خرابه های نیروی هوایی هواپیما که سقوط کرد در روز دوشنبه در ولایت غزنی افغانستان. عکس: Saifullah/زوما پرس

واشنگتن—نظامی ایالات متحده را بازیافت باقی مانده از ایالات متحده سرویس کاربرانی که در یک هواپیما که سقوط کرد در تحت کنترل طالبان در خاک افغانستان در دوشنبه نظامی ایالات متحده در کابل گفت.

اجساد اعضای خدمات به مردم تنها در هیئت مدیره بودند بهبود شنبه و اسامی آنها منتشر خواهد شد 24 ساعت پس از پنتاگون اطلاع بعدی خود را از قوم و خویش های مقامات در کابل گفت. نیروهای آمریکایی همچنین بهبود هواپیما flight data recorder.

چرا که خود نیروی هوایی E-11, الکترونیک, نظارت, هواپیما, سقوط در خاک دشمن نجات و بازیابی به تعویق افتاد که نگرانی باقی مانده و یا هواپیما می تواند گرفته شده توسط نیروهای متخاصم. وجود دارد هیچ نشانه ای که اتفاق افتاده است دفاع کرد.

اجساد بودند که در نزدیکی محل سقوط شدند و “درمان با عزت و احترام محلی افغانستان جامعه مطابق با فرهنگ خود” ارتش آمریکا در بیانیه ای گفت. نیروهای ایالات متحده تخریب باقی مانده از این هواپیما را با مواد منفجره دفاع رسمی گفت.

در حالی که طالبان جشن سقوط وجود دارد هیچ نشانه ای از سقوط ناشی از آتش دشمن گفت: ارتش Col. سانی لگت, سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان است.

پنتاگون معتقد است شکست مکانیکی ناشی از سقوط یک دوم دفاع ایالات متحده امریکا گفت. این هواپیما در بخشی از یک گروه از هواپیما اختصاص داده شده به 430th اعزامی الکترونیکی مبارزه با اسکادران مستقر در قندهار رسمی گفت.

این بمب افکن ساخته شده نظامی سقوط هواپیما در استان غزنی در جنوب کابل به گفته محمد قاسم Wafaizada سر از افغانستان در سازمان هواپیمایی کشوری. تصادف رخ داده در سادو روستای داه وراجی منطقه طالبان-منطقه برگزار شد.

نوشتن به Nancy A. یوسف در nancy.youssef@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im