یک ایرانی پرچم ملی مگس در خلیج فارس استار شرکت. پالایشگاه میعانات گازی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید که هیچ برنامه ای برای شل کردن تحریم ها در کشور است.

عکس: علی محمدی/مهر نیوز

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته با ارسال پیامی قوی به ایران در سه دور جدید تحریم: آمریکا نمی سهولت آن فشار اقتصادی کمپین حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس batters کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رشد در میان تماس به سهولت آن تحریم, کمپین گفت: هیچ برنامه ای برای شل محدودیت. روز پنجشنبه وزارت خزانه داری تحریم پنج شرکت, اضافه کردن به, اقدامات پیش از آن در هفته دولت و تجارت ادارات.

جمعی جدید ایالات متحده گام در لیست سیاه بیش از یک دوجین شرکت ها و مدیران و پنج تن از دانشمندان هسته ای ایران به اتهام کمک به صادرات محصولات نفتی مهم منبع درآمد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه خواهد داد به هدف قرار دادن و منزوی کردن کسانی که به حمایت از رژیم ایران” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

“رژیم ایران با استفاده از درآمدهای حاصل از نفت و پتروشیمی فروش به صندوق تروریستی آن پروکسی…به جای آن از سلامت و رفاه مردم ایران,” او گفت:.

این تحریم های اضافی آمده است که این کشور در مبارزه با یک بیماری همه گیر تحلیلگران می گویند می تواند له در حال حاضر اقتصاد ضعیف و به عنوان برخی از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایران سیاست خواست به عقب بازگشت.

“ایران در مواجهه با فاجعه بار و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس. تحریمهای آمریکا نباید کمک به این فاجعه انسانی,” نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: روز شنبه در توییتر. “ما باید از بلند کردن هر گونه تحریم صدمه زدن به توانایی ایران در مقابله با این بحران است.”

ایران به شدت انتقاد کرد و در آخرین متحده عمل است.

“تحریم های جدید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس—با ایران یکی از سخت ترین ضربه—فراتر از بی رحمانه و نشان می دهد که دولت ایالات متحده آمریکا را فقدان کامل humaneness” گفت: علیرضا Miryousefi ایران سخنگوی در ماموریت خود را به سازمان ملل متحد.

در دیگر حرکت می کند در این هفته وزارت بازرگانی در روز دوشنبه اضافه شده پنج دانشمندان هسته ای ایران به صادرات آن-محدودیت بدحساب در پاسخ به تهران تصمیم به گام تا آن غنی سازی اورانیوم ، و روز چهارشنبه وزارت امور خارجه در لیست سیاه هشت شرکت و سه نفر از مدیران به اتهام کمک به ایران برای فروش محصولات پتروشیمی.

وزارت خزانه داری تحریم پنج شنبه درگیر پنج امارات متحده عربی مبتنی بر شرکت ها از جمله علم Althrwa General Trading LLC, و Alwaneo LLC شرکت ، که در آن گفت: در مجموع خریداری شده و صدها هزار تن فرآورده های نفتی از سوی شرکت ملی نفت ایران.

مردم در پاسخ به این گوشی در هر دو شرکت کاهش یافته است به نظر. سه شرکت دیگر جعل اسناد و مدارک برای پنهان کردن ایرانی تبار از این محموله های وزارت خزانه داری گفت.

ایران تصمیم به نگه داشتن اقتصاد شناور به جای خاموش کردن این کشور برای جلوگیری از شیوع موجب شده است ایران در حال حاضر سومین اکثر موارد تایید شده در رابطه با عفونت هنوز هم در حال افزایش است.

تهران هفته گذشته درخواست اضطراری خط اعتباری از صندوق بین المللی پول, اولین بار آن را انجام داده است به طوری که در شش دهه.

آمریکا بزرگترین سهامدار در نهاد که هیئت اجرایی تصویب وام تنها با اجماع. مقامات وزارت خزانه داری پرسید که آیا ایالات متحده به حمایت از ایران درخواست وام نمی بلافاصله پاسخ می دهند.

یک سخنگوی صندوق بین المللی پول گفت: صندوق تا به حال بحث و مذاکره با مقامات ایرانی برای درک بهتر درخواست خود را برای تامین مالی اضطراری. “مذاکرات ادامه خواهد داد و در روزها و هفته های پیش رو” که سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که این کشور گلایه دارد و در نتیجه سیاست های دولت سیستمیک فساد و سوء مدیریت از جمله دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

“رهبری ایران در تلاش است برای جلوگیری از مسئولیت خود را به شدت بی کفایت و مرگبار حکومت” وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز سه شنبه گفت.

تحریم تنها خواهد بود برداشته مقامات می گویند اگر تهران موافقت خود را با واشنگتن خواست برای خروج از درگیری های منطقه ای آن است که به راه انداختن رها آن ادعا آرمان برای یک سلاح هسته ای و توافق به محدودیت در آن موشک های بالستیک برنامه.

دولت می گوید که معتقد است که به تازگی عملیاتی آمریکا-سوئیس بشردوستانه کانال تامین مالی کمک خواهد کرد که کاهش نیاز کشور به تجهیزات پزشکی و دیگر نیازهای اساسی در حالی که جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از تحریم معافیت.

نوشتن به ایان Talley در ian.talley@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de