ایالات متحده ثبت آن مرگبارترین روز را به عنوان ویروس موارد کوه

چین در شهر ووهان ظهور از 76 روز مستند کنگره قول کمک به کسب و کارهای کوچک و اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از استعفا داد و بیداد بر خود کلامی حمله کاپیتان سابق یک ویروس زده ناو هواپیمابر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Cheng Content/زوما پرس

ایالات متحده آمریکا ثبت آن مرگبارترین روز از کروناویروس جدید به چین برداشته آن مستند در این شهرستان که برای اولین بار شناسایی سرایت است که گسترش در سراسر جهان است و وادار کردن کشورهای بیشتر به ادامه محدودیت در زندگی روزمره.

ایالات متحده ثبت شده 1,939 مرگ و میر در طول دوره 24 ساعته در 8 p. m. روز شنبه—بیش از 50 ٪ در هر روز قبل از همه گیر با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

کمک به رکورد ملی, New York, New Jersey, لوئیزیانا, و ایلینوی گزارش خود را به بالاترین مرگ روزانه عوارض از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس, بازتاب صعود ناگهانی مرگ و میر در ایالات متحده حتی به عنوان مقامات در برخی از سخت ضربه متحده با احتیاط توصیه خود شیوع بیماری شروع شد به سرعت.

در سطح جهان تعداد تایید coronavirus موارد صدر 1.4 میلیون با بیش از 82,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است که مقامات می گویند بسیار درک میزان این بیماری همه گیر. ایالات متحده همچنان به سهم شیر از تایید عفونت با تقریبا 400000 نفر تست مثبت برای سریع گسترش ویروس.

ایالات متحده در حال حاضر کانون coronavirus بیماری همه گیر. عکس: Ronald G. لوپز/زوما پرس

در حالی که نیویورک باقی مانده کانون ایالات متحده شیوع دیترویت دیگر آمار شهرستان پیش بینی شده است توسط مقامات دولتی به آمار اوج خود از موارد جدید این هفته. بزرگ جیب فقر و جمعیت با بهداشت ضعیف نتیجه ترکیب شیوع آن شدت.

با اقتصادی خرید اینترنتی ناهمواری در سراسر امریکا و اروپا و ایران و هند و جاهای دیگر پرتاب میلیون ها نفر از مردم از کار بالا قانونگذاران ایالات متحده گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت به سرعت به ارائه صدها میلیارد دلار در بودجه جدید برای کسب و کار کوچک وام.

بحث های اضافی کمک می آید به عنوان قانونگذاران کسب و کار طرفداران و کارآفرینان می گویند یک برنامه فدرال اداره مدیریت کسب و کار کوچک موفق به توزیع بودجه به سرعت برای کمک به شرکت های آب و هوا coronavirus خرید اینترنتی.

در همین حال رئیس جمهور تهمت جایگزین گلن خوب پنتاگون اقدام بازرس کل که متهم شده بود با نظارت حدود 2 تریلیون دلار همه گیر محرک قانون, دولت, مقامات گفت. این دومین با مشخصات بالا برکناری یک بازرس کل در روز های اخیر و آخرین پیشنهاد توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال افزایش نظارت و کنترل پرسنل در سراسر دولت است.

مزایای بیکاری وعده داده شده در زیر محرک قانون—که ممکن است سخاوتمندانه تر از آنچه کارفرمایان پیشنهاد می—دارای نوک فلس برای برخی از شرکت ها به نفع تخمگذار کردن کارکنان.

اما فشار بر آمریکایی ها همچنان به ساخت. نزدیک به یک سوم از ایالات متحده آپارتمان اجاره پرداخت نمی کند هر یک از آنها اجاره مارس در هفته اول از ماه با توجه به اطلاعات جدید منتشر خواهد شد چهارشنبه توسط ملی مسکن چند شورا و یک کنسرسیوم از املاک و مستغلات ارائه دهندگان داده.

سهام ایالات متحده باز بالاتر جمعه حتی به بازارهای اروپایی لبه پایین تر در گریم پیش بینی های اقتصادی.

اتحادیه اروپا و وزرای مالی به حالت تعلیق مذاکرات اوایل روز شنبه در یک و نیم تریلیون یورو ($544 میلیارد دلار) بسته کمک قادر به حل و فصل اختلافات در درون بلوک بیش از چگونه برای به اشتراک گذاشتن هزینه های نصب این بحران بهداشتی.

افراد درگیر در این مذاکرات گفت: آنها به بن بست رسیده بیش از یک پیشنهاد است که بلوک شماره یک مشترک یورو بدهی—یک ایده برابر هلند و دیگر کشورهای شمال اروپا—و بیش از شرایط است که می تواند متصل به خطوط اعتباری از این منطقه نجات بودجه. مذاکرات از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد بودند به, رزومه, پنج شنبه.

در فرانسه که ثبت بیش از 10,000 Covid-19 مرگ و میر بانک مرکزی در روز چهارشنبه هوا بزرگترین کاهش در فعالیت های اقتصادی پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

در ووهان, چین یک شهر از 11 میلیون که در آن شیوع اول آغاز شد و قطار و پرواز شروع ترک در اوایل روز شنبه به صورت عمده مقصد در سراسر کشور است. ساکنان که شده بود قفل شده پس Jan. 23 در حال حاضر قادر به ترک آپارتمان خود را برای مدت طولانی و سفر پس از ثبت نام آنها برای سراسر شهر بود بهداشتی-کد امتیاز و یک برسد.

ووهان را بازگشایی می آید به عنوان ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 62 جدید عفونت با همه به جز سه نفر که از خارج از کشور بازگشت.

ووهان حساب برای حدود 61% از چین بیش از 80,000 coronavirus موارد هر چند اپیدیولوژی ایالات متحده منابع اطلاعاتی و ووهان ساکنان گمان می کنند که مقامات چینی قابل ملاحظه ای undercounted عفونت و مرگ و میر بیش از گذشته چند ماه.

به عنوان ووهان ری استارت زندگی عادی رهبران دولت مدیریت مستندات در کشورهای دیگر بودند برای تماشای درس در مورد نحوه بازگشایی جوامع خود بدون تحریک موج دوم از عفونت.

آخرین Coronavirus

  • چین آسانسور آن ووهان مستند
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهانی تایید موارد بالا 1.4 میلیون; مرگ و میر در بیش از 82,000
  • ایالات متحده عفونت شمارش نزدیک 400,000
  • ژاپن روز اول دولت تحت اورژانس; دولت گزارش 351 مورد جدید از عفونت

ایتالیا و اسپانیا, سخت ترین-آمار کشورهای اروپایی به رهبری به آخر هفته عید پاک در سخت مستند حتی به عنوان رسمی روزانه فقره coronavirus عفونت و مرگ و میر شد کاهش. مقامات اسپانیایی گفت: آنها اجازه می دهد برخی از بخش های اقتصاد به فردا اما به خاطر گسترده تر ماندن-صفحه اصلی سفارشات در محل تا آوریل 25. ایتالیایی, مقامات گفت: برخی از محدودیت ها ممکن است به زودی نورد بازگشت اما اذعان کرد که آنها باید یک راه طولانی برای رفتن در سرکوب عفونت های جدید.

اتریش شروع به کاهش تدریجی آن ماه را مستند این هفته و جمهوری چک برنامه ریزی شده به دنبال کت و شلوار بعد از عید پاک است.

در ایران نیز گزارش کاهش Covid-19 نرخ مرگ و قانونگذاران و مقامات بهداشت هشدار داده اند که برنامه ریزی شده بازگشایی ادارات دولتی و کسب و کارهای کوچک در این آخر هفته خطرات تحریک موج جدیدی از عفونت.

مصر کابینه در روز چهارشنبه تمدید مستند اقدامات برای دو هفته دیگر از جمله تعلیق پروازهای تجاری. در اوایل این هفته رئیس جمهور عبد فتاح Al Sisi به تعویق افتاد تا 2021 دولت نقل مکان به پایتخت جدید اداری شهرستان در حال ساخت در شرق قاهره و افتتاح Grand Egyptian Museum در نزدیکی جیزه اهرام مصر—عظیم پروژه های او امیدوار بود برای تکمیل این سال برای تقویت اقتصاد مصر.

ژاپن شروع اولین روز کامل در زیر یک وضعیت اضطراری روز شنبه به عنوان دولت گزارش 351 جدید کروناویروس موارد است. ضروری کسب و کار خود ادامه خواهد داد, عامل, اما نخست وزیر شینزو آبه خواست شهروندان را به ماندن در خانه و گفت: کسب و کارهای غیر ضروری مانند میله باید اضافه کرد که اعلام می ماند در اثر تا زمانی که ممکن است 6. تعداد کل موارد در ژاپن بیش از دو برابر دوره یک هفته به بیش از 4,200 از شنبه.

سنگاپور همچنین شروع یک دوره جدید از تشدید کنترل بر جنبش به عنوان مدارس اکثر دفاتر و امکانات عمومی در سراسر شهرستان-دولتی بسته شدند. سنگاپور گزارش 106 مورد جدید در روز سه شنبه—دوم آن-کمترین شمارش تا کنون—آوردن مجموع آن به بیش از 1,400.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

شده اند وجود دارد برخی از نقاط روشن در آسیا مبارزه با این بیماری همه گیر با برخی از کشورها گزارش رکود در عفونت های جدید. کره جنوبی وزارت بهداشت شمارش حدود 50 روز از این هفته را از بالا و از نزدیک به 900 روزانه در ماه فوریه است.

کره جنوبی قانونگذاران باید تمدید اجتماعی-دورى قوانین مارس 19 برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن و با توجه به گسترش دیجیتال-نظارت اقدامات لازم برای اجرای قرنطينه.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: در طول یک طولانی, آدرس جمعه که کاهش اخیر تعداد موارد جدید در این کشور تشویق شد. از افزایش روزانه 20 درصد کمی بیش از دو هفته پیش نرخ کاهش پیدا کرده است و به حدود 2 درصد در روز های اخیر, او گفت:.

نیوزیلند مقامات روز چهارشنبه گزارش داد 26 عفونت های جدید به کمترین تعداد در دو هفته به عنوان کشور روش نقطه نیمه راه از آن monthlong مستند.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به لیزا لین در [email protected], Hassan Ansari در [email protected] و لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im