شیل شرکت ها در حال تبدیل نفت شیپور خاموشی پشت در

در حالی که تبدیل چاه پشت در است به احتمال زیاد به طور موقت افزایش تولید در این تابستان ایالات متحده که انتظار دارد تولید نفت برای کاهش این سال است.

عکس: آنگوس و خورنده/ایسنا

آمریکا تولید نفت در حال بازگشایی spigots های پیچیده نفت خام در بازار را بازیابی.

نمرات شیل شرکت حفاری در خاموش کردن چاه به کاهش خروجی زمانی که آمریکا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی در اواخر ماه آوریل و پس از میلیون ها نفر در سراسر جهان متوقف رانندگی و پرواز با توجه به جدید کروناویروس باعث شیب افت تقاضای جهانی.

در حال حاضر که بیشتر از جهان است بازگشایی و قیمت در حال بازگشت به حدود 40 دلار در هر بشکه شرکت ها از جمله جعفری انرژی , Inc. و WPX انرژی , Inc. شروع به نوبه خود برخی از این چاه ها به عقب و حتی به عنوان آنها همچنان به قرار دادن خاموش جدید ترین حفاری.

افزایش حجم باقی می ماند بسیار پایین تر از سطوح اوج قبل از همه گیر زمانی که ایالات متحده آمریکا بود پمپاژ بیش از 13 میلیون بشکه در روز نفت خام ترین در جهان است. اما بازار نفت همچنان شکننده است و بسیاری از جهان دیگر تولید کنندگان برتر هنوز به طور داوطلبانه محدود کردن خروجی های خود را برای کمک به توازن عرضه و تقاضا است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن است که توافق در ماه آوریل به حد تولید 9.7 میلیون بشکه در روز از طریق ژوئن رخ داد یکی دیگر از معامله پنج شنبه به گسترش کاهش یک ماه دیگر.

این فرمت با هدف کاهش خروجی با 9.6 میلیون بشکه در روز به مکزیک رفتن به ادامه تولید آن محدودیت. لیبی که معاف از سهمیه نیز گفت: بیش از آخر هفته که آن را راه اندازی مجدد برخی از 300000 بشکه در روز از تولید یکی دیگر از چالش جهانی ایجاد توازن.

اوپک نمایندگان در جریان شدند احتمال است که ایالات متحده تولید خواهد به نوبه خود شیپور خاموشی و برگشت در هفته گذشته اما همچنین در مورد پیش بینی که در آمریکا تولید خواهد کاهش احتمال زیاد بعد از آن در سال قبل از موافقت با تمدید خروجی کاهش است.

در حالی که تبدیل چاه های موجود پشت در است به احتمال زیاد به طور موقت افزایش متحده تولید این تابستان در آمریکا تولید نفت است که هنوز هم به طور گسترده ای انتظار می رود کاهش در سال 2020 است. چرا که شیل چاه از دست دادن بخار به سرعت و شرکت ها را به شدت کاهش در تعداد چاه جدید آنها در حال حفاری است.

کاهش در نفت-حفاری فعالیت است به احتمال زیاد باقی می ماند کشیدن در اشتغال و اقتصاد ملی است. تجزیه و تحلیل شرکت IHS Markit فکر می کند این کشور خواهد بود تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز تا پایان سال پایین نزدیک به یک چهارم از اوج.

تقاضای جهانی نفت تا به بهبود از یک مارس تغار اما آژانس بین المللی انرژی تخمین می زند که در این ماه از آن هنوز هم در حدود 86 میلیون بشکه در روز یا حدود 13 درصد کمتر از سال گذشته سطح.

قیمت نفت باید به صحنه قابل توجه بازیابی از آوریل 20, زمانی که آتی سقوط به منفی $37.63 بشکه به فروشندگان پرداخت می شود به طور موثر خریداران به قراردادهای کردن دست خود را میان یک در حال رشد کمبود ذخیره سازی نفت.

در ماه مه به عنوان stay-at-home سفارشات کاسته رانندگان بازگشت به جاده و آمریکا انرژی تولید محدود خروجی وست تگزاس اینترمدیت آتی ارسال شده خود را در بزرگترین افزایش ماهانه ثبت شده در هر دو شرایط دلار و درصد به دست آورید. قراردادهای آتی نفت خام صعود یکی دیگر از 11 درصد در هفته گذشته به پایان جمعه در $39.55 در هر بشکه رسید.

“ما شاهد تولید آینده را در تقریبا تمام حوضه” گفت: Kelcy وارن, مدیر اجرایی خط لوله لوله انتقال انرژی LP. “آن بوده است ثابت بازیابی پس از هفته اول ممکن است.”

مقدار روغن تراورس انتقال انرژی در سیستمهای کاهش یافت و در حدود 20% از مارس تا ماه مه اما این شرکت گفته است که در مسیر به دست آوردن حدود نیمی از کسانی که ضرر و زیان این ماه است.

شرکت های آمریکایی که می تواند نفت خود را بر روی قایق و به بازار جهانی می تواند آن را برای فروش بیش از آمریکا قیمت. قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار بسته جمعه در $42.30.

قیمت های فعلی باقی می ماند در زیر سطح بسیاری از شرکت ها نیاز به حفاری چاه جدید سودآوری. اما bounceback کافی است برای بسیاری به راه اندازی چاه های موجود. متوسط قیمت مورد نیاز برای پوشش هزینه های عملیاتی موجود در چاه های محدوده از 23 دلار در هر بشکه رسید به 36 دلار در هر بشکه در ایالات متحده با توجه به منطقه ، با توجه به های اخیر بانک فدرال رزرو دالاس بررسی.

EOG منابع Inc., یکی از بزرگترین ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان نفت در یک برنامه به رمپ خروجی آن در سه ماهه سوم.

“در اواسط$30s, برخی از برنامه های موجود در بسته در تولید خواهد شد در آینده ، وجود دارد بدون شک در مورد آن” کنت Boedeker, EOG اکتشاف و تولید ارشد گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید قیمت بنزین شروع به افزایش در نزدیکی شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

رقبا در انتظار نیست. جعفری انرژی گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته که آن را در حال حاضر بازگرداندن یک “اکثریت” از حدود 26,000 بشکه در روز از تولید است که آن را خفه ماه گذشته از آن پرمين حوضه زمینه در غرب تگزاس.

WPX که مته در پرمين و همچنین در داکوتای شمالی گفت: در اوراق بهادار پر چهارشنبه که آن را بازگرداندن 45,000 بشکه در روز است که آن را در زمان خاموش بازار در ماه گذشته.

کنچو منابع Inc., یکی دیگر از پرمين تولید باریکش خروجی آن توسط برخی از 5000 تا 10000 بشکه در روز در طول مستند.

از آرشیو: coronavirus همه گیر متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

“به عنوان قیمت ها بهبود یافته است و ما در حال کار به ارمغان می آورد که تولید عقب آنلاین” برندا Schroer این میدلند تگزاس, شرکت سرمایه گذاری رئیس گفت: جمع آوری آنلاین از سرمایه گذاران است.

برخی از اپراتورهای گفت: در هفته های اخیر است که آنها برنامه ریزی برای روشن کردن چاه برای تنها بخشی از ماه به جای بستن آنها را به طور کامل گفته شده را علامت Houser رئیس اجرایی از دانشگاه زمین. سازمان مدیریت نفت و گاز اجاره در سراسر 2.1 میلیون هکتار در غرب تگزاس برای یک دولت موقوفه با پرداخت حق امتیاز حمایت از آموزش و پرورش است.

“این یک کیسه مخلوط” آقای Houser گفت.

آمریکا تولید نفت خام در طول هفته آخر ماه مه به طور متوسط 11.2 میلیون بشکه در روز از یک رکورد 13.1 میلیون دلار در اواسط ماه مارس با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده. برخی تخمین می زنند که خروجی کاهش یافته و حتی پایین تر.

حدود 1.75 میلیون بشکه در روز به تولید ضرر و زیان این بهار بود نسبت به خاموش کردن چاه های موجود با توجه به IHS Markit. تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت انتظار دارد که بسیاری از این خروجی به توان ترمیم سپتامبر.

اما بدون حفاری های جدید ایالات متحده خشکی تولید خواهد کاهش بیش از یک سوم در یک سال به مراتب سریع تر از در بسیاری از جاهای دیگر در جهان IHS معاون رئیس جمهور رائول LeBlanc گفت.

“اگر شما را متوقف تغذیه وحش این کاهش سرعت فوق العاده” آقای LeBlanc گفت.

تعداد سکوهای حفاری در آمریکا کاهش یافته است بیش از 70 درصد در سال گذشته به 284 با توجه به نفت زمینه خدمات شرکت بیکر هیوز Co.

آقای وارن خط لوله رئیس گفت: ریزش چاه است نگران کننده دراز مدت. “شما جلو همه کسانی که سکوهای خارج از آن را نه یک شبه مانند یک بسته است که شما فقط می توانید آن را به عقب,” او گفت:. “ما نگران کاهش می یابد.”

نوشتن به ربکا الیوت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>