مشکوک رهبر القاعده در یمن, Qasim al-Raymi بود هدف قرار داده و در اخیر ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین. عکس: stringer/European Pressphoto Agency

واشنگتن—ایالات متحده راه اندازی های اخیر حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه رهبر القاعده یمن از شاخه اگر چه آن روشن نیست در روز جمعه که آیا او کشته شد به عنوان یک نتیجه از افراد آشنا با این موضوع گفت.

اعتصاب در یمن انجام شد در Qasim al-Raymi امیر یا رهبر القاعده در شبه جزیره عربستان و بلند دیده می شود به عنوان یکی از گروه های تروریستی ترین potentregional وابسته است.

قدرت نمایی رهبران الهام گرفته اند و یا به کارگردانی چندین عملیات برای حمله به ایالات متحده به طور مستقیم از جمله تلاش برای منفجر کردن یک ایالات متحده محدود هواپیمای مسافربری در روز کریسمس سال 2009.

این اعتصاب با هدف آقای Raymi که تا به حال ذکر شده است به عنوان یک آینده ممکن است رهبر القاعده در سطح جهان بود و آخرین در یک رشته از مشخصات بالا در عملیات نظامی علیه دشمنان مشترکشان.

در ماه اکتبر دولت اسلامی را ایدئولوژیک رهبر ابوبکر بغدادی کشته شد در یک حمله توسط آمریکا عملیات ویژه نیروی در شمال غربی سوریه است. ابوبکر البغدادی, سخنگوی و بالقوه جانشین کشته شد در یک حمله هوایی آمریکا در مدت کوتاهی پس از آن.

در Jan. 3 حمله هوایی آمریکا کشته شدند سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی رهبر ایران و سپاه قدس. در حدود همان زمان ایالات متحده نیز سعی کردم اما موفق به کشتن ارشد ایران در یمن, Abdul رضا Shahlai.

در حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه آقای Raymi نبود انجام شده توسط ارتش ایالات متحده و کسانی که آشنا با این موضوع گفت: پیشنهاد آن را انجام شده توسط سازمان سیا که همچنین عمل هواپیماهای بدون سرنشین مسلح.

سازمان سیا و کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. القاعده هیچ اطلاعیه در مورد قدرت نمایی رهبر وضعیت.

هفته گذشته رسانه های محلی گزارش داد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی اعتصاب رخ داده بود در ژانویه. 25 در یمن را در استان مأرب.

وزارت امور خارجه ارائه کرده است a 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به کمک به آقای Raymi به عدالت است.

آقای Raymi آموزش شبه نظامیان در افغانستان در دهه 1990 و بعد از بازگشت به یمن جایی که او زندانی شد, با توجه به وزارت امور خارجه و تروریسم تحلیلگران. او موفق به فرار از زندان در سال 2006 بود و یکی از چهره های کلیدی در بازسازی قدرت نمایی بیش از سه سال آینده گفت: Thomas Joscelyn یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی فکر می کنم تانک.

“او نوع ضربه نقطه شیرین در این حس: او یک القاعده کهنه که هنوز نسبتا جوان” گفت: آقای Joscelyn اضافه کرد که آقای Raymi کمک القاعده نبرد رقیب خود ستیزه جویان گروه دولت اسلامی در یمن و نظارت توطئه علیه غرب است.

وزارت امور خارجه پاداش متوجه مرتبط آقای Raymi به سال 2008 در حمله به سفارت آمریکا در سن جدايى پایتخت یمن و همچنین 2009 تلاش توسط عمر فاروق Abdulmutallab برای پایین آوردن یک Northwest Airlines پرواز در مسیر به دیترویت با یک بمب پنهان در لباس زیر خود را.

آقای Joscelyn هشدار داد که ایالات متحده را هدف قدرت نمایی رهبر قبل بدون موفقیت است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de