آمریکا به دنبال سهولت فرآیند وام اما آمدن ترس در بسته

بسیاری از وام دهندگان در تلاش برای پردازش برنامه های کاربردی پس از برنامه وام راه اندازی جمعه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در کاخ سفید یک روز پیش از آن.

عکس: کوین Dietsch/مهر نیوز

وزارت خزانه داری صادر راهنمایی جدید با هدف گسترش دسترسی به اورژانس کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام اما برخی در دره سیلیکون می گویند آن می افتد کوتاه از حصول اطمینان از راه اندازی قادر خواهد بود برای دریافت کمک.

مقررات فدرال می تواند آن را سخت تر برای شرکت های خصوصی-حقوق صاحبان سهام و یا سرمایه گذاری-سرمایه حامیان به واجد شرایط به عنوان کسب و کارهای کوچک به دلیل آنها می توانند با در نظر گرفتن تمامی شرکت های کنترل شده توسط یک سرمایه گذار به عنوان یک نهاد تحت اصطلاح وابستگی قوانین.

در ارشاد ارسال شده در اواخر روز جمعه وزارت خزانه داری گفت: اقلیت سرمایه گذاران است که کمتر از 50 درصد از یک شرکت در رای گیری سهام هنوز هم می تواند در نظر گرفته شود کنترل سهامداران در شرایط خاص. این شامل توانایی برای جلوگیری از پایه های خاص شرکت عملیات مانند تصویب یک گزینه سهام طرح است.

در تئوری ارشاد قرار است برای ایجاد یک باز برای برخی از راه اندازی برای دسترسی به وام های, از آنجا که بسیاری از همین حالا باید یک سرمایه گذار که صاحب بیش از 50 درصد از سهام خود را. اما در عمل خود پیچیده اسناد الحاق ممکن است آن را سخت تر برای تعیین اینکه آیا آنها وابسته به یک سرمایه گذار و به طور بالقوه واجد شرایط برای وام کارشناسان صنعت گفت.

قطعی موقت حکومت منتشر شب جمعه “نیست تغییر هر یک از اساسی نتیجه گیری در مورد چگونه ما به آدرس سهامداران قوانین” گفت: Peter Werner یک وکیل است که متخصص در راه اندازی در کولی LLP. “قوانین راه اندازی امیدوار خواهد بود ساده نیست ساده شده است.”

که می تواند خبر بد به خصوص برای مراحل اولیه سرمایه گذاری حمایت نوپا که نیاز بیشتری برای نجات تامین مالی از تر-مادر بعد از مرحله شرکت.

در مراحل اولیه راه اندازی هستند بیشتر احتمال دارد به یک سرمایه گذار است که می توان گفت که برخی از عناصر عملیاتی کنترل تحریک وابسته به حکومت. بعد از آن مرحله راه اندازی افزایش سرمایه از سرمایه گذاری شرکت به طوری که سرمایه گذاران نسبت مالکیت موقعیت رقیق شده و کنترل خود را به اشتراک گذاشته است.

در حال حاضر برخی از شرکت ها که احساس می کنند بیشتر نیاز به پول در حال اصلاح خود شرکت منشور و یا آماده شدن برای انجام این کار به منظور حذف مقررات است که می تواند باعث وابستگی قوانین آقای ورنر گفت.

یک مقام صنعت تخمین زده می شود حدود 15000 سرمایه گذاری حمایت شرکت و حدود 12000 خصوصی-حقوق صاحبان سهام-بازگشت به کسب و کار باید کمتر از 500 کارمند است.

“قطعا وجود دارد یک نگرانی چگونه این کار و یا کار نمی کند.”

یا نه راه اندازی وابسته به یک سرمایه گذار می تواند ایجاد سردرگمی برای بانک شارژ با پردازش وام گفت: جاستین زمینه رئیس دولت در امور ملی انجمن سرمایه گذاری یک لابی شرکت برای سرمایه گذاران.

آن را نیز می تواند ایجاد مسئولیت پایین خط برای شرکت ها و بانک های خود را اگر وام تایید شده است که کوچک کسب و کار دولت بعد از تعیین باید محروم شده اند. در آن صورت بانک ها می تواند از دست دادن فدرال تضمین پشتوانه وام گفت: آقای زمینه است.

کنگره ارائه شده حدود 350 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد در ماه های آینده به عنوان گسترده عصری اقتصاد تعطیل سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این برنامه که در حال اجرا توسط SBA است تنها در دسترس برای شرکت های با کمتر از 500 کارمند است.

سرمایه گذاری حمایت شرکت به حمایت از قدرتمند نمایندگان مجلس مانند مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R., کالیفرنیا.) که خواست تهمت به دولت اجازه می دهد راه اندازی دسترسی به وام اضطراری.

سناتور. مارکو روبیو (R., Fla.), یکی از اصلی نویسندگان این وام کسب و کار کوچک, مقررات گفت: روز شنبه در توییتر او انتظار می رود اضافی ارشاد در چند مسائل باقی مانده از جمله به اصطلاح وابستگی قوانین.

“منظور از وام دهندگان با اطمینان به شرکت آنها بیشتر نیاز به وضوح” در وابستگی قوانین به خصوص برای سازمان های غیر انتفاعی و کلی الزامات واجد شرایط بودن آقای روبیو گفت. “من انتظار دارم که بسیار در اوایل هفته آینده به عنوان به خوبی.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

او همچنین گفت: تقاضا برای وام در اولین روز روشن ساخته است که کنگره نیاز به ارائه پول بیشتر برای برنامه های اواخر ماه مه.

به طور جداگانه SBA صادر موقت قانون معافیت ایمان مبتنی بر سازمان از قوانین وابستگی برای مقاصد اضطراری-برنامه اعطای وام.

برنامه اعطای وام رو به یک پر از دست انداز شروع روز جمعه تنها چند ساعت پس از دولت منتشر نهایی راهنمایی و فرم درخواست. بسیاری از وام دهندگان گفت: آنها نیست و در عین حال قادر به پردازش برنامه های کاربردی با توجه به چرخش سریع ترک بسیاری از صاحبان کسب و کار دلسرد به عنوان آنها به دنبال بودجه برای شناور ماندن در هفته های آینده.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected], Rolfe وینکلر در [email protected] و دیو مایکلز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de