ایالات متحده شکایت به باز کردن از پیچ Altria دلار 12.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Juul

یک مشتری مغازه در Juul فروشگاه در جاکارتا اندونزی در سال گذشته است.

عکس: ajeng دینار ulfiana/ایسنا

کمیسیون تجارت فدرال است suing Altria Group Inc. برای باز کردن آن $12.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Juul Labs, Inc., متهم Marlboro ساز فدرال نقض قوانین ضد تراست هنگامی که آن را در زمان خطر در e-سیگار ساز.

“Altria و Juul از رقبا به همکاران با از بین بردن رقابت و به اشتراک گذاری در Juul را به سود” ایان کانر مدیر آژانس را اداره رقابت گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

FTC در زمینه های اداری شکایت علیه Altria روز چهارشنبه با توجه به این بیانیه. یک دادگاه اداری است که برای برنامه ریزی Jan. 5, 2021.

“ما اعتقاد داریم که سرمایه گذاری ما در Juul صدمه نمی زند رقابت و که FTC اشتباه حقایق” Altria مشاور عمومی موری Garnick در بیانیه ای گفت:. “ما در حال نا امید با FTC تصمیم معتقدم که ما باید یک دفاع قوی و با شور و نشاط دفاع از ما سرمایه گذاری است.” Juul کاهش یافته است به نظر.

Altria بزرگترین متحده شرکت دخانیات فروش خرید 35 درصد سهام در Juul در دسامبر سال 2018 است. فروش Juul براق بخارساز تا به حال رسید, بز را به بالای سیگار در بازار است. Altria “در برخورد با این تهدید رقابتی با توافق به رقابت در بازگشت قابل توجه علاقه مالکیت در Juul,” FTC در بیانیه ای گفت:.

یک مسئله ای است که نگرانی در میان فدرال ضد انحصار مقامات بود Marlboro ساز کنترل فضای قفسه در فروشگاه های وال استریت ژورنال که قبلا گزارش شده است.

دو هفته قبل از اعلام آن مقابله با Juul در 2018, Altria خود را بسته سیگار الکترونیکی کسب و کار. سپس به عنوان بخشی از tie-up, Altria توافق برای قرار دادن Juul کوپن های روی بسته های سیگار, ارسال Juul تبلیغات برای آن در لیست پستی از سيگار و به Juul قفسه فضایی که Altria را MarkTen e-سیگار را اشغال کرده بودند. Juul پس از آن صورت گرفت که برخی از فضای قفسه.

اگر معامله شده بود تایید شده توسط FTC Altria شده اند که قادر به تعیین نمایندگان به Juul مدیره و تعداد Juul درآمد به سمت خود درآمد.

FTC نمی گویند اگر آن را به دنبال نیروی Altria به فروش سهام خود که در این صورت شرکت دخانیات می تواند جبران برخی از سرمایه گذاری خود را.

FTC گفت که Altria را کسب Juul سهام و دیگر موافقت نامه های مرتبط تشکیل یک “بی دلیل محدودیت تجارت” و “قابل ملاحظه ای کاهش رقابت است.”

Juul آمده است تحت افزایش نظارتی و فشار مالی از Altria سرمایه گذاری. مقصر افزایش در زیر سن قانونی vaping در ایالات متحده Juul به طور داوطلبانه متوقف و فروش آن شیرین و میوه ای با طعم های دوباره پر کردن غلاف که محبوب در میان نوجوانان است.

Altria در ماه ژانویه صورت گرفت یک دوم بزرگ نوشتن به پایین از سهام خود در Juul و محروم کردن قرارداد خود را برای ارائه خدمات به هنگام راه اندازی. Altria در حال حاضر ارزش e-سیگار ساز در حدود 12 میلیارد دلار از آن $38 میلیارد دلار ارزیابی در دسامبر سال 2018 است.

تحت تجدید نظر در توافق Altria دیگر ارائه بازاریابی و توزیع خرده فروشی برای این راه اندازی به عنوان شرکت تا به حال در اصل به توافق رسیدند. Altria متمرکز بر کمک به Juul با امور نظارتی از جمله ارسال محصولات خود را برای تصویب توسط سازمان غذا و دارو. Juul و رقبای خود باید محصولات خود را برای فدرال بررسی ممکن است به باقی می ماند در فروش در ایالات متحده آمریکا

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected] و John D. مک کینون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>