ایالات متحده منتشر شده نام بزرگترین PPP وام

پس از فشار کنگره و دیگران تهمت و دولت توافق کردند به انتشار اسامی دریافت کنندگان PPP وام بیشتر از 150.000 دلار.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه فاش کرد نام بیش از 650,000 کسب و کار است که با دریافت وام زیر چک برنامه حفاظت—اطلاعات مقامات می گویند را نشان می دهد صندوق اضطراری کمک شرکت های سراسر اقتصاد آب و هوا این بیماری همه گیر.

اطلاعات کمپرسی خواهد نام وام گیرندگان دریافت وام از بیش از 150.000 دلار. در تمام حدود 4.9 میلیون کسب و کارهای کوچک گرفته اند از بخشایش وام جمعا حدود 521 میلیارد از 30 ژوئن با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

پیش از انتشار آمار اقتصادی دولت روز دوشنبه منتشر شد یک تجزیه و تحلیل جدید انعقاد وام شدند و به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور با کم تا متوسط درآمد مناطق دریافت 27 ٪ از وام در تاریخ همتراز با 28 درصد از آمریکایی ها که زندگی می کنند وجود دارد.

این وام به هر دو مناطق شهری و روستایی در انتخابات گفت: حمایت از کسب و کار است که در همان زمان از برنامه های خود گزارش به کارگیری بیش از 51 میلیون نفر است. مقامات گفتند که عدم اطلاعات دقیق در مورد جمعیتی از وام گیرندگان چرا که آنها جمع آوری شده است که اطلاعات به صورت داوطلبانه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم PPP وام برنامه شده است به خوبی اجرا میشه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بیش از 30 میلیارد دلار از وام های لغو شده پس از بانک ها در ابتدا ثبت نام آنها با SBA ارشد گفت: دولت در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دوشنبه. وام لغو شد به دلایل متعدد از جمله زمانی که وام گیرندگان بازگشت پول و بازگشت وام نمی تواند شامل اطلاعات عمومی ،

دولت همچنین فاش کرد که $7.3 میلیارد دلار از وام های رفت و به سازمان های مذهبی همراه با حدود 6.2 میلیارد دلار به انواع دیگر از سازمان های غیر انتفاعی.

بالا بخش دریافت PPP وام بود بهداشت و درمان صنعت در حدود 13% به دنبال حرفه ای, خدمات, ساخت و تولید هر کدام بیش از 10 درصد از بودجه. دولت توسط دولت داده ها نشان داد که بسیاری از وام های رفت و به جمعیت ایالت کالیفرنیا با شکوه لیست در 68 میلیارد دلار. تگزاس کسب و کار دریافت $41 میلیارد نیویورک شرکت $38 میلیارد و فلوریدا 32 میلیارد دلار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هفته مقاومت نامگذاری هر یک از شرکت هایی که دریافت مالیات دهندگان-تضمین وام. آن گفت: انجام این کار می تواند نشان محرمانه اطلاعات کسب و کار به دلیل مقدار وام مبتنی بر حقوق و دستمزد.

پس از فشار از کنگره دولت ناظران و دیگر مقامات توافق کردند که به نام عمومی دریافت کنندگان وام بیشتر از 150.000 دلار. دولت نیست افشای خاص مقدار وام به جای گروه بندی وام گیرندگان به پنج دسته بندی بر اساس اندازه وام. شرکت های بزرگ نام حساب برای حدود 15 ٪ از وام گیرندگان و تقریبا 75 درصد از پول قرض گرفته شده.

به طور جداگانه به دولت ارائه لیست از تمام چک های برنامه حفاظت از وام گیرندگان به کنگره کمیته نظارت و پاسخگویی دولت کار حسابرسی آژانس. آن را در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده داده ها با دادستان در وزارت دادگستری. سازمان های رسانه ها از جمله Dow Jones & Co., ناشر وال استریت ژورنال, suing دولت برای افشای لیست کامل.

سیاه و سفید کوچک-صاحبان کسب و کار مواجه شده اند مانع از دسترسی به چک حفاظت از برنامه. در اینجا چگونه آفریقایی-آمریکایی صاحبان MahoganyBooks در واشنگتن دی سی نگه داشته اند خود را کسب و کار کوچک شناور. عکس: Zach چوب برای وال استریت ژورنال

PPP طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک به طور کلی تعریف شده به عنوان شرکت با 500 کارمند و یا کمتر و برای توزیع بودجه در سرعت فوق العاده خطرناک به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

در تلاش برای دریافت بودجه به سرعت دولت به طور موثر با استفاده از سیستم افتخار: اگر یک شرکت واجد شرایط و اقتصادی گفت: عدم اطمینان ساخته شده وام ضروری وام تصویب شد. شرکت نمی خواهد که به پرداخت وجوه اگر آنها صرف بیش از 60 درصد حقوق و دستمزد و سایر شرایط.

بسیاری از صاحبان کسب و کار می گویند که وام به آنها کمک کرد جلوگیری از تخمگذاری کردن کارکنان. بسیاری از دیگران, اما, گفت, اصلی, شرایط وام—از جمله نیاز است که 75 درصد از بودجه صرف حقوق و دستمزد به آمرزش خواهند—شد غیر عملی به خصوص برای کسب و کار با اجاره بالا و هزینه های سربار. که مورد نیاز بود و بعد از آن کاهش می یابد تا 60٪.

ناظران هشدار داده اند که سرسری بررسی صلاحیت ها از وام گیرندگان ایجاد خطر قابل توجهی PPP وام خواهد بود و سوء استفاده.

دولت وعده داده است به بررسی پتانسیل سوء استفاده از منابع مالی در این برنامه با تمرکز بر وام از بیش از 2 میلیون دلار. که پس از اعتراض عمومی در روز پس از این برنامه اوایل ماه آوریل راه اندازی.

برخی از قدیمیترین و شناخته شده گیرندگان نام خانواده مانند لس آنجلس لیکرز Shake Shack , Inc. و اموزش نوازی, گروه , Inc., صاحب روت کریس خانه استیک با دریافت این بودجه تنها به بازگشت به آنها را بعد پس از انتقاد و تهدید به مجازات کیفری است.

بیشتر

  • آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آخرین تغییرات PPP وام

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im