ایالات متحده وزن هنگامی که به راه اندازی مجدد اقتصاد

هاشم ضروری کارگر در بهداشت و درمان صنعت با اعضای دختر خود را از طریق یک درب بسته در نیو راشل نیویورک در آوریل 11.

عکس: شادی مالون/ایسنا

خوش بینی که coronavirus عفونت نرخ ممکن است ثبات در ایالات متحده—و شروع به کاهش جاهای دیگر بودند خو بیش از آخر هفته با افزایش نگرانی ها که حرکت می کند به سهولت مستندات که فلج اقتصاد جهانی می تواند خار جدید شیوع این بیماری که تاکنون بیش از 114,000 زندگی در سراسر جهان.

در ایالات متحده تایید موارد Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با نزدیک شدن 560,000 در روز دوشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده ضربه اوج از 35,100 موارد جدید جمعه دربندی هفت روز کشش که در آن موارد جدید به طور متوسط بیش از 31,500 یک روز سنگین ترین میزان بارگیری نشده است. از آن زمان به بعد موارد جدید کاهش یافته است حذف زیر 29,000 روز یکشنبه برای اولین بار پس از آوریل 5. ایالات متحده تلفات گذشت 22,000 بالاترین در جهان است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: جهانی مورد تصویب 1.85 میلیون; مرگ و میر بالا 114,000
 • ایالات متحده موارد در نزدیکی 560,000; غرق 22,000
 • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

کاهش روزانه متحده میزان عفونت پس از روز جمعه ثبت درخواست برخی از مقامات به بیان خوشبینی محتاطانه است که ایالات متحده عفونت ممکن است ضربه فلات به عنوان کاهش تلاش ها را نگه دارید. برای مثال تعداد مرگ و میر کاهش یافته است در ایالت نیویورک به مدت سه روز با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

بخش هایی از این کشور ممکن است قادر به شروع یک “نورد re-entry” به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده, Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, رسمی, سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

“ما امیدواریم که در پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کنید و می گویند خوب است وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به کشیدن پشت در گفت:” دکتر Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

اما هر امیدوار است که ایالات متحده عفونت در حال نزدیک شدن به اوج خود باید برابر اندازه گیری در میان نگرانی های دولت در جاهای دیگر که به نظر می رسد به شیوع بیماری تحت کنترل تنها به صورت دوم و سوم دور از عفونت به عنوان آنها و همسایگان خود شروع مجدد فعالیتهای خود را در اقتصاد جهانی بهداشت و کارشناسان اقتصادی می گویند.

بیست و سه کشور برسد تاریخی برای مقابله با کاهش تولید نفت هواپیمایی پیدا کردن کمک شرایط سخت به بلع و میلیون ها نفر از مسلمانان جشن عید پاک در انزوا. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Chung Sung-Jun/گتی تصویر

“ما به دنبال در سراسر جهان است. به عنوان آنها آرامش اقتصادی و کنترل ویروس شعله تا بازگشت دوباره” بانک فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari گفت: در CBS “چهره ملت است.”

با توجه به این, و در صورت عدم وجود یک اجماع علمی در مورد چگونه به راحتی این ویروس می تواند از طریق هوا منتقل و یا به عنوان اینکه آیا کسانی که آلوده شده اند سیستم ایمنی هستند بیشتر از عفونت های بسیاری از دولت ها تاکید کرده اند که هر گونه آرامش از سلول اقدامات تنها می تواند به آرامی اتفاق می افتد و که برخی از محدودیت ها می تواند برای بسیاری از سال.

مرتبط

 • مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها تماس برای Fauci به اخراج می شود
 • ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد از Covid-19
 • چگونه Coronavirus گسترش از طریق شرکت های بزرگ امریکا

در اسپانیا است که در جهان دومین شماره از Covid-19 موارد و برخی از سخت ترین سلول اقدامات مقامات روز دوشنبه شروع به سهولت کشور مستند با اجازه دادن به برخی از کسب و کارهای غیر ضروری را به از سرگیری عملیات. اما دولت هشدار دادند هر گونه کاهش خواهد بود بسیار تدریجی و بسیاری از محدودیت باقی خواهد ماند در حال حاضر.

“من می خواهم به بسیار روشن است: ما در حال ورود به فاز دوم, آنچه کارشناسان د-تشدید فاز. به طور کلی سلول ادامه” نخست وزیر پدرو سانچز گفت:.

ظهر دوشنبه در اسپانیا تعداد موارد تایید شده بود افزایش یافته است 2% به 169,496 کوچکترین افزایش روزانه در بیش از سه هفته. روزانه مرگ و میر نیز کاهش افزایش توسط 517 به 17,489.

یک کارگر درجه حرارت خود را چک در یک سایت ساخت و ساز در پامپلونا در شمال اسپانیا و در روز دوشنبه.

عکس: عیسی Diges/زوما پرس

دیگر کشورها مانند اتریش و دانمارک و لهستان و نروژ و جمهوری چک نشان داده اند آنها را شروع تدریجی برخی از سلول اقدامات این ماه است. فدرال و مقامات دولتی در آلمان دیدار خواهد کرد روز چهارشنبه به هماهنگی متحده برنامه ریزی شده خارج از مستند.

یکشنبه شب ایتالیا عفونت های جدید افزایش یافته است حدود 3% به 156,363 ادامه اخیر کاهش سرعت. روزانه تایید مرگ نیز trended پایین به مجموع 19,899. روز یکشنبه مقامات ایتالیایی اعلام ثبت 431 جدید مرگ و میر کمترین تعداد از آوریل 19, در حالی که تعدادی از مردم در مراقبت های ویژه بوده و با کاهش حدود یک هفته است.

اما مقامات در این کشور یکی از سخت ترین ضربه گیر تصمیم به گسترش ترین مستند اقدامات حداقل تا آوریل 3 رد تماس ها از بسیاری از شرکت ها و انجمن های کسب و کار اجازه می دهد تا کارخانه برای بازگشایی شده است.

در نیویورک و نیوجرسی استفاده از ماسک صورت به نظر می رسد برای به دست آوردن اهمیت استراتژی برای بازگشایی اقتصاد در حالی که تلاش برای نگه داشتن عفونت های جدید تحت کنترل است.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

آقای کومو گفت: او را سفارش کارفرمایان ضروری در کسب و کار خدمت عمومی به صورت مسئله پوشش به کارگران حرکت مشابهی توسط فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

همچنین روز شنبه, شهردار نیویورک, بیل د Blasio دستور تمام شهرستان کارمندانی که در تماس با مردم به پوشیدن یک ماسک و یا برخی از نوع از پوشش صورت خود را, شروع, شنبه.

این حرکت به عنوان ماسک صورت به دست آوردن یک رشد نقش در یک استراتژی بزرگتر شامل گسترش Covid-19 بعد از مقامات بهداشت که یک بار رد استفاده از آنها در ایالات متحده و جاهای دیگر باید معکوس شود و موقعیت خود را.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در حالی که فشار اقتصادی برای پایان دادن به مستندات نصب است در سراسر جهان و آسیا ارائه می دهد یک داستان احتیاطی در مورد خطر ابتلا به عفونت های جدید زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

در کره جنوبی, مقامات بهداشت و درمان در روز دوشنبه هشدار داد که هر گونه تلاش برای بازگشت به سرعت به زندگی عادی می تواند جرقه عفونت های جدید است که می تواند چرخش خارج از کنترل. این هشدار یک روز پس از این کشور گزارش داد فقط 25 موارد جدید در یک دوره 24 ساعته باعث خوش بینی است که تلاش های گسترده از جمله تست و اجتماعی فاصله شده بود موفق در آوردن به پاشنه شیوع که رسید به بیش از 900 نفر در روز در ماه فوریه است.

“پیش از موعد را کاهش می آیند در غیر قابل فسخ هزینه” کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت:.

سنگاپور و هنگ کنگ نیز مواجه دوم و حتی سوم امواج از عفونت پس از ظاهر شدن به اولیه شیوع بیماری تحت کنترل است. سنگاپور ثبت 233 موارد جدید Covid-19 روز یکشنبه با قرار دادن آن در مجموع بیش از 2500.

در هنگ کنگ کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر در مورد آنچه آنها در تماس هستند ممکن است “موج سوم است.” پس از ظاهر شدن به کنترل یک موج اولیه از عفونت های کشت توسط مسافران از منبع شیوع بیماری در ووهان چین, هنگ کنگ شد آمار در اواسط ماه مارس توسط یک بعدی موج عفونت های انجام شده توسط ساکنان بازگشت از نقاط داغ در اروپا و آمریکا

نقاشی های دیواری توسط هنرمند خیابانی Teachr1 از شاهزاده هری در لس آنجلس.

عکس: اتین laurent/شاتر

پس از تجربه یک افزایش شدید در موارد قرار داده است که مجموع آن بیش از 1000 هنگ کنگ به نظر می رسد برای کنترل موج دوم بیش از آخر هفته ضبط فقط چهار مورد جدید چهار شنبه و پنج شنبه.

اما با سرزمین اصلی چین در حال حاضر راه اندازی مجدد اقتصادی آن موتور و اجازه می دهد که صدها میلیون نفر از مردم که تحت تمدید مستندات برای شروع صعود نسبت به زندگی عادی خود نگرانی در حال افزایش است در مورد احتمال موج سوم در آورده با افزایش سطح تماس انسان می آید که با شروع مجدد فعالیت های اقتصادی.

دکتر گابریل چوی Kin جمهور سابق هنگ کنگ انجمن پزشکی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که او نگران موج سوم از عفونت های آینده از مردم از ورود در هنگ کنگ از سرزمین اصلی چین است.

بیشتر در Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در چین ترس از وارد عفونت رز به عنوان کشور گزارش 108 موارد جدید دوشنبه, بالاترین آن روز تنها افزایش بیش از یک ماه با بسیاری از موارد وارد شده است. در روزهای اخیر چین است سخت تر از مرز محدودیت در برخی از گذرگاه های مرزی با روسیه را منبع بسیاری از وارداتی موارد مقامات چینی گفت.

در توکیو و دیگر مناطق شهری باقی می ماند در یک وضعیت اضطراری نخست وزیر شینزو آبه خواست کسب و کار و شهروندان برای رفت و آمد کمتر و اقامت در خارج از کافه ها و رستوران ها. ژاپن وزارت بهداشت گفت: وجود بیش از 500 مورد جدید از عفونت و چهار میر پنج شنبه. این کشور به ثبت 123 مرگ و میر تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این فعالیت ها باید محدود “برای پایان دادن به اورژانس اعلام در یک ماه” آقای آبه گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جان لیون در [email protected] و جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im