ایالات متحده خورشیدی-انرژی شرکت Sunrun برای خرید رقیب زندگی

Sunrun پیشی گرفت تسلا در سال 2018 برای تبدیل شدن به بالا نصب مسکونی خورشیدی-سیستم های انرژی در ایالات متحده آمریکا

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

ایالات متحده مسکونی-خورشیدی-رهبر بازار Sunrun Inc. موافقت کرده است برای به دست آوردن رقیب Vivint خورشیدی, Inc. در یک بخش وسیع است که می تواند تحکیم ترکیب شرکت موقعیت برای دفع رقابت جدید است.

Sunrun خواهد خرید استون, گروه حمایت از زندگی در همه سهام معامله است که نشان میدهد یک شرکت ارزش حدود 3.2 میلیارد دلار برای سرویس کامل مسکونی خورشیدی ارائه دهنده این دو شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک در اواخر روز دوشنبه.

زندگی سهامداران را دریافت خواهد کرد 0.55 Sunrun به اشتراک گذاری برای هر یک از زندگی, سهم, ترک آنها را با حدود 36 درصد از سهام خود در ترکیب نهاد. Sunrun سهامداران برگزار خواهد شد باقی مانده 64 درصد خطر است.

ارز نسبت نشان میدهد حدود 10 درصد حق بیمه به آخرین معامله قیمت Vivint سهام این شرکت گفت.

Sunrun که پیشی گرفت تسلا, Inc. به عنوان بالا installer مسکونی خورشیدی-سیستم های انرژی در آمریکا در سال 2018 گفت: کسب کمک خواهد کرد افزایش شرکت را در رسیدن به یک رشد بازار ایالات متحده است. مسکونی انرژی خورشیدی نفوذ در بازار در ایالات متحده آمریکا می ایستد در 3 ٪ Sunrun گفت.

“زندگی خورشیدی می افزاید: مهم و با کیفیت بالا کانال فروش است که ما را قادر می سازد شرکت مشترک برای رسیدن به بیشتر خانواده ها و افزایش آگاهی در مورد مزایای خانه های خورشیدی و باتری” گفت: Lynn Jurich, Sunrun ارشد اجرایی و بنیانگذار شرکت.

ادغام ارائه خواهد شد هزینه صرفه جویی سالانه حدود 90 میلیون دلار و به شکل یک ترکیب پایه مشتری از نزدیک به نیم میلیون, با توجه به شرکت.

نوشتن به مارتین تفاهمنامه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>