ژوئن رافائل Bustillo سابق به طور کلی در حال حاضر ایستاده محاکمه در السالوادور برای نقش خود در ال Mozote قتل عام. عکس: ماروین recinos/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه تحریم 13 سابق پرسنل نظامی در السالوادور از جمله ژنرال برای نقش خود را در قتل شش کشیش یسوعیون و دو نفر دیگر در سال 1989 آن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

ایالات متحده در حمایت از جناح راست السالوادور دولت در زمان قتل تامین نظامی با استفاده از سلاح برای کمک به آن در مبارزه با شورشیان چپگرا.

یسوعیون کشیش و دو نفر دیگر خود را خانه دار و دختر کشته شدند در یک دانشگاه در کشور سرمایه, San Salvador. قتل عام کمک ساییده شدن پشتیبانی برای نقش ایالات متحده در این درگیری که در نهایت منجر به پشتیبانی واشنگتن از یک پیمان صلح که جنگ به پایان رسید.

وزارت امور خارجه روز چهارشنبه اذعان کرد خشونت وارده بر غیر نظامیان توسط آمریکا مورد حمایت نیروهای نظامی در السالوادور که در آن 12 سال جنگ خروشان در برابر Farabundo مارتی ملی جبهه آزادی یا FMLN تا سال 1992 قتل حدود 100,000 نفر است.

“ایالات متحده را محکوم همه نقض حقوق بشر قرار گرفت که در هر دو طرف جنگ در السالوادور از جمله کسانی که مرتکب شده دولتی و غیر دولتی و احزاب” بیانیه ای گفت:.

آن گفت: 13 پرسنل نظامی در لیست سیاه دامنه در رتبه بندی از خصوصی به عمومی و مرتکب نقض فاحش حقوق بشر است. تعیین ممنوعیت آن دسته از افراد و خانواده خود را از ورود به آمریکا

آمریکا حمایت نظامی برای السالوادور نظامی ادامه داد: حتی پس از گزارش های اولیه از موارد نقض حقوق بشر مرتکب شده توسط نیروهای نظامی خود را. در میان بدترین نمونه بود ال Mozote کشتار که در آن ارتش ذبح حدود 1000 نفر از غیر نظامیان در سال 1981.

یکی از ژنرال سابق به نام چهارشنبه در وزارت امور خارجه blacklist خوان رافائل Bustillo, در حال حاضر ایستاده محاکمه در السالوادور برای نقش خود در ال Mozote قتل عام.

السالوادور سفارت در واشنگتن ندارد بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک قاضی در ال سالوادور بازگشایی آزمایشی در سال 2016 و 17 بازنشسته فرماندهان نظامی در حال تلاش. آقای Bustillo هفته گذشته بستری نظامی نقش در قتل عام اما شهادت او تا به حال هیچ بخش مستقیم در قتل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال آشفته ارتباط با السالوادور بیش از مهاجرت مسائل تهدید به قطع کمک های انسان دوستانه در تلافی مهاجر کاروان ترک منطقه مرکزی آمریکا برای مرز ایالات متحده با مکزیک.

ال سالوادور را امضاء کرده است یک معامله را به پناه جویان از کشورهای جهان سوم کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استراتژی منطقه ای به نیروی مهاجران را پناه در خارج از ایالات متحده به حقوق بشر و طرفداران انتقاد قرارداد و گفت که ال سالوادور هنوز هم در میان خطرناک ترین مکان در جهان است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de