آمریکا با صرف میلیون ها نفر در قایق گفته می شود بیش از حد آهسته به گرفتن تروریست ها

نقاشی های موشک-نارنجک انداز در چاد. A $10.2 میلیون دلار قرارداد برای کمک به کامرونی و Chadian نیروهای اهدا شد در سال 2017.

عکس: مارکو Gualazzini / Contrasto/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده صرف میلیون ها دلار در ضعیف طراحی شده عملیات پروژه های در آفریقا از جمله خرید از یک دوجین قایق که بیش از حد آهسته به گرفتن تروریست ها و جنایتکاران دیگر در دریاچه چاد با توجه به ناظر گزارش منتشر شده در جمعه.

گزارش بررسی سه وزارت امور خارجه عملیات پروژه که سعی در کمک به کشورهای جنوب صحرای منطقه است.

یک پروژه یک $10.2 میلیون دلار قرارداد برای آموزش و تجهیز کامرونی و Chadian نیروهای نظامی در دریاچه چاد اهدا شد به یک شرکت به نام PAE در سال 2017.

بازرسان دریافتند که PAE خریداری کرده بود اشتباه نوع قایق ها و که هیچ یک از آنها استفاده شده بود در تروریستی مرتبط با عملیات. مقامات محلی توضیح داد که 12 قایق های بیش از حد آهسته و موتور بیش از حد پر سر و صدا مانع ارتباطات است. این پروژه نیز دشوار است برای حفظ از آنجا که مردم محلی ندارد, آموزش های و مواد.

یک دولت اسلامی وابسته شناخته شده به عنوان دولت اسلامی غرب آفریقا استان یا Iswap است entrenching خود را در مرز جوامع در منطقه به دنبال کنترل محلی مسیرهای تجاری و تحمیل آن افراطی با نام تجاری از عدالت است.

“قایق قادر به پیشی جستن قاچاقچیان و جنایتکاران دیگر که عمل سریعتر قایق در دریاچه چاد” وزارت امور خارجه دفتر بازرس کل گزارش گفت:.

وزارت امور خارجه توافق کردند که تمام برنامه های مشکوک بر اساس این گزارش و گفت که “در حال حاضر در کار بر روی یک بررسی عمیق از منطقه ای قایق قابلیت برنامه” و تا به حال تعلیق در آینده تعهدات.

PAE نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این پروژه است.

دریاچه چاد است که بخشی از منطقه شناخته شده به عنوان Sahel های نیمه خشک منطقه جنوب صحرای آفریقا که در حال تجربه یک افزایش در خشونت های انجام شده توسط گروه های رقیب رقابت برای منابع کمیاب در یکی از فقیرترین نقاط جهان است. بسیاری از آنها را باید با شناسایی فراملی سازمان های تروریستی مانند دولت اسلامی یا القاعده آنها را به یک نگرانی برای آمریکا در مبارزه با تروریسم در افغانستان ،

این OIG گزارش یافت که $2.2 میلیون پروژه اهدا به PAE در سال 2015 به ساخت یک محافظت دیوار در یک پایگاه در کامرون زد به مشکل هنگام بارندگی باعث سیم-قاب خاک پر شده و مانع سقوط به سختی یک ماه پس از اتمام.

وزارت امور خارجه مجبور به پرداخت اضافی $34,638 برای PAE به انجام یک نظرسنجی به کشف کردن آنچه اشتباه رفت و سپس اضافی $3.3 میلیون دلار به بازسازی دیوار که فرو ریخت در سال 2017. این توافق به نقد و بررسی این که آیا این هزینه از بودجه لازم بود یا منطقی OIG گزارش گفت:.

PAE نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این پروژه.

سومین پروژه بررسی OIG بود 6 میلیون دلار قرارداد اعطا شده در سال 2018 به Relyant جهانی LLC برای ساخت یک آشیانه هواپیما برای نیجر نیروی هوایی در پایگاه به طور مشترک عمل با نیروهای آمریکایی در نیجر. قرار بود آن را برای استفاده در C 130s اما پس از اتمام آن یافت می شود بیش از حد کوچک به جا پروانه محور حمل و نقل هواپیما ،

“OIG بررسی عملکرد کار بیانیه و متوجه شد که آن را شامل نمی شود و ابعاد برای صحن” در این گزارش با اشاره به آشیانه منطقه استفاده می شود برای حرکت مسافران و محموله سوخت گیری و تعمیر و نگهداری.

وزارت امور خارجه مجبور به پرداخت اضافی $609,450 برای افزایش اندازه از آشیانه و اضافی $518,352 برای اصلاح کمبود های دیگر.

این OIG توافق کردند که پیمانکار به عنوان موضوع متخصص تا حدی بود که در گسل اما ارزیابی شده است که برخی از مشکلات می تواند اجتناب شده است اگر آمریکا کارکنان درگیر بود بهتر آموزش و یا مدارک به مدیریت پروژه.

“در C-130 آشیانه پروژه عدم تخصص فنی در نهایت آشکار در کمبود عملکرد کار بیانیه و منجر به افزایش هزینه های” این گزارش گفت:.

Relyant نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نوشتن به جسیکا Donati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>