ایالات متحده هشدار اجرائی بیش از زنجیره تامین به نقض حقوق بشر در چین

حمل و نقل قطار در چین سین کیانگ منطقه به ترکی مسلمانان که درمان توسط پکن برانگیخت ،

عکس: ایسنا/زوما پرس

واشنگتن—ایالات متحده هشدار داد که شرکت های تامین کنندگان یا مشتریان در چین قانونی و ریسک های اعتباری مربوط به حقوق بشر و موارد نقض وجود دارد بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش گسترده برای محدود کردن کسب و کار و روابط با این کشور است.

شرکت ها در صورت خطر برای مشارکت با اشخاص متهم به نقض آشکار حقوق بشر از جمله بیگاری یا جرم بازداشت مسلمانان اویغوری در چین سین کیانگ منطقه با توجه به 19-صفحه: یادداشت منتشر شده روز شنبه از تجارت, خزانه داری, امنیت میهن و ادارات دولتی.

این یادداشت بارها و بارها ذکر شده شرکت های فن آوری که محصولات را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت Uighurs.

“مدیران باید این را بخوانید متوجه نزدیک و آگاه از شهرت و اقتصادی و حقوقی خطرات ناشی از حمایت از چنین حملات در کرامت انسانی” وزیر امور خارجه مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

یک سخنگوی سفارت چین در واشنگتن خواست ایالات متحده به “احترام حقایق رها کردن تعصبات توقف غیر قانونی کلمات و اعمال است که آسیب به خود و دیگران و جلوگیری از دخالت در چین امور داخلی با سین کیانگ به عنوان یک پوشش.” پکن می گوید که تلاش های خود را در شمال غرب چین به منظور مقابله با گرایش های افراطی در میان مسلمانان ترک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوجه نیست که نیروی قانونی و نمی اضافه کردن قوانین جدید برای کسب و کار. هنوز هماهنگ هشدار از چهار سازمان های ایالات متحده آمریکا است که یک سیگنال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اجرای قوانین در کتاب در راه است که می تواند بسیاری از شرکت ها فکر می کنم دو بار در مورد انجام کسب و کار در چین است.

“آن در نظر گرفته شده برای یادآوری کسب و کار وجود دارد که تحریم ها در جای خود است که این وضعیت در سین کیانگ وخیم است و بیشتر مهم است که دولت آمریکا در نظر دارد برای به اجرا درآوردن قوانین موجود و مقررات معنی بیشتر به شدت از آنها در گذشته بوده است” گفت: لایحه Reinsch یک تجارت متخصص در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است.

علاوه بر بالا بردن حقوق بشر نگرانی در سرزمین اصلی چین به کنگره ایالات متحده و تهمت و دولت نیز فشار پکن بر جدید امنیت ملی قانون آن اعمال شده در هنگ کنگ پیشبرد تلاش برای سرکوب مخالفت و کاهش این جزیره استقلال. واشنگتن نیز برپا کردن یک جنگ تجاری با چین است. یک “فاز یک” معامله تجارت در ماه ژانویه به عنوان یک آتش بس اما نمی حذف تعرفه های صدها میلیارد دلار سالانه ایالات متحده-واردات از چین.

رئیس جمهور تهمت مواجه شده است و انتقاد بیش از آنچه که دیده می شود به عنوان عدم تعهد به پرداختن به حقوق بشر و مسائل خارج از کشور از جمله چین ساختمان از اردوگاه های بازداشت بیش از یک میلیون اویغوری مسلمانان بدون محاکمه بر اساس برآورد توسط محققان دانشگاهی. سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با استناد به گفتگو با آمریکا مترجم و یکی از معاونان او گفت: در کتاب اخیر خود که آقای ترامپ گفت: رئیس جمهور چین است که پکن باید پیش با ساخت اردوگاه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از فشار چین بر حقوق بشر به خاطر ترس از به خطر انداختن یک معامله تجاری آقای بولتون گفت.

زمان جمعه را هماهنگ دولت یادداشت در تحریم است “احتمالا مربوط به گزارش از آنچه رئیس جمهور گفت: چین در مورد Uighurs و تلاش برای جبران برخی از آسیب های سیاسی خود را متهم به نظرات ناشی از” آقای Reinsch گفت.

آقای ترامپ مورد مناقشه آقای بولتون حساب در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال و در ماه گذشته امضا اویغوری تحریم لایحه که به تصویب کنگره آمریکا و با پشتیبانی گسترده ای.

این اویغور حقوق بشر, سیاست, قانون یکی از قوانین ذکر شده در چهارشنبه یادداشت هدایت رئیس جمهور برای اعمال تحریم ها به مردم در چین مربوط به برخی اقدامات علیه مسلمانان از گروه های قومی در سین کیانگ.

نوشتن به ویلیام در ملدن [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de