ایالات متحده برای توقف روال پرستاری-صفحه اصلی بازرسی

یکی از ساکنان زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بازديد با بستگان.

عکس: jason ردموند/ایسنا

تنظیم کننده فدرال گفت: آنها قصد دارند به طور موقت متوقف و بازرسی های معمول از خانه های سالمندان به تمرکز بر روی خطرناک ترین موقعیت به عنوان coronavirus موارد کوه در امکانات در سراسر ایالات متحده و تخلفات جدی داشت و در سخت ترین ضربه محل.

در زیر تغییرات به طور منظم بازرسی از خانه های سالمندان خانه سلامت و خانقاه شرکت های, در میان دیگران خواهد بود متوقف شد تا حداقل سه هفته. در آن زمان بازرسان تاکید بر کنترل عفونت و تمرکز امکانات در خطر از کروناویروس جدید و کسانی که با مسائل بالقوه نما ترین خطر برای ساکنان.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که انتظار می رود به اعلام تحولات دوشنبه. بازرسی-تغییر سیاست خواهد بود ساخته شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخیر اعلام اضطراری ملی به کروناویروس جدید.

حرکت زیر اخیر بازرسی از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل است که تا کنون به 35 coronavirus مرگ و میر. CMS گفت: بازرسی در بر داشت سه نقض عمده در این مرکز قرار داده است که ساکنان در معرض خطر قریب الوقوع, از جمله نه به سرعت شناسایی و مدیریت بیمار ساکنان. زندگی مراقبت از آن گفت: تا به حال در مواجهه با یک بحران بی سابقه است و ثابت مسائل.

“در حال حاضر بزرگترین تهدید برای ما ساکنان خانه سالمندان است coronavirus” سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma در مصاحبه ای گفت:. “ما نمی توانیم از تکرار وضعیت مانند ما تا به حال در کرکلند.”

رئیس جمهور تهمت و گفت: او استقرار گارد ملی به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن دو ایالت ضربه سخت رمان شیوع کروناویروس. عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

خانه های سالمندان خانه جمعیت بیشتر در معرض بیماری تنفسی: مسن اغلب ضعیف ساکنان با زمینه ای شرایط پزشکی. بسیاری از خانه های پرستاری به مدت طولانی تلاش می کند با کنترل عفونت با توجه به فدرال بازرسی سوابق و محققان.

به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده و خانه های پرستاری شده اند به شدت—و devastatingly—تحت تاثیر قرار. حداقل 146 خانه های پرستاری در 27 متحده حداقل یک آلوده ساکن CMS گفت: با استناد به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اخیر شیوع کروناویروس از جمله مرگ و میر, آمار سالمند-مراقبت از امکانات در ورمونت, لوئیزیانا, کانزاس و فلوریدا در میان کشورهای دیگر. کمک-امکانات زندگی بر خلاف خانه های سالمندان نیست تحت نظارتی فدرال نظارت.

میان خانه های سالمندان می گویند که آنها در حال مبارزه با کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خود را که در برخی از موارد آنها قادر به دریافت سریع coronavirus آزمون برای همه ساکنان و کارکنان که ممکن است به آنها نیاز دارید.

خانم ورما گفت: تست شد نورد از به طور گسترده تر.

سالانه بازرسی به طور سنتی پرستاری-خانه صنعت اصلی شکل از نظارت همراه با ویژه امتحانات در پاسخ به شکایت. امتحانات به طور کلی انجام شده توسط دولت محققان با استفاده از معیارهای تعیین شده در سطح فدرال و آنها ملزم به شرکت در مدیکر و مدیکید برنامه های.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما نگران در مورد هر کسی که زندگی در یک سالمند-مراقبت از تاسیسات ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در عین حال ویروس, تلفات سنگین بر خانه های سالمندان است درهم سنتی فکر کردن در مورد نظارت. در اوایل این ماه, سیستم مدیریت محتوا در زمان اولین گام به سوی هدف بازرسی با تمرکز بیشتر از نزدیک در کنترل عفونت.

برخی پرستاری-صفحه اصلی اپراتورها خواسته اند برای آژانس به شماره گیری به عقب به طور منظم بازرسی و گفت که آنها تحمیل بار سنگین در زمانی که امکانات آن با تمرکز بر مدیریت ریسک ویروس.

محققان گفت که توقف و بازرسی های معمول می تواند به کاهش مهم موشکافی در امکانات, اما حرکت این است که به احتمال زیاد ارزش هزینه در حال حاضر.

“وجود دارد یک دلیل واقعی ما این بازرسی آنها بسیار مهم است” گفت: کاترین Hyer, یک استاد دانشگاه فلوریدای جنوبی. اما او گفت: خانه سالمندان کارکنان تحت فشار و “من فکر نمی کنم که در حال حاضر آنها باید نگران آماده شدن برای بازرسی.”

Deb مورفی رئیس اجرایی دولت واشنگتن وابسته LeadingAge که نشان دهنده غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات پیری گفت: بازرسی های شدید و کارکنان در حال حاضر متمرکز در برخورد با کروناویروس.

“وجود دارد مقدار زیادی از استرس و فشار” در هنگام بازرسی در حال رفتن خانم مورفی گفت. علاوه بر این بازرسان در حال سفر از مرکز به مرکز و ناخواسته ممکن است حامل ویروس قرار دادن کارکنان و ساکنان در معرض خطر, او گفت:.

تحت سیستم مدیریت محتوای جدید تغییر سیاست وجود دارد هنوز هم می شود بازرسی های مربوط به شکایات و حوادث گزارش شده که به نظر می رسد افزایش به بالاترین سطح نگرانی شناخته شده به عنوان فوری معرض خطر است.

بازرسان که به طور کلی برای کار متحده تحت جهت, سیستم مدیریت محتوا را نیز فراموش عفونت-کنترل امتحانات از امکانات شناسایی با CDC به عنوان در معرض خطر از coronavirus.

و سیستم مدیریت محتوا ارائه خواهد شد و خانه های پرستاری یک چک لیست برای ارزیابی خود عفونت-شیوه های کنترل.

آژانس نیست مسدود کردن یک عمل است که CDC گفت: ممکن است چند خانه های سالمندان در منطقه سیاتل بیشتر در معرض خطر گسترش شیوع: کارکنان که کار در بیش از یک خانه سالمندان است.

فدرال تنظیم کننده قبلا گفته خانه های پرستاری برای شناسایی کارکنان که کار در بیش از یک امکانات و صفحه نمایش و محدود کردن دسترسی در صورت نیاز به اطمینان حاصل شود آنها نمی آلوده ساکنان. این آژانس همچنین گفت: خانه های پرستاری برای محدود کردن بازدید کنندگان و انصراف از فعالیت های اجتماعی مانند ناهار خوری.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

بازرسی از زندگی مراقبت های فدرال و ایالتی بازرسان و نتیجه گیری در مارس 16, یافت می شود که این تسهیلات قرار داده شده بود بیماران در معرض خطر قریب الوقوع در سه راه با توجه به سیستم مدیریت محتوا.

گذشته از نه به سرعت شناسایی و مدیریت بیمار ساکنان, سیستم مدیریت محتوا, گفت, زندگی, مراقبت نمی کند بی درنگ به اطلاع وزارت امور خارجه در مورد آن در حال رشد عفونت تنفسی رای و موفق به کافی بودن برنامه پشتیبان گیری پس از آن اصلی پزشک بیمار شد.

سیستم مدیریت محتوا است مطلع زندگی مرکز مراقبت از کرکلند که آن را فسخ خواهد شد از مدیکر و مدیکید اگر آن را نمی کند, اقدامات اصلاحی خانم ورما گفت. اگر فسخ خانه سالمندان نمی تواند لایحه برنامه.

تسهیلات است تا حدی که کارکنان توسط دولت فدرال در حال حاضر, او گفت:.

مراقبت از زندگی سخنگوی تیم Killian گفت: شرکت “نا امید که CMS نشده در نظر گرفته شود به طور کامل طبیعت بی سابقه ای از این رویداد در مرکز ما.” او گفت: تسهیلات آماده شد برای یک فاجعه است اما “آن را غیر واقعی انتظار هر خانه سالمندان قادر به مدیریت این خود ما در چارچوب یک فاجعه طبیعی طرح پاسخ.” او گفت: این تسهیلات نمی تواند coronavirus کیت های آزمایش تا 5 مارس و “ما با توانایی تشخیص و مدیریت Covid بیماران مبتلا به این دلیل که ما نمی باید کیت های آزمایش.”

او گفت: این تسهیلات در حال حاضر اصلاح مسائل ذکر شده توسط تنظیم کننده که ناشی از بحران است.

نوشتن به آنا وایلد Mathews در [email protected] و جان کمپ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>