2.6 میلیارد

Uber فن آوری است که در مذاکرات برای خرید مواد غذایی-شرکت تحویل Postmates.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

Uber Technologies, Inc. در بحث خرید Postmates Inc. برای حدود 2.6 میلیارد به گفته افراد آشنا با این موضوع در سریع آتش سری از حرکت به تحکیم مواد غذایی-تحویل میباشد.

باید یک معامله با هم می آیند, آن می تواند اعلام کرد هفته آینده اگر نه زودتر یکی از مردم گفت. اما هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهد شد.

Postmates است که برگزار می شود بحث و گفتگو با دیگر خریداران ممکن است پس حداقل در سال گذشته بوده است به طور همزمان برنامه ریزی اولیه ارائه عمومی است. فقط جمعه مردم آشنا با این موضوع گفت: نزدیک برگزار غذا-تحویل و راه اندازی شد و آماده در روزهای آینده به آن IPO پر کردن مکان های که می تواند presage تجاری اولین بازی بعد از این تابستان.

یک ترکیب را تقویت بارگذاری مواد غذایی-تحویل بازوی بارگذاری می خورد که در حال حاضر بین المللی رد پا و دومین سهم بازار در آمریکا پس از DoorDash Inc., با توجه به تحقیق از ادیسون روند.

Postmates تاسیس در سال 2011 و مستقر در سان فرانسیسکو است و کوچکترین در میان عمده ایالات متحده بازیکنان. این شرکت مطرح شده است و حدود 906 میلیون و با ارزش در حدود 2.4 میلیارد دلار در سال 2019 با توجه به PitchBook. آن را تا به حال محرمانه زمینه را برای یک IPO در ماه فوریه سال گذشته اما این طرح به تعویق افتاد زمانی که IPO بازار کمتر شد مهمان نواز به سود راه اندازی مانند Postmates در پی WeWork را سقط IPO.

نیویورک تایمز پیشتر گزارش شده در بحث بین Uber و Postmates.

شده است وجود دارد یک کندوی عسل از معامله فعالیت به تازگی در میان مواد غذایی-تحویل شرکت های که به دنبال بهتر موقعیت خود را در میان رقابت سخت و به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش تقاضا است. با ترکیب نیروها و برش هزینه های شرکت می تواند به پرش شروع خود را در مسیر سودآوری چیزی است که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای مشتاق به دیدن.

Grubhub, Inc. توافق در این ماه خریداری شده فقط خوردن Takeaway.com NV برای بیش از 7 میلیارد دلار besting یک پیشنهاد از بارگذاری شده در مذاکرات برای ترکیب با Grubhub برای ماه می باشد. DoorDash فقط مطرح 400 میلیون دلار در بودجه دور است که ارزش آن حدود 16 میلیارد و می آید به عنوان بخش خصوصی برگزار شد شرکت می گذارد و زمینه را برای خود IPO.

حتی با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه گیر کرده و سفارش غذا بیشتر در مواد غذایی-تحویل شرکت در حال از دست دادن پول در سفارش و یا به سختی شکستن حتی. هزینه های افزایش یافته به صندوق تبلیغات و تجهیزات ایمنی از یک سو و فشار به منظور کاهش هزینه ها برای بسته رستوران در دیگر ایجاد کرده اند و حتی بیشتر به چالش کشیدن مالی پیشنهاد برای شرکت های.

Uber اجرایی دارا Khosrowshahi قبلا گفت که این شرکت خواهد خروج مواد غذایی-تحویل بازار در آن نبود یک بازیکن غالب. اما غذا کسب و کار شده جدید وزن و اهمیت به عنوان شرکت اصلی سوار-نقطه عملیات رنج می برد در میان همه گیر باعث مستندات.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de