یک بنای تاریخی در مقابل PdVSA ستاد در کاراکاس می پردازد ادای احترام به ونزوئلا’ روغن میراث.

عکس: لوئیس robayo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمریکا بی سر و صدا unsealed پرونده های جنایی علیه دو تن از مقامات سابق در ونزوئلا دولت انحصار نفت در این ماه به عنوان بخشی از آنچه که مقامات آمریکایی می گویند این است که دور جدیدی از اتهامات و تحریم علیه دولت مادورو آنها را متهم سیستمیک فساد narcotrafficking و سرقت میلیاردها دلار در بودجه دولت است.

دادستان نیز به اتهام یک تاجر مرتبط با شرکت تابعه از شرکت Petróleos de Venezuela, SA (PdVSA) است که مقامات مشغول به کار است.

برخی از این اقدامات به تعویق افتاده اند در بخشی از coronavirus بیماری همه گیر. اما ارشد مقامات ایالات متحده می گویند که آنها بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای دو برابر کردن بر روی آن فشار علیه رئیس جمهور نیکولاس مادورو دولت پس از عدم تحویل آن هدف اصلی از سرنگون کردن این رژیم است.

دادستان فدرال در میامی و نیویورک و واشنگتن دی سی در حال هدف قرار دادن آنچه که آنها ادعا می کنند که فساد گسترده در این کشور را محاصره بخش نفت و بازارهای ارز, دولت با کمک narcotrafficking و پول شویی از طریق ونزوئلا نظامی-اجرای غذایی اضطراری برنامه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تاثیر در صورت وجود آیا شما فکر می کنم این اتهامات را در ونزوئلا از رژیم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آنها متهم اند که ده ها تن از متهمان—که بسیاری از آنها مجرم در دادگاه های ایالات متحده—و در ادامه برای بررسی اتهام رشوه خواری و پول شویی مربوط به سرمایه گذاری مشترک با PdVSA با توجه به اسناد دادگاه و مردم آشنا با این موضوع.

کسانی که سرمایه گذاری شامل برخی از بزرگترین شرکت های انرژی از جمله شورون Corp. روسیه PAO روس نفت, نفت ملی چین شرکت. دادستان نمی اقامه هر گونه تخلف توسط شرکت های نفتی خارجی. خارجی و شرکت های نفتی باید سهام اقلیت در سرمایه گذاری مشترک; برخی گفته اند که آنها کنترل نمی, چگونه پول خود را صرف است. نمایندگان برای آمو و روس نفت نمی تواند نظر رسیده است.

“شورون و شرکت های وابسته به ما رعایت منشور اخلاق کسب و کار که در آن ما را با رعایت همه قوانین و مقررات و ما انتظار داریم که شرکای کسب و کار ما را به انجام کسب و کار در انطباق با این شرایط به عنوان” یک سخنگوی شورون گفت.

روز جمعه میامی دادستان متهم لئوناردو Santilli یک شهروند ونزوئلا که کنترل چندین شرکت کار برای سرمایه گذاری مشترک با پول شویی در میامی و جرائم مربوط.

آقای Santilli شرکت ها به اتهام دریافت نزدیک به 150 میلیون دلار از PdVSA تابعه بین 2014-2017 با توجه به اسناد دادگاه. بیش از 100 میلیون دلار است که گفته می شود انتقال به حساب تراست و پوسته شرکت های تحت کنترل او و دیگر ونزوئلا افراد دادستان ها ادعا می کنند.

آقای Santilli گفته می شود استفاده می شود میلیون ها نفر از وجوه رشوه به مقامات ارشد ونزوئلا نظامی و دولت به نمایندگی از سرمایه گذاری مشترک با توجه به اسناد دادگاه که همچنین ادعا می کنند که کارکنان در آقای Santilli شرکت ها دنبال پرداخت در یک صفحه گسترده خواستار معاملات “comisiones” یا کمیسیون.

آقای Santilli نمی تواند نظر رسیده است. ونزوئلا مقامات نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در اوایل این ماه فدرال قضات در میامی نیز unsealed اتهامات علیه دو دولت-شرکت نفت مدیران در یکی از شرکت های تابعه آقای Santilli اتهام دریافت پول از Lennys Rangel و ادواردو Orsoni. هر دو مشغول به کار در Petrocedeno یک سرمایه گذاری مشترک بین PdVSA و غول نفتی فرانسوی مجموع SA و نروژ Equinor به عنوان A. نمایندگان برای Equinor و در کل نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دادستان اتهام خانم Rangel سرمایه گذاری سابق تدارکات افسر و آقای Orsoni سابق مشاور عمومی از هر دو Petrocedeno و پدر و مادر PdVSA, توطئه برای شستن میلیون ها نفر در رشوه پرداخت از طریق ایالات متحده از جمله خرید میامی آپارتمانهای. رشوه گفته می شود پرداخت می شود به خانم Rangel آقای Orsoni و دیگر PdVSA مدیران برای به دست آوردن قراردادهای پر سود از Petrocedeno.

هر دو متهم شدند در جنایی اطلاعات در یک روش که اغلب نشان می دهد متهم است همکاری. این جفت ارز به طور داوطلبانه تبدیل شده و خود را در آنها قید وثیقه آزاد شد.

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو خطاب به خبرنگاران در کاراکاس در این ماه.

عکس: منور quintero/ایسنا

یک وکیل برای خانم Rangel نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک وکیل برای آقای Orsoni کاهش یافته است به نظر.

در مجموع این اقدامات ایالات متحده آمریکا است که در بخشی به عموم شرم مادورو دولت به عنوان یک استراتژی برای تضعیف سیاسی آن پشتیبانی و کمک به توانمند سازی ایالات متحده در مورد حمایت مخالفان دولت توسط نقاهت میلیاردها سرقت دارایی های دولت و اخلال در درآمد نگه می دارد که رژیم شناور و متحدان آن تأمین مقامات ایالات متحده می گویند.

برخی از سابق PdVSA مدیران برآورد دولت آقای مادورو و سلف خود هوگو چاوز pilfered صدها میلیارد دلار از طریق وزارت امور خارجه انحصار نفت بیش از دو دهه گذشته با گفته اغراق آمیز و ارقام تولید inflating قرارداد صورتحساب و با استفاده از دست-انتخاب شرکت های پیمانکاری که رشوه مقامات ایالات متحده و دادستان فعلی و سابق ونزوئلا مقامات می گویند.

“مادورو تبدیل شده و این کشور به بزرگترین عملیات پول شویی در نیمکره غربی” گفت: کارلوس Paparoni که سران مخالفان دولت ضد پول شویی واحد در یک مصاحبه.

مقامات ایالات متحده برنامه ریزی برای اعلام اتهامات جدید به عنوان به زودی به عنوان هفته گذشته تلاش برای جلوگیری از coronavirus را مختل سیستم دادگاه فدرال به گفته افراد آشنا با این موضوع. مقامات همچنین نگران این اطلاعیه ممکن است تحت الشعاع قرار توسط ویروس-اخبار مربوط به حد تلاش برای “نام و ننگ” ونزوئلا مقامات.

ایالات متحده می گوید: تقریبا در هر عمده دولت ونزوئلا موسسه استفاده شده است به عنوان وسیله ای برای تطهیر پول به سرقت رفته از کشور قاچاق مواد مخدر و دیگر غیرقانونی عملیات. این فعالیت چنان عمیق و ریشه دار در طول دولت ایالات متحده می گوید که از آن ساخته شده است ونزوئلا اصلی تهدید امنیت ملی از جمله با کمک آمریکا و دشمنان از جمله ایران و حزب الله و روسیه است.

“ما تحریم ها رفتن به ادامه به سطح شیب دار بالا گفت:” دیوید پیمان سر از وزارت امور خارجه مقابله با تهدید مالی و تحریم بخش در یک سمینار امنیت در این ماه. آقای پیمان گفت: آمریکا چشم دوخته اند کسانی که در حال کمک به دولت در کاراکاس از خارج از ونزوئلا است.

در یکی دیگر از انتظار مورد مقامات ایالات متحده به طرح محرمانه مقامات ونزوئلا و همکاران کسب و کار برنامه ریزی برای استفاده از روغن پیمانکاری شرکت به حیف و میل شود 4.5 میلیارد دلار متمرکز عمدتا از طریق افتتاح حساب در سوئیس, سوئیس پرونده های دادگاه نشان می دهد.

محققان همچنین با تمرکز بر Alejandro بتنکورت به گفته افراد آشنا با این موضوع یک ثروتمند ونزوئلا که استخدام جمهور تهمت وکیل رودی جولیانی و دیگران برای متقاعد کردن وزارت دادگستری در سال گذشته به اتهام نه به او. آقای جولیانی نمی تواند نظر رسیده است. یک وکیل برای آقای بتنکورت, Jon فروش گفت: “آقای بتنکورت مشروع است که تاجر است و نه هر گونه نقض قوانین ایالات متحده و یا در جای دیگر.”

در موارد دیگر مقامات ایالات متحده می گویند دادستان و اجرای قانون عوامل گسترش یک تور یا دام با هدف قرار دادن افراد و مقامات که گفته می شود با استفاده از این کشور مواد غذایی اضطراری برنامه ای برای منحرف کردن صدها میلیون دلار به حساب های خارج از کشور حتی به عنوان فقر و نرخ مرگ و میر افزایش یافت. کف زدن به عنوان برنامه نامیده می شود منبع اصلی مواد غذایی برای حدود 15% از ونزوئلا اما یک انتقادی مکمل به مراتب بزرگتر درصد از جمعیت.

آمریکا از سال گذشته اقدام هماهنگ در برابر اتهام CLAP طرح که آن را تحت تعقیب کلمبیا تاجر الکس ساب که در حال بررسي است به طور جداگانه برای پول شویی برای آمریکای لاتین کارتل های مواد مخدر با توجه به ایالات متحده و آمریکای لاتین مقامات. خانواده آقای ساب و همکاران نزدیک شد و مرکزی در حال اجرا CLAP پول شویی عملیات با توجه به اطلاعاتی خارجی در اختیار ایالات متحده و بررسی توسط وال استریت ژورنال.

یک وکیل برای آقای ساب نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر هر چند تاجر قبلا رد کرده است فساد اتهامات کذب است.

نوشتن به کریستوفر S. Matthews در christopher.matthews@wsj.com ایان Talley در ian.talley@wsj.com و Aruna Viswanatha در Aruna.Viswanatha@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو