ایالات متحده شل قوانین در فروش هواپیماهای بدون سرنشین مسلح

یک نیروی هوایی ایالات متحده MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین.

عکس: جنیس laizans/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آرام محدودیت های صادرات در انواع خاصی از سیستم های هوایی بدون سرنشین, معمولا شناخته شده به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده را قادر می سازد پیمانکاران دفاعی به فروش بیشتر اجناس خود را در خارج از کشور.

سیاست تغییر بوده و انتظار می رود اجازه می دهد تا انتقال از سیستم های مسلح مانند Predator و Reaper به دولت های خارجی.

مقامات ایالات متحده روز جمعه گفت دولت بود و با استفاده از آن “ملی اختیار” در به روز رسانی این سیاست صادرات که شامل یک “قوی فرض انکار” برای انتقال برخی از سیستم ها به کشورهای خارجی است.

در بیانیه ای ترسیم تغییر سیاست کاخ سفید با اشاره به نیاز به نوسازی موشک های تکنولوژی کنترل رژیم توافق رسمی میان 35 کشور شریک برای مقابله با گسترش سیستم های موشکی و فن آوری.

در زیر به روز شده سیاست دولت اعمال خواهد شد به برخی از هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های کمتر سختگیرانه کنترل صادرات اختصاص یافته به کمتر حساس فن آوری.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان عمل یک طرفه در مورد سیاست پس از دو سال از مذاکرات ناموفق در میان کشورهای شریک, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

دستیار وزیر امور خارجه در امور سیاسی-نظامی وزارت امور کلارک کوپر گفت که این حرکت را تقویت متحده آمریکا امنیت ملی از طریق بهبود قابلیت های کشورهای شریک و گفت: همه پتانسیل فروش را ارزیابی مورد به مورد و بر اساس.

جمعه حرکت است و آخرین در یک سری از دولت و تلاش برای افزایش صادرات ایالات متحده-سلاح های ساخته شده با مقامات برجسته همکاری های استراتژیک است که می تواند همراه با میلیاردها دلار هزینه. آقای کوپر به خبرنگاران گفت: که ماه ژوئیه در سرعت برای تبدیل شدن به “دومین ماه تا کنون در تاریخ نظامی خارجی فروش اطلاعیه به کنگره” با بیش از 32 میلیارد دلار در پیشنهاد فروش.

او گفت: بسیاری از کشورها با ابراز علاقه به خرید در ایالات متحده ساخته شده از هواپیماهای بدون سرنشین برای اهداف از جمله هوش نظارت و شناسایی; امنیت مرزی و عملیات تجاری.

سناتور. باب منندز (D. N. J.), رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس سنا با انتقاد از شل شدن هواپیماهای بدون سرنشین-کنترل صادرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت ریسک تضعیف چند ملیتی موشک توافق در آن گسترده تر counterproliferation تلاش.

سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت: ایالات متحده همچنان متعهد عضو موشک تکنولوژی کنترل رژیم و با احترام آن را به عنوان “مهم منع گسترش ابزار برای جلوگیری از گسترش high-end موشک فن آوری به کشورهایی مانند کره شمالی و ایران است.”

سناتور. جیم Risch (R. آیداهو) رئیس کمیته روابط خارجی سنا ابراز پشتیبانی از موشک توافق اما گفت آن محدود رویکرد برای سال فعال چین برای تقویت خود دفاع صنعتی پایه و ایجاد روابط تجاری در خارج از کشور.

آقای Risch به نام برای عمل به سهولت صادرات ایالات متحده از سیستم های بدون سرنشین با درمان آنها را مانند همه دیگر هواپیما اشاره کرد که او را معرفی کرده است قانون به آن اثر است.

نوشتن به کورتنی مک براید در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de