کارگران مستقیم یک جرثقیل بلند کردن لوله های فولادی برای صادرات در یک بندر در Lianyungang در استان جیانگ سو چین در ماه ژوئن 2019.

عکس: چین stringer شبکه/ایسنا

واشنگتن—ایالات متحده می گوید این اجازه خواهد داد که برخی از واردکنندگان به تاخیر تعرفه پرداخت بازگشایی بحث بر سر اینکه آیا تهمت و دولت باید آن را معکوس سیاست های تجاری و اعطای گسترده تر تعرفه امداد در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

کسب و کار گروه و واردات-وابسته به صنایع از جمله خرده فروشان و جراحی کاربران تازه تماس های خود را در روزهای اخیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به لغو و یا حداقل به طور موقت به حالت تعلیق عمده تعرفه—اصل مالیات در مرز—بر صدها میلیارد دلار سالانه واردات از چین و همچنین فولاد و آلومینیوم محصولات از سراسر جهان است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته را رد کرده و خواستار تعرفه امداد و مقامات کاخ سفید همچنان به می گویند تعرفه معافیت نیستند ،

در عین حال در روزهای اخیر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی با ارسال اعلامیه به شرکت هایی گفته مقامات تصویب خواهد شد برخی از تاخیر در تعرفه پرداخت. این آژانس که جمع آوری عوارض بر واردات به نمایندگی از وزارت خزانه داری ایالات متحده در گذشته اعطا کرده است شرکت ها زمان بیشتری برای مدارک گمرکی و تعرفه ها با توجه به انواع شرایط فوق العاده از جمله تأثير آب و هوا در بنادر.

“با توجه به شدت و رمان Coronavirus بیماری (COVID-19) ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) تصویب خواهد شد بر اساس مورد به مورد روز اضافی برای پرداخت از حدود وظایف و مالیات و هزینه ها با توجه به این اورژانس” با توجه به اطلاع از آژانس.

دولت فدرال در ارتباط با کسب و کار بر روی انواع امکانات برای کمک به شرکت هایی که به صورت تعرفه بار یک مقام آمریکایی گفت. کسانی که در تلاش تکمیل خدمات درآمد داخلی را به تاخیر مالیاتی-تشکیل پرونده مالیاتی-مهلت پرداخت.

یک گروه از سناتورهای دموکرات خواستار یک مهلت قانونی برای پرداخت تعرفه برای 90 روز با سن. دایان فاینستاین از کالیفرنیا گردش یک نامه برای امضا. تماس برای تعرفه تاخیر جلب ملامت از ائتلاف برای مرفه امریکا یک گروه که پشت شرکت های داخلی و پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “امریکا اول” تجارت و سیاست.

دولت ایالات متحده “باید دوباره ناعادلانه معامله کالا به علت کارگران آمریکایی بیشتر اقتصادی درد به دلیل لابی تلاش بدون تابعیت شرکت ها” گفت: CPA رئیس دن DiMicco و مدیر عامل شرکت مایکل Stumo در نامه ای با اشاره به شرکت های چند ملیتی. “چین انباشت unsold کالا در حال حاضر در آن خاموش خواهد شد و آماده برای سیل بازار ایالات متحده در هنگام حمل و نقل و بنادر بازگشایی شده است.”

بلومبرگ گزارش این احتمال که وظایف می تواند با تاخیر به مدت 90 روز.

در همین حال یک سناتور جمهوریخواه روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست برای محرومیت به تعرفه های موجود و ممنوعیت های جدید. “ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن مجموع توقف تعرفه جدید و یا افزایش تعرفه برای زمان حال” نوشت: سناتور رهبری توسط امور مالی رئیس کمیته چاک Grassley (R., Iowa).

تجارت hawks نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده هر گونه تعرفه امداد—حتی اگر موقت—به عنوان chipping دور در موانع تجاری که آقای ترامپ وعده داده شده در طول سال 2016 انتخابات و نعوظ کشیده شروع و در سال 2018 است. پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت و تولید, مشاور همواره رد کرده است که کاخ سفید را تایید هر گونه کاهش تعرفه.

سبز-نورپردازی وسیع تعرفه امداد نیز در حال حاضر یک پیام مشکل برای کاخ سفید از آقای ترامپ بارها گفت ایالات متحده تعرفه های پرداخت شده توسط خارجی ها. در واقع آنها پرداخت شده توسط ایالات متحده واردکنندگان و گذشت را به مصرف کنندگان است.

روز چهارشنبه فولاد تولید کنندگان داخلی با عجله به انتقاد از تلاش برای به تاخیر انداختن و یا عقب تعرفه ها گفت: موانع تجاری مهم برای صنعت فولاد و کارگران آن است.

“هر گونه تلاش برای به تاخیر انداختن و یا کاهش می دهد مجموعه ای از وظایف ناعادلانه معامله واردات فولاد و یا واردات است که تهدید به مختل ملی آمریکا و امنیت اقتصادی در نهایت صدمه دیده متحده کارگران و کسب و کار بی سابقه ای در طول این لحظه گفت:” آمریکایی آهن و فولاد موسسه و چهار سازمان های دیگر.

برخی از وارداتی محصولات فولادی با چند لایه تعرفه ها در مرز ایالات متحده از جمله عوارض بر اساس ناعادلانه دامپینگ و یارانه آقای تهمت گسترده فلزات تعرفه ها بر اساس امنیت ملی و قانون نیز وظایف تحمیل شده بر محصولات چینی در جنگ تجاری با پکن است.

در ماه ژانویه به واشنگتن و پکن امضا “فاز یک” توافق است که در خدمت به عنوان یک آتش بس در جنگ تجاری اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه داشته و وظایف در همه محصولات متاثر از جنگ تنها کاهش نرخ تعرفه در برخی از محصولات.

آمریکا اتاق بازرگانی و پیشرو پوشاک و کفش گروه خواسته اند برگ برنده دولت برای حذف تعرفه ها.

“داشتن یک تعرفه است که در نظر گرفته شده برای تنبیه چین است که برای پرداخت میانه امریکا مصرف کنندگان که در حال حاضر ممکن است از کار به نظر می رسد ناعادلانه در بهترین و معکوس” گفت: دورین Edelman, رئیس تجارت جهانی و سیاست در قانون شرکت لویناشتاین سندلر LLP.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعرفه یک ابزار اقتصادی برای حمایت از صنایع داخلی و همچنین به عنوان یک اهرم به دنبال امتیازات از شرکای تجاری که تبعیض علیه برخی از ایالات متحده آمریکا محصولات.

تا کنون کاخ سفید به دنبال نگه داشتن آن امضای تجارت سیاست جداگانه ای از تلاش های گسترده ای از دولت و کنگره به ارائه کمک های مالی به شرکت های آمریکایی و افراد با توجه به افراد آشنا با سیاست.

قانونگذاران تقسیم می شوند در این موضوع اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل عمده آن تعرفه بدون کنگره رضایت و همچنین می تواند آنها را حذف کنید به طور یک جانبه در پاسخ به فشار سیاسی و یا تغییرات اقتصادی در سال 2020 است.

در یک اقدام جداگانه در هفته گذشته در ایالات متحده تجارت نماینده همچنین از افتتاح یک فرآیند جدید برای شرکت ها به درخواست تعرفه امداد پزشکی-محصولات مراقبت از منبع چینی که ممکن است مورد نیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. شرکت ها باید تا تاریخ 25 ژوئن به درخواست. این فرایند اجازه می دهد USTR به درخواست تجدید نظر برای تعرفه امداد که محروم بودند در سال گذشته زمانی که نیاز به تجهیزات پزشکی نبود که با فشار دادن. این USTR در حال حاضر اقدام به معکوس تعرفه در برخی از تجهیزات پزشکی.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de