YRC استخدام حدود 30000 کارگران و پنجمین ایالات متحده راننده کامیون توسط 2019 درآمد.

عکس: YRC Worldwide, Inc.

واشنگتن—دولت ایالات متحده قصد دارد به وام 700 میلیون دلار در coronavirus محرک بودجه به حمل و نقل شرکت YRC Worldwide, Inc., در ازای 29.6% سهام در شرکت های وزارت خزانه داری گفت.

وزارت خزانه داری گفت: داد و ستد عمومی YRC واجد شرایط برای وام زیر ارائه 2.2 تریلیون دلار قانون کنگره تصویب شده در اواخر ماه مارس که مجاز $17 میلیارد دلار برای شرکت های ضروری برای امنیت ملی است.

وام است که تا کنون بزرگترین دولت توسعه یافته به یک کسب و کار ایالات متحده در خارج از صنعت هواپیمایی و اولین وام دولت تعلق می گیرد از یک صندوق ویژه برای شرکت های با روابط به وزارت دفاع.

اوورلند پارک کن.-بر اساس YRC یکی از بزرگترین ایالات متحده شرکت های حمل و نقل می کند و قابل توجهی کسب و کار با وزارت دفاع ارائه مواد غذایی و الکترونیک و لوازم دیگر به مکان های نظامی در سراسر کشور و همچنین به عنوان خدمت برخی از 200,000 صنعتی و خرده فروشی و تجاری مشتریان.

کنگره مجاز خزانه داری به من قرض بدهید تا به $46 میلیارد دلار به طور مستقیم به شرکت های سخت-ضربه گیر از جمله 29 میلیارد برای مسافری و باری خطوط هوایی و $17 میلیارد دلار برای شرکت های ضروری برای حفظ امنیت ملی است. این برنامه با هدف کمک به شرکت های حفظ سطح نیروی انسانی و جدا از دیگر محرک تلاش در جهت کسب و کارهای کوچک.

“این وام را قادر خواهد ساخت بحرانی فروشنده به وزارت دفاع برای حفظ اشتغال قابل توجهی در حالی که ارائه مناسب غرامت به مالیات دهندگان” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

YRC تولید $4.87 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته نیز تلاش برای سالها تحت بدهی های سنگین بار. این شرکت با استخدام حدود 30000 کارگران از جمله 24,000 اعضای بین المللی اخوان از Teamsters. این پنجمین ایالات متحده راننده کامیون توسط 2019 درآمد با توجه به حمل و نقل تحقیقات ارائه دهنده SJ Consulting Group, Inc.

همه گیر کتک YRC کسب و کار به عنوان مستندات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس محدود جریان حمل و نقل از YRC صنعتی و خرده فروشی به مشتریان. این شرکت کاهش هزینه های تخمگذار و furloughing برخی از کارگران و رسیدن به توافق با وام دهندگان برای بهبود نقدینگی.

“سوراخ ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر شد و ما دلیلی برای دنبال مراقبت عمل وام” YRC اجرایی دارن هاوکینز در مصاحبه ای گفت:. در حالی که حمل و نقل حجم را برداشت تا به عنوان مطلب متحده بازگشایی او گفت: “مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض ما بود به سنگین صنعتی به سمت اقتصاد که آخرین قطعه را آنلاین می آیند.”

وام به YRC بالغ خواهد شد در سپتامبر. 30, 2024, و شامل دو $350 میلیون تراشه ها جای دادند. بودجه اجازه خواهد داد که این شرکت برای پوشش تعهدات از جمله سه ماه از دست رفته و حقوق بازنشستگی و مراقبت های بهداشتی پرداخت در “حدود 40 میلیون دلار در ماه” آقای هاوکینز گفت. این شرکت همچنین با استفاده از پول برای تجهیزات و اموال پرداخت اجاره و سرمایه گذاری در ناوگان خود.

در premarket معاملات سهام YRC بیش از دو برابر شد و به $3.87 یک سهم.

YRC کاربردی برای وام در اواخر ماه آوریل تحت مراقبت های عمل بینی برای شرکت های حیاتی برای امنیت ملی “از آنجا که ما دیرینه خدمات در دفاع ملی” آقای هاوکینز گفت.

در سال 2018 وزارت دادگستری شکایت کرد YRC به اتهام overcharging پنتاگون میلیون ها دلار برای حمل و نقل از سال 2005 به حداقل 2013. آقای هاوکینز به نام طرح دعوی در دادگاه “اختلاف قراردادی از بیش از یک دهه پیش” و گفت: YRC ثبت شده است یک حرکت به اخراج این مورد.

امنیت ملی بودجه بودند هنگامی که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود با هدف حمایت از بوئینگ شرکت ، اما این شرکت تصمیم گرفت در برابر تقاضا برای وجوه فدرال پس از افزایش 25 میلیارد دلار از سرمایه گذاران خصوصی. یکی از مقامات ارشد پنتاگون رسمی در مارس سوال که آیا وزارت خزانه داری شرایط برای وام تراز وسط قرار دارد با نیازهای وزارت دفاع پیمانکاران.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و جنیفر اسمیت در jennifer.smith@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im