یک کامیون وارد سهشنبه در کرکلند بشویید. خانه سالمندان.

عکس: jason ردموند/ایسنا

ایالات متحده بزرگراه-ایمنی تنظیم کننده حال تعلیق قوانین محدود که روزانه از ساعت رانندگی برای رانندگان کامیون در حال حرکت تجهیزات اضطراری از قبیل پزشکی, تجهیزات ضد عفونی کننده دست و غذا در پاسخ به سراسر کشور شیوع کروناویروس.

حمل و نقل وزارت فدرال موتور حامل مدیریت ایمنی اعلام کرد در سراسر کشور معافیت اواخر جمعه پس از رئیس جمهور تهمت اعلان اضطراری ملی بیش از این بیماری همه گیر.

حرکت “کمک خواهد کرد که امریکا تجاری رانندگان این کالاهای حیاتی به نهفته مناطق سریع تر و موثر تر” FMCSA اقدام مدیر جیم مولن گفت.

این می آید به عنوان بیمارستان گزارش کمبود ماسک های پزشکی و به عنوان خرده فروشان و تولید کنندگان در حال زور زدن زیر فزاینده تقاضا برای همه چیز از ضد عفونی کننده دست به کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و برنج. به عنوان اضطراب مصرف کنندگان ذخایر کالاهای فروشنده تبدیل شده اند به سهمیه بندی اعمال محدودیت در خرید مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب تمیز کردن لوازم و تقاضا محصولات.

حرکت اولین بار است که FMCSA صادر شده در سراسر کشور گسترده امداد از ساعت سرویس مقررات اگر چه منطقه ای اظهارات باید لغو این قوانین در واکنش به بلایای طبیعی مانند طوفان است.

مقررات فدرال حد اکثر کامیون های تجاری رانندگان به 11 ساعت از زمان رانندگی در 14 ساعت روز کاری محدودیت های در نظر گرفته شده برای کاهش حوادث ناشی از بزرگراه خستگی.

اضطراری ملی اعلام امر به حامل ارائه کمک های مستقیم به تلاش های امداد رسانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس مانند در حال حرکت لوازم پزشکی و تجهیزات, تست, تشخیص و درمان Covid-19. این امر همچنین به کسانی که تخلیه کالا برای کمک به جلوگیری از گسترش آن از جمله ماسک و دستکش دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده.

رانندگان حمل و نقل “محصولات غذایی برای شرایط اضطراری تهیه از فروشگاه” نیز تحت پوشش اعلام شده است.

این امر همچنین برای حمل موتور حرکت های پزشکی و اورژانس ارائه دهندگان خدمات مورد نیاز مردم به راه اندازی و مدیریت مسکن موقت و امکانات قرنطینه و مردم در حال نقل مکان کرد برای پزشکی انزوا و یا قرنطینه اهداف این سازمان گفت:.

اعلام صدق نمی کند به روال تجاری تحویل و یا کامیونداران تخلیه مخلوط بارهای که شامل لوازم ضروری. رانندگان که اطلاع موتور حامل آنها نیاز فوری بقیه باید اجازه داده شود حداقل 10 ساعت متوالی وظیفه کردن.

نوشتن به جنیفر اسمیت در jennifer.smith@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو