آمریکا تحریم شرکت تابعه از روس نفت بیش از اتهام ونزوئلا صادرات نفت

مدیر اجرایی روس نفت ایگور Sechin در مراسم دیدار با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در مسکو Feb. 11

عکس: sputnik آژانس عکس/فردا نیوز

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه شدت فشار خود را علیه رژیم مادورو در ونزوئلا توسط لیست سیاه معاملات کارگزاری متعلق به روسیه غول نفتی روس نفت که ایالات متحده می گوید: کمک کرده تا کاراکاس صادرات نفت خام است.

در تحریم سوئیس-ثبت نام روس نفت تجارت SA دولت هشدار داد که هر کسی گرفتار انجام کسب و کار با روس نفت را فرعی خطرات بودن تحریم شده توسط آمریکا

مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: بیشتر تحریم ها در دست بررسی است که هدف دیگر شرکت های خارجی کمک به رژیم رئیس جمهور نیکولاس مادورو و که در کاخ سفید گرفته نشده بود استفاده از نیروی نظامی به عنوان یک گزینه بالقوه کردن جدول.

آخرین به عمل می آید در میان نگرانی در میان برخی از ایالات متحده آمریکا و ونزوئلا مخالفت مقامات که تلاش برای حذف آقای مادورو از قدرت ریسک از دست دادن مهم شتاب به خصوص بعد از آقای مادورو در ماه گذشته به دنبال به دست گرفتن کنترل مجلس شورای ملی.

قوه مقننه است که دیده می شود به عنوان آخرین دولت مستقل نهاد در کشور صندلی قدرت سیاسی در مخالفت با رهبری ژوئن Guaidó و با حمایت ایالات متحده به عنوان تنها مشروع دولت است.

حمایت از روسیه همچنین از کشورهای دیگر است که پشتوانه دیرین حاکم به عنوان یک راه برای مخالفت با ایالات متحده به طور گسترده تر مجاز است قدرتمند برای حفظ کرسی قدرت در مواجهه با تحریم های ایالات متحده هدف قرار دادن مهم ترین منابع درآمد است. دولت انتظار داشتند که هدف قرار دادن نفت و طلا بخش را سرنگون این رژیم مادورو در ماه.

مقامات روسیه لعنتی ایالات متحده حرکت می کند و گفت: تحریم نمی خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار مسکو با کاراکاس.

“روسیه مطلقا قبول ندارد جانبه از اقدامات محدود کننده که توسط ایالات متحده در تلاش برای هژمونی جهانی در تلاش است به انقیاد تمام جهان آن را” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

ولادیمیر Dzhabarov, معاون اول روسیه و شورای فدراسیون کمیته امور خارجی گفت: آژانس خبری اینترفاکس: “این کاملا غیر قانونی اقدامات که نقض همه هنجارهای حقوق بین الملل, حقوق تجارت.” او آن را به نام یک “تلاش در فشار سنگین جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.”

یک فرد از پاسخ دادن به تلفن در روس نفت تجاری در سوئیس به کارگردانی درخواست برای اظهار نظر به شرکت مادر آن در مسکو است. روس نفت خود را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به مادورو دولت نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در حالی که آقای Guaidó جشن تحریم های جدید. “این خبر یک پیروزی است” او در توییتر نوشت. “حامیان دیکتاتور و هر كس آنها را هر جا که آنها آمده است را به صورت عواقب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر امیدوار است که اجرای آن تحریم ها با هدف قرار دادن کسانی که کمک به کاراکاس برای فرار از آنها کمک خواهد کرد که قطع باقی مانده و جریان های نقدی آقای مادورو نیاز به چسبیدن به قدرت است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: فهرست سیاه روس نفت تجارت SA قطع آقای مادورو اصلی تاسیسات برای فرار از تحریم نفت. “کسانی که سرپا نگه داشتن رژیم فاسد و فعال کردن آن در سرکوب مردم ونزوئلا پاسخگو خواهد بود” آقای Pompeo گفت: در یک پیام توییتر.

پرسید که آیا آمریکا مداخله نظامی یک گزینه است یکی از مقامات ارشد آمریکا گفت که کاخ سفید هنوز آماده به استفاده از زور و گفت: آمریکا تا به حال تنها به 60 درصد از یک “حداکثر فشار” تحریم کمپین اما امیدوار نیست که به تشدید کامل 100%. آقای ترامپ قبلا تهدید کرده است که اقدام نظامی است.

پرداختن به ترس است که از اینرو واحد جهانی انرژی ارائه دهنده می تواند فشار منابع نفتی این مقام ارشد گفت: وزارت انرژی ایالات متحده مورد بررسی قرار داده است که عمل نمی جهانی بی ثبات کردن بازار نفت است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت که تحریم ها اجازه می دهد تا برای یک دوره سه ماه اجازه می دهد تا شرکت ها برای باد کردن کسب و کار خود را با روس نفت تجاری. آن را نیز صادر شده توجه ویژه و همراه با تحریم روشن است که کارگزاری را در فهرست سیاه این معنا نیست که کسب و کار با پدر و مادر خود شرکت ممنوع است.

یک سری از تحریم های ایالات متحده اقدامات در حال حاضر شتاب در دراز مدت کاهش در ونزوئلا تولید نفت, اما روسیه بر ادامه سرمایه گذاری در کشور و کمک به صادرات نفت خام سوخت افزایش تولید در ماه های اخیر به گفته تحلیلگران صنعت.

روس نفت شده است یک بازیکن مرکزی در این فعالیت با توجه به مقامات ایالات متحده و تجارت ، تقریبا نیمی از 1.5 میلیارد دلار در ونزوئلا نفت خام صادر شده به هند در نه ماه پس از نفت ایالات متحده تحریم های اعمال شده در سال گذشته خریداری شده توسط یک سرمایه گذاری مشترک با روس نفت با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده های گردآوری شده توسط تجارت پایگاه داده واردات نابغه است.

هندی مقامات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به اتهام کمک به پنهان کردن آن تلاش مقامات ایالات متحده گفت که این شرکت روسی همچنین با استفاده از خطرناک در کشتی نقل و انتقالات در دریاهای آزاد با geolocating فرستنده خاموش برای فرار از تشخیص.

وزارت خزانه داری گفت: روس نفت تجاری به کار گرفته حداقل 55 میلیون بشکه تجارت ونزوئلا را تحریم شرکت دولتی نفت در چهار ماه گذشته از سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان محموله به غرب آفریقا در ماه گذشته.

در حالی که ایالات متحده قبلا آمار شرکت مادر روس نفت با تحریم که بر باریک مجموعه ای از عملیات کسب و کار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری از هدف قرار دادن کل شرکت به دلیل نگرانی چنین اقدامی می تواند آسیب های بسیاری از شرکت های ایالات متحده است که انجام کسب و کار با روسیه غول نفتی جهان صنعت مقامات می گویند.

نوشتن به ایان Talley در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de