تراز تجاری ایالات متحده گسترده تر در مارس

تجاری ایالات متحده شکاف گسترش 9.7% در ماه مه از ماه قبل. یک محموله کشتی به سمت بندر اوکلند کالیفرنیا در ماه آوریل است.

عکس: john g mabanglo/شاتر

واشنگتن—تجارت بین ایالات متحده و بقیه جهان کاهش بیشتر در ماه مه در نشانه ای از ادامه تلفات که coronavirus همه گیر شد و مصرف در اقتصاد جهانی است.

صادرات از آمریکا کاهش یافت 4.4 ٪ به $144.5 میلیارد و یک وزارت بازرگانی نیز گزارش داد که در روز پنج شنبه. واردات تضعیف 0.9 ٪ به $199.1 میلیارد ترک بطور تطبیقی فصلی کسری بودجه از $54.6 میلیارد دلار افزایش 9.7% و وسیع ترین از دسامبر سال 2018 است.

ایالات متحده معمولا اجرا می شود کسری کالا و مازاد در خدمات مانند مراقبت های پزشکی, آموزش عالی, حق امتیاز و پرداخت پردازش. در مارس خدمات مازاد کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از مارس 2016 به عنوان تقاضا برای خدمات کسب و کار مشکلاتی روبرو مرزها باقی مانده بسته و مسافران خانه ماندند.

“ما باید با این سقوط در خدمات تجارت که نقشه ها را به یک رکود جهانی در اطراف محور خدمات” اقتصاددان گفت: Brad Setser یک عضو ارشد در شورای روابط خارجی. “این است که خود نوعی رکود است.”

جاشوا شاپیرو رئیس ایالات متحده اقتصاددان در شرکت مشاوره ماریا Fiorini Ramirez, Inc., گفت: تاثیر بیشتری از خاموش شدن ناگهانی در خدمات از تولید “نمی تمایل به جواب خوبی برای ایالات متحده در تراز پرداخت ها از آنجا که ما تمایل به صادرات بسیاری از خدمات و واردات بسیاری از کالاهای.”

صادرات ایالات متحده به کالا شد که پایین ترین سطح از اوت 2009. محموله لوازم صنعتی, سرمایه کالا و خودرو همه کاهش یافت در حالی که مصرف کننده کالا صادرات برداشت تا کمی. واردات کالاهای مصرفی و مواد غذایی و محصولات صنعتی افزایش کمی به عنوان متحده شروع به بازگشایی در سراسر ایالات متحده

یک گزارش جداگانه از وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه نشان داد که نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن از 13.3 درصد در ماه مه. نرخ بیکاری هنوز بالای قبل از همه گیر در سطح حدود 3.5 درصد و اخیر coronavirus سنبله می تواند مانع به بازار کار را بهبود.

سرعت کاهش در واردات و صادرات کاهش از ماه های اخیر. “حتی پس از جریان تجارت خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مهار با توجه به ضعیف جهانی و رشد اندک تقاضا در خانه و خارج از کشور” Rubeela فاروقی یک اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد, Ltd. نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

صندوق بین المللی پول هفته گذشته کاهش داد و پیش بینی خود را برای رشد اقتصاد جهانی در این سال به عنوان کشورهای کمتر پیشرفت کمتر از حد انتظار مهار بیماری همه گیر و محور کسب و کار. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی را کوچک 4.9 درصد در سال جاری در مقایسه با آوریل خود را برآورد 3 درصد کاهش است.

سال به تاریخ ایالات متحده کالا و خدمات کسری بودجه کاهش 9.1% از مدت مشابه در سال 2019. صادرات به اتحادیه اروپا در ماه مه شد که پایین ترین سطح از ژانویه 2006.

Dow, Inc. امور مالی رئیس Howard Ungerleider هفته گذشته توصیف شده در سه ماهه دوم به عنوان “یک کیسه مخلوط” برای علم مواد شرکت در یک کنفرانس های مجازی با واگرا تقاضا الگوهای در مناطق با بدتر شدن شیوع کروناویروس.

برخی از شرکت ها بیشتر خوش بینانه است.

“ما به این باور رسیده ایم تغار از اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها در سراسر جهان گفت:” ری جوان رئیس امور مالی در شیکاگو مبتنی بر کشاورزی شرکت آرچر دانیلز میدلند شرکت ، در کنفرانس های مجازی در اواسط ماه ژوئن.

“دیدگاه من این است که آمریکا و چین تجارت, ما هنوز هم اعتقاد داریم این است که در مسیر. ما در حال انتظار سه ماهه چهارم به یک بسیار قوی چهارم برای ما آمریکا صادرات محصولات کشاورزی در نرم کالاها به خصوص سویا به چین,” او گفت:.

مربوط تصویری

در سال های اخیر مدیران خرید شاخص تبدیل شده اند شاخص های مهم که در آن اقتصاد جهانی ممکن است عنوان شود. اما در زمان کاهش سرعت که در آن کسب و کارهای کوچک بودند و برخی از سخت ترین آمار شاخص مدیران خرید بخش اعداد ممکن است گفتن داستان کامل. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

پکن متعهد شده است به افزایش خرید خود را از ایالات متحده کشاورزی و تولید کالا و انرژی و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از دو سال به عنوان بخشی از یک مقدماتی موافقتنامه تجارت آزاد.

کسری بودجه آمریکا در کالا با چین گسترده تر به تنظیم فصلی $27.9 میلیارد دلار در ماه مه پنج شنبه گزارش داد. سال به تاریخ کسری کالا با چین است که نزدیک به 25 درصد باریک تر نسبت به مدت مشابه سال 2019.

کسری تراز تجاری تفریق از محاسبه ناخالص-داخلی-محصول رشد. یک گسترش کسری تجاری در ماه آوریل و مه نشان می دهد تجارت خواهد بود کشیدن بر رشد برای سه ماهه به عنوان یک کل.

بیشتر در اقتصاد

  • کسب و کار ضربه سخت Coronavirus پنجه پشت مشاغل 2 ژوئیه سال 2020
  • ایالات متحده اولیه برای مزایای بیکاری مداوم در 1.5 میلیون در ماه ژوئن 25 ژوئن 2020
  • ممکن است فروش خانه در ایالات متحده کاهش یافته است 9.7% 22 ژوئن 2020
  • ممکن است مشاغل آمریکا در واکنش گسترده بود ژوئن 19 سال 2020

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im