درهم ماموریت مریخ: اقتصاد نفت فرسایش در کشورهای خلیج فارس اما هند می تواند به تشدید نامزدی در بخش های جدید

پرتاب موفقیت آمیز امارات متحده عربی اولین ماموریت به مریخ – که نیز نشانه اولین ماموریت فضایی به سیاره سرخ – قابل توجه feat که برجسته جدید جاه طلبی در جهان عرب خلیج فارس. تعمید Al-امل یا امید فضاپیما لعنتی خاموش از Tanegashima مرکز فضایی در ژاپن خواهد شد و رسیدن به مریخ در فوریه سال آینده. هدف از این پروب به ساخت اولین تصویر مریخ آب و هوا در سراسر مریخ در سال است.

علاوه بر پیوستن به این مسابقه به مریخ – آمریکا و چین هم در حال راه اندازی خود را در مریخ ماموریت در هفته های آینده به استفاده از یک پنجره که در آن زمین و آن همسایه در حال نزدیک ترین – امارات متحده عربی می خواهد این ماموریت به تسریع رشد ساقه آن بخش. که به نوبه خود بخشی از روند گسترده تر در جهان عرب خلیج فارس به reorient نفت خود را وابسته به اقتصاد به تمرکز بیشتر در مناطق مانند آن, انرژی سبز, AI و چهارم انقلاب صنعتی.

این باعث ایجاد یک اقیانوس از فرصت ها برای هند-امارات متحده عربی و یا حتی هند و شورای همکاری خلیج فارس خبر داد. پس از همه, با توجه هند دلاوری در آن و ستوده مهارت در فناوری فضایی – هند بیش از حد رفته به مریخ با Mangalyaan – بسیار وجود دارد که می تواند به اشتراک گذاشته شود از لحاظ دانش و منابع انسانی است. علاوه بر امارات متحده عربی است که در حال حاضر هیچ 1 میزبان از مهاجران با حرفه ای ها در حال حاضر به خوبی تثبیت در فن آوری و آموزش و پرورش بخش وجود دارد. این می تواند به افزایش بیشتر اگر عرب خلیج فارس به دنبال افزایش بنیادی محور صنایع. در نهایت زمین برای تکنولوژی خودکفایی در میان عرب خلیج فارس است که رانده شده توسط میل به outcompete رقیب منطقه ای ایران است. با هند روابط ایران و هدف قرار دادن یک پچ خشن با توجه به ژئوپلتیک عوارض هند-عربی همکاری خلیج فارس می تواند ضربه بنفش پچ جبران سابق.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de