ژنرال فرانک مکنزی, مرکز, مقابل, فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه, بازدید از یک پایگاه نظامی در سوریه در اواخر ماه گذشته. عکس: لولیتا Baldor/آسوشیتد پرس

واشنگتن—روسی پرسنل درگیر در تنش standoffs با نیروهای ایالات متحده در بزرگراه در شمال شرقی سوریه در نقض موافقت نامه های بین واشنگتن و مسکو به اقامت در خارج از یک دیگر را در افغانستان جنگ زده کشور آمریکا فرستاده به سوریه روز چهارشنبه گفت.

عکس گردش در رسانه های اجتماعی نشان داده اند که ایالات متحده کامیون نظامی مسدود کردن وسایل نقلیه غیر نظامی محلی که روزنامه نگار می گویند در حال حمل روسی پیمانکاران در بزرگراه. این برخورد نکرده درگیر استفاده از زور اما خطر افزایش به جدی تر برخورد میان ایالات متحده و نیروهای روسی.

آمریکا ایران جیمز جفری تایید چنین standoffs رخ داده در شمال شرق سوریه با افزایش فرکانس. برخی جای گرفته اند در مناطق گشت توسط ایالات متحده و نیروهای کرد که در آن روسیه به پیمانکاران انتظار نمی رود که به رفتن.

“این طور روزانه تکرار شده است اما افزایش در تعداد و در نتیجه آن مشکل است” آقای جفری به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز چهارشنبه.

حوادث در حال افزایش نگرانی ها در واشنگتن در مورد خطر یک درگیری بین دو قدرت بزرگ روسیه-حمایت سوریه تشدید توهین آمیز در گذشته باقی مانده شورشی انکلاوها در استان ادلب در صفحه اصلی به حدود سه میلیون نفر از مردم از جمله بسیاری از آوارگان از دیگر نقاط سوریه است.

برخی از مقامات نظامی ایالات متحده در خاورمیانه توصیف کرده اند برخورد همانطور که مکرر گفته های کنار جاده ای درگیری بین ایالات متحده و نیروهای روسیه اتفاق می افتد روزانه و گاهی چند بار در روز.

آقای جفری گفت: روسیه به نظر می رسد ساخت تهاجم “به چالش حضور ما در شمال شرقی.” به نام او در مسکو به احترام deconfliction توافق نامه مذاکره با آمریکا برای جلوگیری از درگیری بین دو کشور نیروهای خود در سوریه است.

“حرفه ای از سربازان بر روی زمین آغاز با نیروهای ما به گونه ای است که این حوادث را افزایش نیست. اما البته هر فرمانده خواهد بود در مورد این” آقای جفری گفت.

رئیس جمهور تهمت دستور عقب نشینی کامل نیروهای ایالات متحده از سوریه در ماه اکتبر. تا کنون ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی اعداد در سوریه کاهش یافته است و از حدود 1000 تا 600 پنتاگون آمار و ارقام نشان می دهد.

نیروهای آمریکایی همچنان به گشت زنی در شمال, در کنار نیروهای کردی و برای محافظت از میدان های نفتی تحت کنترل کردها. آمریکا مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: در حالی که شده است وجود دارد هیچ رویارویی جدی بین دو طرف است که روسیه به تماشای چگونه ارزیابی آمریکا واکنش نشان می دهد.

مقامات روسیه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آقای جفری همچنین گفت: روسیه با استفاده از حق وتو در سازمان ملل متحد برای جلوگیری از کمک های بین المللی تحویل به شمال غرب سوریه که در آن برخی از 2.8 میلیون نفر هستند و وابسته به چنین کمک. سازمان ملل هفته گذشته گفت که از 400 ، 000 اقلام پزشکی برگزار شد تا در مرز عراق به دلیل توافق حاکم بر انتقال تا به حال نشده است تمدید, تهدید به تشدید بحران است.

“ضروری ترین نیاز است برای حفاظت از جمعیت غیر نظامی و به مقیاس انسانی پاسخ” علامت Lowcock U. N. اضطراری امداد هماهنگ کننده گفت: هفته گذشته در جلسه شورای امنیت. “به منظور برای این بود که ممکن است من در تمام تماس های طرفین به منظور تسهیل در امن و دسترسی بدون مانع برای انسانی کارگران و لوازم.”

تنش در حال افزایش در شمال غربی سوریه است. شکننده آتش بس پیمان توافق بین روسیه و ترکیه در اواخر سال گذشته متوقف ترکی نظامی در مناطق کردنشین در نزدیکی مرز ترکیه منجر به ایجاد یک منطقه حائل و مشترک روسیه و ترکیه گشت. که آتش بس در حال حاضر به نظر می رسد در معرض خطر است.

هفته گذشته روسیه و حمایت نیروهای سوریه از کشته شدن هشت نظامی ترکیه پرسنل در تهران برگزار می شود شهرها و روستاهای نزدیک مرز ترکیه. در پاسخ به ترکیه راه اندازی کرده است زمین و حملات هوایی هدف قرار دادن سربازان آن.

مشخص نیست که آیا مشترک روسیه و ترکیه در حال گشت مداوم در میان تشدید خشونت. آقای جفری گفت: حداقل یک برنامه ریزی گشت به نظر می رسد لغو شده است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: آتش بس توافق با میانجیگری روسیه و ایران دیگر مشاهده می شود با توجه به گزارش های خبری. مقامات روسیه هفته گذشته گفت: آنها همچنان متعهد به توافق زده با ترکیه با وجود تمدید توهین آمیز در استان ادلب.

آقای جفری روز چهارشنبه گفت: بین از 7000 و 10000 اعضای متحده تعیین شده سازمان تروریستی Al Nusra, همراه با دیگر گروه های افراطی ممکن است پر از سوراخ در ادلب. مقامات ایالات متحده باقی می ماند نگران آن است که روسیه و حمایت آمیز می تواند باعث شود که گروه های پراکنده در سراسر منطقه است.

ترکیه در تلاش است برای جلوگیری از میلیون ها نفر از پناهندگان از فرار از مرز اگر توهین آمیز نیست متوقف شده است. این کشور در حال حاضر میزبان میلیون ها نفر از مردم سوریه که دولت در تلاش است برای ارسال.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de