صنعت بوستر می گویند 5G شبکه می توانید برای آینده تکنولوژی نوپا چه تکنولوژی 4G را برای برنامه های گوشی های هوشمند مانند Uber و اسنپ چت. عکس: facundo arrizabalaga/شاتر

واشنگتن به دنبال به بلانت تسلط چین Huawei Technologies Co., کاخ سفید در حال همکاری با ایالات متحده شرکت های فن آوری به ایجاد نرم افزار پیشرفته برای نسل آینده شبکه های مخابراتی 5G.

طرح خواهد ساخت در تلاش های برخی از ایالات متحده مخابرات و شرکت های فن آوری به توافق مشترک استانداردهای مهندسی است که اجازه می دهد 5G توسعه دهندگان نرم افزار برای اجرای کد در بالای دستگاه است که از تقریبا هر تولید کننده سخت افزار. را کاهش دهد که اگر از بین نمی اتکا Huawei تجهیزات.

از جمله شرکت های Microsoft Corp. Dell Inc. و AT&T Inc. بخشی از تلاش کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت.

“این تصویر مفهوم این است که همه از ایالات متحده 5G معماری و زیرساخت های انجام شده توسط شرکت های آمریکایی اصولا” آقای Kudlow در مصاحبه ای گفت:. “که همچنین می تواند شامل نوکیا و اریکسون چرا که آنها بزرگ ایالات متحده حضور.”

ایالات متحده معتقد Huawei قوی, لینک, چینی, نظامی, استفاده از تجهیزات امنیت ملی و خطر است. Huawei را رد کرده است از جمله لینک و می گوید آن را به صورت مستقل عمل میکند.

آقای Kudlow گفت: Dell موسس مایکل دل یک حامی قوی از این پروژه اشاره کرد که نرم افزار در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان 5G را توسعه.

“Dell و مایکروسافت در حال حاضر در حال حرکت بسیار سریع به منظور توسعه نرم افزار و ابر قابلیت های است که در واقع جایگزین بسیاری از تجهیزات” او گفت:. “به قول مایکل دل, ‘نرم افزار در حال خوردن سخت افزار در 5G’,” آقای Kudlow گفت.

تلاش در مرحله مقدماتی و هنوز با موانع بسیاری از جمله گرد هم آوردن شرکت های مختلف با اولویت های متفاوت. شبکه های تلفن همراه استفاده بسیار تخصصی تکنولوژی است که عمدتا به سرمایه گذاری شرکت های نرم افزاری مانند Microsoft و Dell. اما مقامات کاخ سفید در حال تلاش جدی به دلیل ارزش بالقوه از فناوری 5G به اقتصاد گسترده تر.

صنعت بوستر می گویند مهندسی استاندارد خواهد قدرت یک “اینترنت اشیاء” است که در آن کارخانجات لوازم خانگی و وسایل نقلیه متصل در راه گوشی های تلفن همراه در حال حاضر. آنها می گویند 5G می توانید برای آینده تکنولوژی نوپا چه تکنولوژی 4G را برای برنامه های گوشی های هوشمند مانند Uber Technologies, Inc. و Snapchat , Inc., ایجاد یک پایه و اساس برای آینده نوآوری است.

در مسابقه جهانی برای 5G ایالات متحده شرکت های مخابراتی باید منحصر به فرد نقطه ضعف: دسترسی محدود به “گلدیلاک” باند فرکانس رادیویی. که فشار شرکت آمریکایی نسبت کمتر عملی نسخه از 5G. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که علم و پیامدهای آن. تصویر توسط کارلوس آب / وال استریت ژورنال

Huawei آسان نخواهد بود برای سرنگون کردن به عنوان رهبر جهانی ،

Huawei بالا در جهان است فروشنده تجهیزات مخابراتی و پس از فنلاند نوکیا Corp. و سوئد Ericsson AB با توجه به بازار محقق Dell D’oro ، این برنده طرفداران در سطح جهان—از جمله کوچک روستایی مخابرات حامل در ایالات متحده آمریکا—برای کیفیت آن و تجهیزات فنی شرکت پشتیبانی می کند.

بیش از آمریکا اعتراض انگلستان به تازگی تصمیم به اجازه Huawei برای ساخت بخشی از این کشور 5G سیستم.

اندی Purdy, Huawei ارشد افسر امنیتی آمریکا گفت: مقامات آمریکایی نباید حاشیه چینی مخابراتی غول.

“اگر ایالات متحده می خواهد 5G سخت افزار و نرم افزار تهیه شده توسط ایالات متحده و یا شرکت اروپایی دولت باید تشویق شرکت ها برای آغاز مذاکرات با Huawei به مجوز ما 5G تکنولوژی” آقای Purdy, گفت:, و اضافه کرد که بدون شرکت مالکیت معنوی “ترکیب محصول خواهد بود 1-2 سال پشت قابل مقایسه Huawei محصولات از نظر قابلیت و اطمینان.”

پل Triolo, سر از فن آوری جهانی سیاست در گروه اوراسیا یک کسب و کار شرکت مشاوره توافق کردند که Huawei اتحاد نیرومند منجر شود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می تواند شرکت های ایالات متحده توسعه فناوری 5G ارائه می دهد که یک جایگزین واقعی برای رهبر بازار Huawei? پیوستن به مکالمه زیر.

“مشکل این است که شما در حال شروع در اواخر بازی برای رفع این مشکل” آقای Triolo گفت: ایالات متحده در تلاش است. او اضافه کرد که این طرح نیز می تواند تهدید فنلاند نوکیا و سوئد اریکسون با ساخت ماشین آلات خود را یک کالا, آقای Triolo گفت.

نمایندگان نوکیا و اریکسون نمی بلافاصله ارائه نظرات.

دیگر مسائل بالقوه می تواند سرعت این پروژه است. اگر ایالات متحده و شرکت های اروپایی کار به طور جداگانه به آن می تواند طولانی تر به توسعه جهان-ضرب و شتم فن آوری است. اگر آنها با هم کار می تواند به افزایش آنتی تراست نگرانی.

آقای Kudlow گفت که او باور نمی کند ضد تراست خواهد بود یک مسئله گفت: شرکت خواهد رقابت در ارائه فناوری 5G. “ما در حال گرفتن یک نقش هماهنگی میان شرکت های پیشرو,” او گفت:.

او را ارائه نمی دهد یک بازه زمانی هر چند دیگران در دولت گفته اند که آنها انتظار می رود به یک سیستم در حال اجرا در عرض 18 ماه. پیش از این کاخ سفید در نظر گرفته شده بود پرداخت یارانه یک سخت افزار جدید رقیب برای Huawei یا حمایت از یک دولت متعلق به شبکه 5G را رد کرده بود اما هر دو.

رئیس جمهور تهمت است که مستقیما در پشت تلاش های آقای Kudlow که منجر ابتکار به عنوان مدیر شورای اقتصاد ملی.

“رئیس جمهور نگه داشته و گفت به من: “ما نمی توانیم فقط با قرار دادن آن (5G) در زیر یکی از ساده زیرساخت?'” آقای Kudlow گفت. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک آمریکایی سوپ-به-آجیل زیرساخت برای 5G. او نگه داشته شنوایی که Huawei به نظر می رسد قادر به انجام آن است.”

قانونگذاران ایالات متحده نیز پیشنهاد بودجه تحقیق و توسعه به باز 5G نرم افزار استاندارد. یک گروه دو حزبی از سناتورها در ماه ژانویه پیشنهاد بهره برداری از درآمد حاصل از کمیسیون ارتباطات فدرال آینده طیف مجوز مزایده به پرداخت کمک هزینه های تحقیقاتی به این فن آوری.

دولت به دنبال آن تلاش ها اما هنوز تصمیم گرفت که آیا به بازگشت آنها آقای Kudlow گفت.

بین المللی, مقامات ایالات متحده را مورد بحث خود را 5G برنامه های توسعه به تلاش برای متقاعد کردن متحدان به ممنوعیت Huawei تجهیزات. Huawei است که عمیقا ریشه دوانده در کشورهایی مانند انگلستان و آلمان است. آقای Kudlow گفت که امیدوار است این پروژه نرم افزار کمک خواهد کرد که انگلستان معکوس اخیر خود تصمیم به اجازه Huawei برای ساخت بخشی از آن 5G شبکه.

توسعه نرم افزار های فشار را جذب کرده بهره از مقامات انگلیس که می خواهند داخلی حامل تلفن همراه که بیشتر تولید کنندگان به از را انتخاب کنید به غیر از هواوی و آن اسکاندیناوی رقبا با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در همان زمان که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری Huawei در خارج از کشور, دولت با تقسیم در مورد اینکه آیا شرکت های ایالات متحده باید همچنان به عرضه این شرکت که در لیست سیاه وزارت بازرگانی. وزارت دفاع اخیرا مخالف تجارت قانون که بستن یک راه گریز است که اجازه شرکت آمریکایی برای ادامه فروش تراشه های کامپیوتری و دیگر محصولات است که حساس تلقی از امنیت ملی چشم انداز.

پنتاگون استدلال کرد که اگر شرکت های ایالات متحده از دست دادن Huawei به عنوان یک مشتری آنها را کمتر سود به پور را به تحقیق و توسعه است.

آقای Kudlow نشان داد که او هم تراز با پنتاگون مشاهده. “ما نمی خواهیم برای قرار دادن ما شرکت های بزرگ از کسب و کار; رئیس جمهور قوی است معتقد است که” او گفت:. “اما از سوی دیگر ما بسیار آگاه هستند که هواوی یک تهدید برای امنیت ملی ما.”

نوشتن در باب دیویس در bob.davis@wsj.com و درو فیتزجرالد در andrew.fitzgerald@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو