آمریکا و عربستان سعودی و روسیه منجر رکورد نفت کاهش

مکزیک برش 100,000 بشکه در روز از خروجی به مراتب کمتر از آنچه عربستان سعودی در ابتدا می خواستم.

عکس: دانیل بکرریل/ایسنا

عربستان سعودی و روسیه و آمریکا موافقت خود را برای رهبری یک ائتلاف چند ملیتی در عمده نفت-کاهش تولید پس از رها کردن در تقاضا با توجه به کروناویروس بحران و عربستان و روسیه دشمنی را ویران کرد قیمت نفت است. معامله, مهر و موم شده در یکشنبه, آمد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله برای کمک به حل و فصل یک عربستان-مکزیک بن بست است که به خطر افتاده است گسترده تر شد ،

به عنوان بخشی از توافق 23 کشور متعهد به جمعی خودداری 9.7 میلیون بشکه در روز نفت از بازارهای جهانی است. معامله طراحی شده به آدرس نصب نفت ادامه دارد ناشی از این بیماری همه گیر را فرسایش تقاضا به دنبال خودداری و ضبط مقدار نفت خام از بازار—بیش از 13 درصد از تولید جهان است. ایالات متحده هرگز فعال در جعل یک پیمان بود.

در یک عجله تشکیل کنفرانس تماس با نمایندگان از 13 کشور عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگران از جمله روسیه و شرکت کنندگان در مسابقه به اعتصاب یک معامله قبل از بازارهای نفت افتتاح شد دوشنبه ، آنها انتظار می رود قیمت به سقوط بدون توافق.

آن را یک پیروزی دیپلماتیک برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. متحدان خود را در صنعت نفت بکند او را به مطبوعات بین المللی رقبا برای کاهش عرضه قبل از آن ایجاد یک موج از آمریکا و ورشکستگی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر گفت: این معامله را “نجات صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده” و او تشکر کرد روسیه و عربستان سعودی رهبران خود را برای همکاری است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایندگان او نیست در روز یکشنبه نشست. هنوز رئیس جمهور آمریکا حضور loomed بزرگ پس از تماس به رهبری عربستان و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador بیش از روزهای اخیر. آقای ترامپ نیز قرار داده شده تلفن تماس در ماه گذشته اصرار عربستان و رهبران روسیه به تماس با آتش بس در جنگ قیمت در برابر هر یک از دیگر.

کریستی Craddick یک تنظیم کننده با راه آهن تگزاس کمیسیون که تنظیم نفت در آمریکا بزرگترین تولید کننده نفت دولت گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “اقدامات تهاجمی و ادامه داد: تعامل را به عربستان سعودی و روسیه به جدول به کاهش جهانی تولید نفت بسیار مهم بود به دفاع از صنعت انرژی داخلی” و اجتناب از یک مارپیچ رو به پایین در قیمت نفت است.

سرمایه گذاران نگران آن است که کاهش ممکن است به اندازه کافی برای حمایت از قیمت های بالاتر در هفته های آینده به عنوان جهان مستندات کوبیدن تقاضا برای بنزین و دیزل و سوخت جت.

این محدودیت را کاهش برخی از مسائل در بازار نفت اما برخی از تحلیلگران گفت: آنها بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. در میان محدودیت های مسافرتی و توقف کار روغن مصرف شده است انتظار می رود به سقوط به میزان 30 میلیون بشکه در روز این ماه است.

تحت توافق نهایی فاش یکشنبه, مکزیک را قطع 100,000 بشکه در روز از خروجی برخی از 250.000 بشکه کمتر از عربستان سعودی در ابتدا می خواستم. ایالات متحده قفل بن بست با حمایت برای جبران این مقدار با 300,000 بشکه کاهش از خود نمایندگان گفته شد.

آن را نمی تواند تعیین اینکه آیا بود که در علاوه بر این به دیگر ایالات متحده کاهش و یا چگونه ایالات متحده کاهش خواهد اجرا شود. شرکت کنندگان همچنین گفت: آمریکا, کانادا و برزیل را عقب نگه دارید و تا آنجا که 3.7 میلیون بشکه در روز است.

در پایان از عربستان سعودی و روسیه و دیگر روغن متحدان رود به تحمل فشار کار ایجاد توازن تاریخی پر.

بیشتر در اوپک

  • عربستان سعودی روس ها دفن تفاوت اما مکزیک را تهدید می کند ،
  • کشورهای صنعتی موفق به آمده تا با نفت-بازار ثابت

آمریکا و کانادا و برزیل و دیگر گروه 20 اقتصاد است که بخشی از اوپک داد را چهار میلیون به پنج میلیون بشکه در روز اوپک گفت: در پیش نویس آزادی مطبوعات.

کانادا بود و نمی خواست به اعمال کاهش تولید نفت اوپک, تولید گفت: سونیا وحشی وزیر انرژی برای استان آلبرتا, کانادا بزرگترین تولید کننده نفت استان است. به جای کاهش خواهد آمد از طریق نیروهای بازار که شرکت ها تمایل به کاهش تولید به طور داوطلبانه در هنگام افت قیمت, او گفت:.

علاوه بر این عربستان سعودی امارات متحده عربی و کویت توافق کرده اند که برای قطع یک ترکیب 2 میلیون بشکه در روز بالاتر از خود را در, سهمیه, وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی.

کشورهای صنعتی که بخشی از آژانس بین المللی انرژی تنظیم شده برای اعلام خرید نفت خام برای پر کردن ملی خود را موجودی انبار به عنوان یک راه برای گرفتن برخی از نفت مازاد از بازار با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

به طور کلی اقدامات همراه با تحریم های موجود بر ایران و ونزوئلا و قطع در نقاط مانند لیبی می تواند خودداری از 20 میلیون بشکه در روز از منابع از بازار اوپک گفت: در پیش نویس آزادی مطبوعات.

موسسه نفت آمریکا بزرگترین نفت و گاز و تجارت در ایالات متحده تقدیر یک معامله برای “کاهش عرضه به چین با کاهش تقاضای انرژی به عنوان نتیجه همه گیر.”

بدون مقابله جهانی صنعت نفت را اجرا از ذخیره سازی بیش از چند هفته آینده و قیمت ها سقوط کرد و ضربه بازارهای مالی گفت: Daniel Yergin, معاون رئیس انرژی مشاوره IHS Markit. “این مانع ساخت تا از موجودی که به کاهش فشار بر قیمت ها هنگامی که در حالت عادی بازگشت,” او گفت:.

قیمت نفت در حال پایین 40 درصد از اوایل ماه مارس زمانی که عربستان سعودی و روسیه موفق به توافق بر سر یک طرح اضطراری برای رسیدگی به عرضه بیش از تقاضا. بعد از مخالفت عربستان سعودی سوار بر یک مهاجم جنگ قیمت در تلاش برای گرفتن سهم بازار از روسیه کلیدی رقیب.

بین المللی مقابله متوقف شده بود سه بار در روزهای اخیر با برنامه ریزی آرا لغو و وزرا بارها و بارها رد کرد و به نام پشت یک مقام ارشد کاخ سفید گفت.

تنش رشد در داخل کاخ سفید در بعد از ظهر یکشنبه پس از یک چهارم رای شروع نمی شود در زمان برنامه ریزی شده. چند مقامات بر این باور بود که این آخرین شانس برای یک معامله. آقای ترامپ رشد نگران و دور دیگری از تماس به نگه داشتن رهبران در میز مذاکره کاخ سفید گفت.

در دهه های آقای ترامپ شده است پر سر و صدا حریف از کارتل های deeming تلاش خود را یک نیروی شیطانی است که تحت فشار آمریکا رانندگان. اما عربستان-روسیه جنگ قیمت را تهدیدی برای ایالات متحده در صنعت نفت منجر به آنچه به نظر می رسید به یک تغییر از قلب است.

در علاوه بر این به تلنگر هر دو طرف ایالات متحده نیز هشدار داده بود که آن را تلافی اگر عربستان سعودی را روشن نمی کردن spigots. در آوریل 4, Mr. تهمت و تهدید به اعمال تعرفه بر واردات نفت خام اگر او را به حفاظت از انرژی در ایالات متحده کارگران از نفت سیل از تولید کنندگان مانند عربستان سعودی است.

برخی از سناتور جمهوریخواه نیز در گفتگو با عربستان وزیر انرژی برای نزدیک به دو ساعت در روز شنبه هشدار او دیرینه ایالات متحده در اتحاد با پادشاهی خواهد بود آسیب دیده و اگر او نبود قطع خروجی. “عربستان سعودی صرف بیش از یک ماه جنگ در آمریکا تولید کنندگان نفت در حالی که همه ما سربازان محافظت آنان است. که دوستان چگونه درمان دوستان” سناتور. کوین کرامر یک داکوتای شمالی از حزب جمهوری خواه گفت.

روز یکشنبه آقای کرامر گفت که نظارت بر این قرارداد را پیاده سازی. “ما باید مطمئن شوید که این کشورها نگه دارید تا پایان خود را از معامله و ما خواهد بود با تماشای هر مرحله از راه است,” او گفت:.

بن بست بین مکزیک و عربستان سعودی ثابت می شود یک آزمون برای شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان را غیر قابل انعطاف سبک رهبری نمایندگان گفت: به عنوان او تلاش می کرد به جای اسب و گله سازمان ملل به یک معامله.

در اوپک-رهبری جلسه در روز پنج شنبه, شاهزاده عبدالعزیز به نظر می رسد به یک توافق جمعی معامله زمانی که او سرزنش تقاضا توسط Rocío Nahle با وزیر انرژی مکزیک برای نرم کردن تولید محدودیت. “او انعطاف ناپذیر” گفت: یک نماینده. شاهزاده می خواست اوپک به عنوان یک گروه واحد. او گفت که او معتقد است هر گونه معافیت به تولید نفت کاهش خواهد آورد در مورد سقوط بازار نفت است.

شاهزاده عبدالعزیز پسر پادشاه عربستان و برادر ناتنی به تعیین وارث تاج و تخت عربستان, شاهزاده محمد, اولین سلطنتی تا کنون برای دریافت عربستان سعودی در سبد انرژی در پاییز گذشته.

نقش خود را به عنوان نفت ایران شد به چالش کشیدن از شروع. او مسدود آنگولا از ویژگی های یک جلسه و سپس با استدلال آفریقایی تولید کننده بیش از کاهش های کوچک که تقریبا از خط خارج خود را برای اولین بار عمده اجلاس به عنوان اوپک عملا رئیس در ماه دسامبر.

نوشتن به Benoit Faucon در [email protected] تابستان گفت: در [email protected] و تیموتی Puko در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im