آمریکا به دنبال پیمان تجارت با کنیا

رئیس جمهور تهمت و کنیا همتای اوهورو کنیاتا در مواجهه با خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

عکس: Gripas یوری/زوما پرس

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر راه اندازی مذاکرات به سمت یک تجارت ممکن است توافق با کنیا در آنچه خواهد بود که برای اولین بار چنین پیمان با کشورهای جنوب صحرای آفریقا ملت است.

برنامه ای برای تجارت به ایران آمد و به عنوان رئیس جمهور کنیا اوهورو کنیاتا ملاقات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer, که اخیرا اصلاح شده از نسخه اصلی پیمان با کانادا و مکزیک گفت: دولت خواهد اطلاع کنگره رسما برنامه های خود را پس از پردازش به صورت رسمی موافقت نامه های تجاری که دریافت نظر کنگره است.

“کنیا یک رهبر شناخته شده در سراسر این قاره مهم شریک استراتژیک ایالات متحده و وجود پتانسیل عظیم برای ما به تعمیق اقتصادی و تجاری روابط” آقای Lighthizer گفت. “ما اعتقاد داریم موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و کنیا را دریافت گسترده حمایت هر دو حزب در کنگره است.”

تشکر. ریچارد نیل (D. جرم.), رئیس کمیته مجلس که نظارت بر تجارت گفت: پس از ملاقات با آقای کنیاتا در روز چهارشنبه که او نگاه به جلو به کار با نایروبی به گسترش تجارت ترتیبات در راه است که منعکس کشورهای مشترک ارزش های دموکراتیک و “نشان دادن تعهد خود به اجرای قوی کارگر حقوق محیط زیست, حمایت, و حکومت داری خوب.”

کنیا در حال حاضر صادرات سود از مردم در رشد و فرصت عمل می کنند که لغو موانع تجاری در برخی ایالات متحده-واردات از آفریقا اما این قانون تنظیم شده است به اعتبار در سال 2025 است.

تجارت با کنیا بالغ بر بیش از 1 میلیارد دلار در سال 2018 در مقایسه با 14 میلیارد دلار برای آفریقای جنوبی است. در آفریقا و آمریکا در حال حاضر رایگان-توافقنامه تجارت با مراکش است.

Congressionally تصویب موافقت نامه های تجاری اغلب سال ها برای مذاکره و پیروزی تصویب در کنگره ایالات متحده است.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو