این فهرست سیاه از Cosco تانکر اپراتورها باعث افزایش نرخ حمل و نقل. عکس: سیمون داوسون/ایسنا

وزارت خزانه داری ایالات متحده روز جمعه برداشته شود تحریم ها بر دو تانکر اپراتورها در چین Cosco گروه بودند که در لیست سیاه سال گذشته به اتهام حمل و نقل نفت ایران در نقض آمریکا ممنوعیت.

تحریم های قرار داده شده در واحد Cosco حمل و نقل انرژی و حمل و نقل با مسئولیت محدود. در ماه سپتامبر باعث افزایش نفت هزینه های حمل و نقل به عنوان نفت خام تولید ترس آمریکا مجازات بلافاصله متوقف و با استفاده از هر تانکر در ارتباط با Cosco ،

وزارت خزانه داری پس از آن روشن است که کسب و کار تنها با نام شرکت های تابعه—و Cosco شرکت های ممنوع شد با اقدام خود را.

Cosco حمل و نقل انرژی و حمل و نقل و یا CSET اجرا می شود یک ناوگان از 120 تانکر از جمله 44 بسیار بزرگ حامل نفت خام. حداقل 65 درصد از ناوگان شده بود در لیست سیاه یک فرد با آگاهی از این موضوع گفت. سهام این شرکت رسید و 11% در تجارت در هنگ کنگ بورس در روز جمعه.

حمل و نقل مدیران می گویند آسیب به Cosco از فهرست سیاه اجرا می شود به ده ها میلیون دلار است.

“ما در حال رها که تحریم ها برداشته شده اند” گفت: یک ارشد Cosco اجرایی است. “ما تانکرهای از سر گرفته خواهد نرمال سفر دریایی به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند انجام شود.”

خزانه داری و ادارات دولتی نمی ارائه هر گونه جزئیات در delisting از جمله معیارهای حذف.

حرکت زیر با اندکی کاهش در تنش های بین واشنگتن و پکن پس از دو دولت به یک معامله تجاری در ماه گذشته. حذف از لیست تحریم اغلب نیاز به تعیین که در لیست سیاه بود و بر اساس شواهد کافی از نقض و یا تعهد از هدفمند شرکت به تجاوز در آینده است.

CSET شرکت مادر Cosco گروه بزرگترین شرکتهای حمل و نقل اپراتور از لحاظ ناوگان و ظرفیت عملیاتی بیش از 1100 عروق از همه نوع از جمله کشتی کانتینر تانکر و فله. به شرکت های دولتی است که بخش مهمی از پکن multitrillion-دلار “کمربند و جاده” ابتکار عمل برای ایجاد زیرساخت ها و کانال های توزیع و گسترش نفوذ چین در سراسر جهان است.

این CSET واحد است که مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت لیست سیاه شد Cosco حمل و نقل تانکر (دالیان) Co. و Cosco حمل و نقل تانکر (دالیان) ملوان & Ship Management Co.

در این روز پس از فهرست سیاه حمل و نقل نرخ تانکرهای بزرگ شروع به پریدن کرد و به بیش از $200,000 در روز است. آنها کاسته در زیر ماه و در حال حاضر بین از 30 ، 000 $و $40,000.

“نرخ سقوط شده است عمدتا از اثر روانی از coronavirus” گفت: اجرایی ارشد یک اروپایی تانکر صاحب که خواسته نمی شود به نام. “شده است وجود دارد وحشت است که محموله های نفتی را آهسته کردن زمان بزرگ است که درست نیست. همانطور که برای Cosco تانکر آن را به زمان قبل از آنها خواهد بود و در حال اجرا.”

بن نولان یک تحلیلگر در شرکت تحقیقات Stifel گفت: حدود 20 تا 25 بزرگ حامل نفت خام در Cosco شده اند idled و یا مورد استفاده قرارگرفته پس از اعمال تحریم ها ، “ما انتظار داریم استفاده از تانکر نفت خام به تلنگر که باید منفی باد مخالف برای تانکر نرخ,” او گفت:.

فهرست لوید دریایی اطلاعات گزارش شده در این هفته است که Cosco تانکر در حال حاضر از سر گرفته و عملیات تجاری با سه بسیار بزرگ حامل نفت خام نشان داده می شود بارگیری نفت خام از غرب آفریقا پایانه در روزهای اخیر. بارهای اولین کسانی بودند که این شرکت به کار گرفته شده در این منطقه از آمریکا در اعمال تحریم ها در ماه سپتامبر.

نوشتن به ایان Talley در ian.talley@wsj.com و کوستاس در پاریس costas.paris@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de