ایالات متحده مجموعه برنامه ریزی برای گسترش تحریم ها علیه تانکرهای

یک دولت ونزوئلا شرکت نفت کارگر. این کشور مواجه شده است و افزایش تحریم و فشار از سوی ایالات متحده

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, گسترش, تلاش برای خفه کردن روغن و سوخت تجارت بین ایران و ونزوئلا آماده است تحریم های جدید علیه ده ها تانکر در حالی که تحت فشار شرکت های مرتبط با آن عروق به گفته افراد آشنا با برنامه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده دفتر کنترل داراییهای خارجی در حال آماده سازی برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از 50 نفتکش به لیست سیاه خود برای همکاری با ائتلاف مخالفان دولت یکی از افراد آشنا با برنامه گفت.

مقامات وزارت خزانه داری در هفته گذشته تحریم چهار شرکت ها و رگ های خود را برای دخالت در ونزوئلا تجارت نفت. ماه گذشته وزارت امور خارجه به تهدید تحریم علیه یک جفت یونانی متعلق به تانکرهای عنوان کردن آنچه که مقامات در واشنگتن گفت: برنامه ریزی شده بود ایران تحویل سوخت به ونزوئلا است.

اضافی تانکر تحریم ها را علامت گذاری چشمگیر گسترش ایالات متحده تلاش هر دو برای قطع درآمد و جریان کالا و اختلال در توسعه روابط بین دو دولت استبدادی.

پنج ایرانی نفتکش را تخلیه سوخت به شدت مورد نیاز توسط ونزوئلا در هفته های اخیر. کسانی که تحویل نمایندگی دیپلماتیک حرکت بود که “فقط یک روبان برش” یکی از افراد آشنا با این موضوع گفت: با توجه به اینکه تحویل سوخت گذشته کشور تنها چند هفته است.

ایران و ونزوئلا گفت: رهبران آنها در حال برنامه ریزی بیشتر چنین تحویل با ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا گفت او قصد دارد برای تضمین معامله در آینده سفر به تهران.

هر دو کشور تحت تحریم های ایالات متحده فشار که در اثر تشدید موشکافی بین المللی. ایالات متحده به تلاش برای تحریم ایران در صنعت حمل و نقل بیش از دو سال گذشته با کمک برش این کشور صادرات نفت خام از حدود 2.5 میلیون بشکه در روز به حدود 70000 در ماه آوریل به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

“ما deflagged تقریبا 150 نفتکش ایرانی” گفت: Brian قلاب وزارت امور خارجه به ویژه نماینده ایران با اشاره به ثبت مورد نیاز برای کشتی ها به رفت و آمد در آبهای بین المللی. “و آن را ادامه خواهد داد” او گفت:.

ونزوئلا کشتی های تحت مشابه ایالات متحده فشار است. به عنوان یک نتیجه هر دو کشور تلاش کرده اند عطف به بخش خصوصی به نگه داشتن خود را در صنعت نفت زنده است.

یک ایستگاه گاز در کاراکاس ونزوئلا در اوایل این ماه.

عکس: آریانا Cubillos/آسوشیتد پرس

با تهدید صنایع دریایی با تحریم های آمریکا است گام گذاشتن در مراحل جدید به زمان ایران-ونزوئلا رابطه در حالی که کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدایت و روشنی از امکان رویارویی نظامی ناشی از انواع دیگر اقدام در دریا مقامات ایالات متحده می گویند.

جهانی بیمه حمل و نقل کرگدن lloyd’s of London Ltd. در حال بررسی دو عمده شرکت های حمل و نقل ونزوئلا به اتهام تجارت با توجه به یکی از افراد آشنا با این موضوع. لوید است که به دنبال ممکن است روابط از شرکت ها از جمله Dynacom تانکر مدیریت Ltd. به عروق در لیست سیاه ایالات متحده در هفته گذشته فرد گفت. لوید و Dynacom نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگر امکان تحریم های ایالات متحده اهداف عبارتند از: شرکت گفته های اجرا شده توسط آمریکا در لیست سیاه کلمبیا تاجر الکس ساب Morán و به مادورو خانواده به گفته یک مقام ارشد آمریکایی.

آقای ساب سال گذشته تحریم و تحت تعقیب به اتهام قاچاق پول برای ونزوئلا رژیم است.

آقایان ساب و مادورو را رد کرد و این اتهامات به عنوان تبلیغات ایالات متحده.

شرکت های دیگر تحت بررسی هستند به چهار رگ های تحریم در هفته گذشته از جمله ویجر 1 به گفته افراد آشنا با این موضوع. ویجر 1 توسط یونان-بر اساس NGM انرژی SA, که همچنین عمل به احترام یک کشتی که حاوی نفت ونزوئلا در ماه نوامبر با وجود تحریم های ایالات متحده با توجه به ادامه صورتی در لندن دادگاه تجاری.

NGM انرژی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Levying شکل دیگری از فشار و تهمت و دولت در ماه گذشته صادر ویژه صنعت ارشاد به آدرس غیرقانونی حمل و نقل و تحریم-فرار از شیوه های.

بیشتر بر روی ایران در ونزوئلا

  • ایران کشتی های سوخت به ونزوئلا ايميل آمریکا فشار بر دشمنان آن (24 مه)
  • ایالات متحده به دنبال راه هایی برای متوقف کردن ایران از فروش نفت به ونزوئلا (20 مه)
  • آمریکا اهداف ائتلاف مخالفان رژیم با اتهامات تحریم (مارس 22)

مشورتی صادر شده توسط وزارت خزانه داری و وزارت امور خارجه بخش همراه با گارد دقیق این نوع از فعالیت های که باید ماشه پرچم قرمز برای بیمه کارگزاران بانک, عوامل حمل و نقل و دیگر کسب و کار حمایت از صنعت دریایی. شکست به دنبال آن استانداردها قرار می دهد کسانی که از شرکت های در خطر عمده از جریمه و مجازات های دیگر اگر معامله با تحریم اشخاص.

مشاوره قرمز-پرچم شیوه های مانند چند کشتی به کشتی انتقال یک عمل است که کمک می کند تا obfuscate یک محصول را منشاء واقعی و شکاف در transponder-ردیابی اطلاعات مورد نیاز برای تمام کشتی های تجاری است که می تواند کمک به پنهان کردن تجارت غیر قانونی.

آمریکا همچنین هشدار داد در مشورتی که یک لیست سیاه از عروق باید انتظار یک چشم انداز است که می تواند مخزن یک شرکت حمل و نقل توانایی برای انجام کسب و کار در بازارهای جهانی است.

پس از ایالات متحده مشورتی یک میزبان از کشتی شد, کاهش, حمل و نقل ثبت با توجه به ایالات متحده آمریکا و مقامات صنعت.

به گفته افراد آشنا با این موضوع و وال استریت ژورنال تحقیقات چند تن از کسانی که در کشتی بودند به یک شبکه ای از شرکت های تحت مالکیت یا مدیریت توسط جورجو Gialozoglou و پسرش ماریوس که در حال بررسی توسط آمریکا به اتهام تسهیل تحریم ها بهانه به گفته یکی دیگر از مقامات ارشد آمریکایی. چهار رگ های خود را—این بلا برینگ های پندی و لونا—در میان موج اول برنامه ریزی شده تحویل نفتی ایران به ونزوئلا, با توجه به آن مردم است.

ماریوس Gialozoglou کاهش یافته است به نظر به عنوان نمایندگان برای شرکت ها و صاحبان.

این Gialozoglous مدیریت و یا خود یک شبکه پیره یونان-بر اساس شرکت با بیش از یک دوجین دیگر سوخت و نفتکش بسیاری با سوابق متعدد کشتی به کشتی انتقال و بلند transponder شکاف با توجه به صنعت داده است. یکی دیگر از کشتی های توقیف شد توسط عربستان سعودی حمایت مقامات یمن نگران تحویل سوخت به ایران-حمایت حوثی است.

Transponder داده ها نشان داد یکی دیگر از Gialozoglou مرتبط با تانکر به Junior G مجاور به پندی به کشور بازگشت در اواخر هفته گذشته “در انتظار دستور” با توجه به حمل و نقل داده ها از MarineTraffic ردیابی وب سایت.

نوشتن به ایان Talley در [email protected] و برادلی امید در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im