UAW هیئت اجرایی آغاز می شود روند حذف عضو هیئت مدیره متهم از محل کار آزار و اذیت

ایالات خودکار کارگران نیز دست و پنجه نرم کردن با فدرال تحقیقات مربوط به فساد است.

عکس: جف KOWALSKY/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هیئت اجرایی برای ایران خودرو کارگر شروع یک فرایند دوشنبه به حذف یکی از آن اعضای خود پس از تحقیقات داخلی به اتهامات او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت زیردستان.

این UAW حاکم بدن ظ اتهامات علیه عضو هیئت مدیره ریچارد رنکین از طریق اتحادیه رسمی شکایت روند گفت: این تحقیقات تا به حال اثبات اتهام آزار و اذیت محل کار.

این تحقیقات تا به حال محور جنسی-آزار و اذیت اتهامات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع و گزارش شده توسط وال استریت ژورنال در اوایل این ماه.

روز دوشنبه اتهامات که بی درنگ داخلی منصفه دادگاه در اتحادیه اروپا, در حال قدم اول در از بین بردن یک انتخاب مسئول در اتحادیه.

این هیئت بعد از رای به تعلیق آقای رنکین یک UAW سخنگوی گفت. این UAW حاکم بدن نظارت خود را اوهایو منطقه تا زمانی که این موضوع حل شود.

آقای رنکین اتهامات را رد کرده و از محل کار آزار و اذیت در یک بیانیه ارائه شده توسط وکیل خود. “من مشتاقانه منتظر به پاکسازی نام من و انتظار می رود به طور کامل توجیه” آقای رنکین گفت. او قبلا گفته او با این تحقیقات همکاری.

آقای رنکین آخرین UAW رهبر به صورت اخراج. به نمایندگی از برخی از 400,000 کارگران به عنوان یکی از نقاط کشور از برجسته ترین اتحادیه های UAW نیز دست و پنجه نرم کردن با یک yearslong فدرال تحقیقات مربوط به فساد که دادستان ها گفته اند که می تواند در نتیجه فدرال نظارت از اتحادیه کارگری.

این UAW گفته است که اجرای اصلاحات تلاش و اتحاد را محکوم کرد رهبران سابق متهم در تحقیقات.

وکیل مستقل استخدام در اوایل سال جاری توسط UAW شده بود کاوش آزار و اذیت اتهامات علیه آقای رنکین توسط دو زمان زن UAW کارکنان به گفته افراد آشنا با پرس و جو.

آقای رنکین که سران اتحادیه پرجمعیت ترین منطقه و با فرمت دارای یک موقعیت قدرتمند در UAW حاکم هیئت مدیره گفته شد به بارها و بارها اتهام جنسی اظهارات که در یک نمونه به تشدید فیزیکی تهدید مردم گفت.

این UAW شد به طور جداگانه بررسی یک شکایت رسمی از یک گروه از UAW-نمایندگی پرستاران مربوط به آقای رنکین که همچنین شامل اتهامات آزار و اذیت جنسی افراد آشنا با آن شکایت می گویند.

این اتحادیه در آورده وکیل از واشنگتن بر اساس قانون شرکت Bredhoff & قیصر, PLLC در ماه ژانویه به انجام یک تحقیقات مستقل به این زنان ادعا می کند مردم گفت.

این UAW اجرایی هیئت مدیره با دریافت این گزارش در روز جمعه با توجه به UAW بیانیه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>