وزارت خزانه داری ایالات متحده می رسد موافقت نامه وام با پنج خطوط هوایی

خطوط هوایی آمریکا قبلا گفت: این امر می تواند واجد شرایط برای وام از آنجا که $4.75 میلیارد دلار است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

وزارت خزانه داری ایالات متحده نهایی شرایط وام پنج خطوط هوایی به عنوان بخشی از یک برنامه کمک برای کمک به صنعت آب و coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت خزانه داری گفت که American Airlines Group ,Inc. Frontier Airlines خطوط هوایی هاوایی, SkyWest شرکت های هواپیمایی و روح Airlines , Inc. توافق کرده و شرایط وام امضا نامه ای از قصد.

سفر هوایی به شدت کاهش یافت و در بهار امسال به عنوان دولت محدودیت در سفر و ترس از عفونت نگه داشته و مسافران از پرواز. در حالی که سفر هوایی آغاز شده است به افزایش تقاضا باقی می ماند کسری از آنچه در آن بود از یک سال پیش و مدیران شرکت هواپیمایی باید گفت که آنها انتظار بهبود کامل خواهد شد و به احتمال زیاد سال ها طول بکشد.

این اولین هواپیمایی به قبول دولت وام از $25 میلیارد استخر کنگره اختصاص داده شده و تحت مراقبت عمل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس است. عمده حامل نیز دریافت یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک به کارگران پرداخت از طریق پایان ماه سپتامبر برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی آنها گفته اند در غیر این صورت اجتناب ناپذیر.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

خزانه نیست جزئیات این مقدار از وام و یا شرایط اما گفت که وام گیرندگان را مجبور به ارائه حکم, سهام عدالت یا ارشد ابزار بدهی. خزانه داری گفته است که در ادامه بحث با دیگر حامل های است که واجد شرایط برای وام.

خطوط هوایی آمریکا قبلا گفت: این امر می تواند واجد شرایط برای وام از آنجا که $4.75 میلیارد و که آن را به دنبال تعهد خود را در حال پرواز مکرر برنامه به عنوان وثیقه.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected] و کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im