ایالات متحده خرده فروشی 7.5% در ماه ژوئن به عنوان فروشگاه بازگشایی

خریداران راه می رفت از طریق نیویورک محله سوهو یکشنبه. در فروشگاه, خرید با محدودیت های خاصی است و در حال حاضر مجاز در این شهرستان است.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

مصرف کنندگان ایالات متحده افزایش هزینه های خود را در فروشگاه ها و dealerships خودرو در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی به عنوان متحده بازگشایی برای کسب و کار, اما افزایش اخیر در coronavirus موارد می تواند دوباره مرطوب رشد کار و هزینه های خرده فروشی.

وزارت بازرگانی آمریکا روز پنج شنبه گفت: ژوئن خرده فروشی—اندازه گیری خرید در فروشگاه ها, رستوران ها و آنلاین—افزایش بطور تطبیقی فصلی 7.5% در ماه. خرده فروشی بالغ بر $524.3 میلیارد دلار در ماه ژوئن تا از $487.7 میلیارد دلار در مارس و نزدیک به بازگشت به قبل از همه گیر سطوح.

جدا خواندن در بازار کار—کارگر جدید ادعا می کند برای بیمه بیکاری—برگزار تقریبا ثابت در این کشور بطور تطبیقی فصلی 1.3 میلیون برای هفته منتهی به 11 ژوئیه وزارت کار گفت: نشانه افزایش Covid-19 عفونت و مربوط به محدودیت در کسب و کار باعث شده است بازار کار را شفا به غرفه. هفتگی ادعا کرده اند کاهش یافته و از اواخر مارس اوج 6.9 میلیون هفتگی ادعا باقی می ماند اما در طول تاریخ ،

در ماه ژوئن افزایش در خرده فروشی رانده شد توسط یک وانت خرید و فروش خودرو, مبلمان, لباس و الکترونیک به عنوان مصرف کنندگان بازدید از فروشگاه های زیر reopenings.

هنوز هم اقتصاددانان می گویند اخیر افزایش coronavirus عفونت می تواند دوباره قرار دادن ترمز در هزینه های خرده فروشی به عنوان متحده توقف یا معکوس بازگشایی برنامه های داخل سالن ناهار خوری سینما و فعالیت های دیگر.

در حالی که صرف خوب بود در چند هفته اول ماه ژوئن “آن را به همان اندازه روشن است که همه چیز را پژمرده گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “این رفتن به یک زمان طولانی به زور این سیستم به نقطه ای که ما می توانیم دوباره بازگشایی اقتصاد درست,” او گفت:.

بخش خصوصی و اطلاعات در زمان واقعی نقاط ضعف حرکت در ماه جولای. درخواست برای نقشه برداری جهت در اپل وارز. دستگاه به تازگی تعدیل پس از در حال رشد به طور پیوسته از طریق اواخر ماه ژوئن. جی پی مورگان چیس & Co.’s ردیاب اعتباری و دبیت کارت هزینه های آن را نشان می دهد تا حد زیادی پهن کردن پس از پایان ماه ژوئن.

2.4% شیب در فروش در nonstore خرده فروشان یک دسته که شامل تجار آنلاین مانند آمازون.com, در ماه ژوئن نشان می دهد “مصرف کنندگان در زمان استفاده از اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته و بیرون رفت و در مورد و خرید در فروشگاه ها گفت:” ریچارد مودی اقتصاددان ارشد در مناطق مالی Corp.

به دنبال ماه های آینده “ممکن است یک تملق مسیر به سمت بالا” به صورت خرده فروشی با ویروس موارد در حال افزایش است, او گفت:.

تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود را در ماه مه و ژوئن کاسته مستند محدودیت های که تا به حال خفه کردن, خرده فروشی, ناهار خوری و دیگر مخارج و اجازه داده اند که میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار.

در یکی دیگر از نشانه های مردم در حرکت هزینه های بنزین و افزایش 15.3% از ماه قبل. رسید در کافه ها و رستوران ها نیز شروع به پریدن کرد و 20 درصد از ممکن است.

بالاتر خرده فروشی می آید بر روی پاشنه از مستندات شامل همه گیر در طول زمستان که باعث یک شوک اقتصادی و رکورد کاهش در خرده فروشی و سایر فعالیت های کسب و کار. محرک اقتصادی دولت از جمله افزایش بیمه بیکاری برای گذاشته شدن کارگران کمک کرده اند حرکت ارتجاعی است.

پنج شنبه خرده فروشی-گزارش فروش نمی پیگیری هزینه ترین خدمات مانند مراقبت های بهداشتی و مهمان نوازی که بیشتر از ایالات متحده هزینه های مصرف کننده. ارقام نیست تنظیم شده برای تورم است. از ژوئن 2019, خرده فروشی, خرید و فروش شد تا 1.1% اولین بار از ماه فوریه که خرده فروشی ارسال شده در یک سال بیش از سال به دست آورید.

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

مارشال کوهن رئیس صنعت مشاور در NPD Group, Inc., یک شرکت تحقیقات بازار گفت: کاهش هزینه های تجربه مانند کنسرت ها و کمپ تابستانی با توجه به همه گیر است و قرار دادن پول بیشتر در مصرف کنندگان جیب برای صرف در موارد ملموس مانند تلویزیون و تجهیزات سالن های بدنسازی, کمک به درایو خرده فروشی-فروش داشت.

جان Washburn صاحب سه فروشگاه های مبلمان در مرکزی فلوریدا است که همچنین فروش مواد غذایی و نوشیدنی, گفت: کسب و کار بوده است آهسته از او بازگشایی ناهار خوردن در سرویس در دو تا از سه فضاهای هفته گذشته پس از به طور موقت بسته شدن آنها را در اواخر ماه ژوئن هنگامی که موارد شروع به افزایش در فلوریدا. دولت شده است یک نقطه داغ برای این ویروس گزارش 13,837 موارد جدید برای چهارشنبه ترین آن پس از 11 جولای هنگامی که موارد جدید در صدر 15,000.

او گفت: مبلمان فروش در حال گرفتن شل به صورت کلی مفهوم کسب و کار است که اجازه می دهد تا کاربران با استفاده از فروشگاه مبلمان در حالی که جرعه جرعه یک لیوان شراب یا وعده شگفت انگیزی است. بدون مبلمان درآمد آقای Washburn گفت: “این قطعا خواهد بود بسیار مشکل تر است برای حفظ [رستوران] زنده است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خرده فروشی-فروش شماره شما احساس می کنید در مورد اقتصاد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

وی افزود: سخت است به برنامه ریزی میان عدم قطعیت در مورد ویروس خطرات و عامل دولت قوانین اما افزود: “ما می تواند به سرعت حرکت می کند. اگر ما به, ما باید به نزدیک است.”

علامت کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار گفت: جزر و مدی از این بیماری همه گیر در ادامه به وزن به شدت در خرده فروشان.

“در بالا از بحران بهداشت و درمان است که بدیهی است که کاملا ناپایدار وجود دارد اقتصادی کاتالیزور که رفتن به تبدیل شدن به بیشتر از همیشه آشکار زمانی که بیمه بیکاری به پایان می رسد,” او گفت اضافی 600 دلار در هفته در افزایش مزایای بیکاری که بیکاری آمریکایی ها در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از دریافت در ژوئیه 31.

هزینه های مصرف کننده است که راننده اصلی اقتصاد ایالات متحده حسابداری برای بیش از دو سوم تولید اقتصادی و خرده فروشی حدود یک چهارم از تمام هزینه های مصرف کننده. اجتماعی فاصله, مستندات و محدودیت های مسافرتی قطع هزینه های قبل در این بیماری همه گیر در حالی که مقید کردن تقاضا افزایش خرده فروشی به عنوان متحده شروع به بازگشایی است.

“این است که رفتن به شما می دانید یک غلتک coaster” PepsiCo , Inc. مدیر اجرایی رامون Laguarta گفت: در تماس با تحلیلگران دوشنبه. این شرکت نوشته شده تخت درآمد برای آخرین سه ماهه به افزایش تقاضا برای آن تنقلات و غذاهای بسته بندی شده تا حد زیادی جبران کاهش فروش نوشیدنی.

شرکت پپسی در سه ماهه دوم منتهی به ژوئن 13—زمانی که ایالات متحده بودند بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت های پیش از افزایش اخیر در فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر.

الان Schilter بازنشسته حسابدار در Springfield, Mo. گفت که او و همسرش محتاط باقی می ماند.

“من نمی بینیم ما به اقتصاد واقعی سریع,” او گفت:. “ما می خواهیم به احساس امن است.” آقای Schilter, که گفت که او در اوایل 80s, تخمین زده می شود که می تواند آنها صرف $23,000 در سه برنامه ریزی سفر لغو شد با توجه به همه گیر از جمله کروز به ایتالیا.

“این است که مقدار زیادی از پول را از اقتصاد به سمت راست وجود دارد به علاوه سرگرمی و ناهار خوری در وطن ما,” او گفت:.

لیندا برادلی در زمان قطع پرداخت با توجه به همه گیر اما احساس می کند که او هوازدگی این رکود بهتر از 2007-09 رکود است.

عکس: Al Bradley

داده ها از رستوران-رزرو سایت OpenTable نشان داد که رشد در سراسر کشور در تعداد نشسته شام به تازگی متوقف شده و پس از افزایش به طور پیوسته در ماه مه و ژوئن.

لیندا برادلی از لومپارد, Ill., شده است هزینه های کمتر در هزینه های رفت و آمد اما بیشتر در رستوران تحویل در طی این بیماری همه گیر. کارفرما—نقشه برداری و مکان-اطلاعات شرکت—قطع او حقوق و دستمزد 5% اما او گفت: تجربه خود را در این بیماری همه گیر نشده است به عنوان بد در طول 2007-09 رکود زمانی که او گذاشته است.

“چیزهایی که در واقع رفتن خوب است. من شخصا احساس می کنم که من قصد دارم فقط خوب” به گفته خانم برادلی که 60 است.

او و همسرش یک سفر طولانی برنامه ریزی شده به هاوایی در ماه اکتبر. “ما هنوز هم امیدواریم که ما در حال رفتن به قادر به رفتن به هاوایی اما با این resurgences که می داند؟”

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
خرده فروشی ارسال شده در یک سال بیش از سال افزایش در ماه ژوئن برای اولین بار پس از فوریه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: خرده فروشی ارسال شده در یک سال بیش از سال افزایش در ماه ژوئن برای اولین بار از ماه مارس است. (اصلاح شده در جولای 16.)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im