استیون Mnuchin گفت: هفته گذشته که سهام عدالت می تواند بخشی از یک احتمالی coronavirus بسته کمک.

عکس: سارا Silbiger/مهر نیوز

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin نشان داد که دولت آمریکا را به سهام در شرکت هواپیمایی حامل در مقابل میلیاردها دلار به صورت مستقیم کمک های مالی به این شرکت به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

او دقیق برنامه های خود را در آخرین لحظه مذاکرات که کمک به شرکت های هواپیمایی به عنوان یک نقطه sticking. جمهوری خواهان را رد کرده بود ارائه پول نقد کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی و نسخه قبلی این قانون را ارائه کرده اند 50 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام به مسافری خطوط هوایی و 8 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی—اما نه مستقیم کمک کند.

آقای Mnuchin قبلا نشانه های این حرکت روی میز بود گفت: هفته گذشته که سهام عدالت می تواند بخشی از نهایی بسته کمک. در حالی که روشن نیست چه به صورت سرمایه گذاری را یکی از گزینه این است که یک حکم که تبدیل به سهام. حکم خریدار می دهد گزینه ای را برای خرید سهام در یک قیمت خاص.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. شرکت های هواپیمایی آمریکا, گروه صنعتی ایالات متحده حامل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چه در مجلس سنا $2.1 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه

مکمل

با لينک مستقيم امداد

وام

خطوط هوایی محموله کمک های مالی $32

حمل و نقل عمومی 25 دلار

وام برای کسب و کار

کسب و کار کوچک

$454 میلیارد

وام

$349

بیمارستان ها و

جانبازان مراقبت

$117

دیگر

$198

کمک

خانواده

مالیات deferrals و

به

پرداخت

تمدید

مهلت

متحده

$301

$150

$221

بیکاری

بیمه

$250

هواپیمایی حامل محموله $29

منابع: مقدماتی قانونی text; برآورد
توسط مشاوران و نمایندگان مجلس و گروه های خارج از.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

حمل و اعلام کرده اند کاهش شدید در خدمات میان تدبیر و مسافران و آنها تلاش کرده اند برای تقویت نقدینگی در هفته های اخیر با رسم کردن تسهیلات اعتباری و گرفتن وام های جدید است.

نسخه ای از قوانین تصویب شده توسط سنا پنج شنبه شب خواهد ارائه 25 میلیارد دلار در وام و تضمین برای مسافری خطوط هوایی با باقی مانده $25 میلیارد دلار به صورت مستقیم کمک های مالی, جلسه, درخواست شرکت های هواپیمایی. هواپیمایی بود می خواست بی درنگ کمک های مالی در هفته گذشته پیشنهاد 50 میلیارد دلار کمک های بسته بندی با نیم است که پرداخت مستقیم کمک های مالی به ارائه پول نقد است که حامل بسیاری از نیاز به حق دور برای جلوگیری از furloughs و کاهش پرداخت.

این لایحه در مجلس سنا جزئیات اشکال از سرمایه گذاری است که وزیر خزانه داری را ممکن است در ارتباط با کمک های مالی, لیست, حکم, گزینه ارجح بورس اوراق بهادار بدهی یادداشت ها و یا سایر ابزارهای مالی به “ارائه غرامت مناسب” به دولت فدرال برای ارائه کمک های مالی.

تحلیلگران گفته اند دولت کمک خواهد احتمال کمک به شرکت های هواپیمایی برای جلوگیری از بدترین نتایج در حال حاضر. اما آنها هنوز هم در یک موقعیت مخاطره آمیز بسته به طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس چگونه به سرعت مسافران شروع دوباره پرواز و میزان که این ویروس را گسترش همچنان به را جدید عملیاتی چالش است.

“ما همچنان نگران است که در صورت عدم وجود در نیمه دوم بهبود تقاضا هواپیمایی می تواند هنوز هم برای پیدا کردن که دادگاه نظارت تجدید ساختارها ضروری است” J. P. Morgan تحلیلگران نوشت: در یک مشتری توجه داشته باشید چهارشنبه.

سرایت محور نیروی انسانی شرایط اضطراری در هوا کنترل ترافیک امکانات می تواند آن را به چالش به ادامه پرواز در بخش هایی از کشور در زمان.

مسافرت هوایی کاهش یافته به عنوان یک درهم آمیخته از دولت محدودیت و بهداشت عمومی توصیه و تشویق مردم به ماندن در خانه. بسیاری از پروازهای گرفته شده است تنها با تعداد انگشت شماری از مسافران در حالی که هزاران نفر لغو شده است با توجه به عدم تقاضا است. تنها 240,000 مسافر از طریق فرودگاه-امنیت غربالگری بازرسی شنبه, پایین نزدیک به 90% از یک سال پیش با توجه به اداره امنیت حمل و نقل.

شرکت های هواپیمایی شده است کاهش خود را به ستیزه با کاهش تقاضا—ارائه کارکنان این گزینه را به طور موقت ترک بدون پرداخت هزینه پارکینگ هواپیما و بازنشستگی برخی از انواع هواپیما زودتر از برنامه ریزی شده. مدیران ارشد نیز توافق کردند که برای کاهش و یا چشم پوشی از حقوق در بسیاری از موارد.

Alaska Air Group, Inc. برای مثال گفت که این امر قطع پرواز 70 درصد در آوریل و مه. هواپیمایی در حال سوختن است از طریق برخی از 14 میلیون دلار به صورت نقدی روزانه اجرایی براد بریتیش گفت: در یک پیام به کارکنان بود که به مرور توسط وال استریت ژورنال.

“ما باید به سرعت حرکت می کند و با شجاعت به آن را کاهش دهد و به ما بهترین شانس ممکن است انتظار این طوفان و سرمایه گذاری در هر فرصت ما در طرف دیگر. این مورد حتی با امکان کمک دولت است که ممکن است جریان به ما,” او گفت:. آقای بریتیش گفت: در این پیام که آلاسکا باید دریافت بیش از 2 میلیارد دلار از طریق کمک های دولت برشمرد چهارشنبه.

در ازای کمک های مالی حقوق و دستمزد حمل باید موافقت نمی کردند وضع کردن و یا قطع پرداخت برای کارکنان تا سپتامبر. 30. کمک نیز بستگی شرکت موافقت به خرید سهام و یا پرداخت سود سهام همراه با محدودیت اجرایی جبران.

هواپیمایی رهبران کارگری پیوست و تا به حال با حامل در هل دادن به صورت مستقیم کمک های مالی برای حمایت از حقوق و دستمزد در روزهای اخیر و به تصویر کشیده ورود خود را به عنوان یک پیروزی برای جبهه خط حمل و نقل هوایی کارگران است. در واکنش به بسته حمل و نقل خطوط هوایی را دریافت 4 میلیارد دلار در کمک های مالی و پیمانکاران 3 میلیارد دلار کمک های مالی.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

آقای Mnuchin گفت: بارها و بارها که کمک به صنایع ارائه شده توسط این لایحه نیست تشکیل یک کمک مالی و مالیات دهندگان محافظت خواهد شد.

“ما انجام خواهد داد همه چیز در شرایط بازار و اگر ما تعیین می کند که بازار شرایط شامل سهام ما توانایی انجام این کار” آقای Mnuchin گفت: روز شنبه در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار زمانی که مذاکرات ادامه شدند. “اگر مالیات دهندگان در حال قرار دادن پول در معرض خطر آنها باید به درستی جبران می شود.”

نوشتن به Siobhan هیوز در siobhan.hughes@wsj.com آلیسون Sider در alison.sider@wsj.com و کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im