ایالات متحده به تماشای کره شمالی در میان سوال در مورد رهبر بهداشت

کره شمالی رسانه ای نیست و نشان رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در پس مارس 11, اما این منتشر شد عکسي در مارس 12.

عکس: Yonhap News/زوما پرس

کاخ سفید است که از نزدیک نظارت بر تحولات در خصوص وضعیت دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در میان حدس و گمان است که رهبر تحت مراقبت های پزشکی است که محدود خود را ظاهر عمومی و سلامت خود را تحت تاثیر قرار.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین اذعان کرد که اطلاعات از کره شمالی اندک و نامشخص و گفت که برگ برنده دولت در تلاش است برای کسب اطلاعات بیشتر.

“ما در حال نظارت بر این گزارش بسیار نزدیک” آقای اوبراین گفت: در فاکس نیوز. “آنها parsimonious با اطلاعاتی که آنها در مورد بسیاری از چیزها از جمله سلامتی کیم جونگ سازمان ملل متحد, بنابراین ما در حال نظارت بر آن تحولات نزدیک است.”

مقامات کره جنوبی در اوایل روز شنبه گفت: آقای کیم به نظر می رسد به رفتن را از طریق خود برنامه های عادی خود را با مشاوران خارج از شهر پیونگ یانگ.

آقای اوبراین نمی گویند که آیا کاخ سفید به دانش خاص در مورد آقای کیم بیماری است. در اواخر روز دوشنبه مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بودند به دنبال اطلاعات است که پیشنهاد آقای کیم بیماری ممکن است قبر یک مقام آمریکایی گفت. وضعیت باقی مانده مایع رسمی گفت.

Daily NK یک سئول-بر اساس خروجی است که لوایح خود را به عنوان یک منبع خبری از داخل مرموزترین کشور گزارش داد که آقای کیم تا به حال عمل جراحی قلب در مارس 12 و دوره نقاهت بود در یکی از حومه ویلا. پس از آن گزارش در جاهای دیگر از جمله سی ان ان اشاره کرد مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت: شرایط او در قبر.

روز سه شنبه مقامات در سئول گفت: آنها تو را دیدم هیچ نشانه ای که نظامی در کره شمالی و دولت بودند انجام این نوع اقدامات اضطراری که نشان می دهد آقای کیم بیماری جدی بود.

“ما نمی بینیم و فوق العاده تحولات در داخل کره شمالی” یک سخنگوی سئول ریاست جمهوری آبی ،

آخرین در کره شمالی

  • کره شمالی را افزایش می دهد میلیون ها نفر از طریق نرم قاچاق U. N. گزارش می یابد
  • داخل مرموز گروه در تلاش برای پایین آوردن کره شمالی رژیم
  • کره شمالی از آزمایش آتش سوزی کوتاه برد موشک های
  • تهمت می نویسد به رهبر کره شمالی در میان Coronavirus اضطراری
  • کره شمالی عمیق تر انزوا در میان Virus تهدید

این قسمت نشان می دهد که مشکل در تایید اطلاعات در کره شمالی از جمله سلامت رهبران آن یا شيوع جدید کروناویروس در کشور است. مقامات ایالات متحده را در بر داشت هوش در کره شمالی دشوار است به آمده و اغلب از سوال و قابلیت اطمینان با توجه به این کشور اجرا انزوا.

“این غیر ممکن است به دانستن آخرین اطلاعات در مورد ارشد رهبری در کره شمالی گفت:” Cheon Seong-whun سابق کره جنوبی امنیت ملی رسمی. “درسی که ما می تواند به دور است که ما هرگز نمی دانید چه رخ خواهد داد و چگونه در کره شمالی.”

پیونگ یانگ نشده گزارش هر coronavirus موارد هر چند در خارج از کارشناسان ابراز شک و تردید.

سوال در مورد آقای کیم بهداشت شروع به گردش پس از شکست او به نظر می رسد عموم برای این کشور مهم ترین تعطیلات در مارس 15, جشن تولد کیم ایل سونگ این کشور موسس و اواخر پدربزرگ. این اولین بار بود که جوان آقای کیم تا به حال صرفنظر از این رویداد پس از افزایش به قدرت در اواخر سال 2011.

کره شمالی تحت کنترل دولت رسانه ندارد نشان داده شده آقای کیم در از او عکس پیشرو ارشد دولت جلسه بحث در مورد اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 11.

اهمیت چنین غیبت می تواند سخت به ارزیابی. آقای کیم ناپدید شد برای هفته ها در سال 2014 قبل از کرد و راه رفتن با عصا.

رهبر به نظر می رسد اضافه وزن سیگار و نوشیدنی—سوخت رسانی گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. آقای کیم پدر و پدربزرگم فوت از مشکلات قلبی و با توجه به دولت کره شمالی گزارش های رسانه ها در آن زمان است.

آمریکا و کره جنوبی امنیت ملی و مقامات بلند شده اند نگران آن است که مرگ یک دیکتاتور کره شمالی می تواند ایجاد یک قدرت خطرناک است خلاء داده است که این کشور فرض زرادخانه هسته ای و اهمیت به چین است. کیم رژیم, اما ثابت شده است که انعطاف پذیر برای بیش از نیم قرن.

در سال 1994 سئول نظامی قرار گرفت, در حالت آماده باش پس از مرگ کیم ایل سونگ. مقامات می ترسید بالقوه جنگ قدرت در کره شمالی می تواند بیش از نشت به درگیری نظامی با جنوب. این حادثه گذشت بدون یک اصلی اینتر-کره مسلح برخورد.

زمانی که آقای کیم پدر کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 کره شمالی کارشناسان مطرح شده احتمال این که این جوان آقای کیم فاقد تجربه سیاسی که موفق به تحکیم حکومت خود را.

“نگرانی اصلی خواهد بود اگر یک مرگ ناگهانی و بدون وارث منجر به یک بحران داخلی است که سپس باعث چین و روسیه و آمریکا و کره جنوبی به عمل” گفت: Duyeon کیم, مشاور ارشد برای بروکسل-بر اساس گروه بین المللی بحران یک سازمان مستقل غیر انتفاعی. “اما ما باید بسیار مراقب باشید با شایعات و نازک تهيه گزارش از آنجا که ما شده ایم اشتباه بسیاری از بار قبل است.”

در واشنگتن وزارت امور خارجه گفت: مقامات “آگاه گزارش و در ادامه به نظارت بر وضعیت در کره شمالی.”

آژانس اطلاعات مرکزی کاهش یافته است به نظر. دفتر مدیر اطلاعات ملی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نوشتن برای اندرو Jeong در [email protected] و گوردون Lubold در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de