آمریکا معترضان در مقابل فشار Coronavirus محدودیت

یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی با استفاده از یک سواب برای جمع آوری نمونه برای یک Covid-19 آزمون در فلوریدا.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

تازه تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر ایالات متحده در برابر اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از کروناویروس جدید به عنوان کشورهای آسیایی دست و پنجه نرم حیات عفونت از یک ویروس است که ادعا کرده بیش از 156,000 زندگی در سراسر جهان.

در ضمن کانادا و ایالات متحده موافقت خود را گسترش ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور برای 30 روز شنبه. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: ممنوعیت سفر که صدق نمی کند به بازرگانی و تجارت تعیین شده بود به پایان می رسد, مارس 21 شده است مهم در مهار گسترش ویروس.

در ایالات متحده در همین حال معترضان برنامه ریزی برای تجمع روز شنبه در وزارت امور خارجه پایتخت در تگزاس و مریلند به تماس برای آرامش مستند و اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در حال حاضر مجموعه ای کشور دومین دولت در یک مسیر برای بازگشایی, گفت, خرید, پیاده روی و برخی روش های پزشکی ممکن است راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. این تجمع در Austin, تگزاس, دولت, سرمایه برگزار شد InfoWars یک بحث جناح راست وب سایت است که به ترویج تئوری های توطئه است.

بازگشایی مریلند گروه پشت اعتراض برنامه ریزی شده که در دولت شهر آناپولیس نام شرکت کنندگان به دنبال تمام قوانین از جمله Covid-19 محدودیت. معترضان در برخی از کشورهای دیگر دنبال ندارد و چنین اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“لطفا باقی می ماند در وسیله نقلیه خود را در همه زمان ها و پیروی از قانون (از جمله فرماندار دستور اجرایی) در همه زمان ها” گفت: یک پست در بازگشایی مریلند Facebook صفحه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه استفاده می شود توییتر به سیگنال پشتیبانی از قبلی تظاهرات در برابر ویروس مهار اقدامات در سه دولت دیگر پایتختهای. کسانی متحده — میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا — همه باید دموکراتیک فرمانداران در حالی که آقای ابوت و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان هر دو خواهان. آقای ترامپ گفت: نبود حمایت متحده به طور کامل آسانسور اقامت خود را در خانه ممنوع است اما در زمان موضوع را با اقدامات او گفته بودند بیش از حد محدود.

همچنین در روز جمعه آقای ترامپ گفت دولت او برنامه ریزی شده برای کمک به گسترش coronavirus تست و ارسال خواهد 5.5 میلیون تست سواب به متحده در هفته های آینده پس از فرمانداران مدیران کسب و کار و قانونگذاران به نام او به گسترش و تست قبل از او مصرانه از شل شدن مهار اقدامات و بازگشایی اقتصاد است.

تایید عفونت کروناویروس در آمریکا بیش 706,000 نزدیک به یک سوم از 2.27 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد undercounts میزان واقعی این بیماری همه گیر. این کشور گزارش داد تعداد مرگ بیش از 37,000.

ایالات متحده عفونت و مرگ تعداد بالاتر از آن از چین, ایران و سخت ترین ضربه کشورها در اروپا که در آن سرایت شروع به آهسته و برخی از دولت ها و شرکت ها جلوتر از آمریکا در حال حرکت به بازگشایی پس از یک ماه یا بیشتر در مستند.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

آلمانی ماشین ساز فولکس واگن AG برنامه ای برای راه اندازی مجدد ماشین گیاهان در سراسر اروپا هفته آینده با مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کارگران با هدف به حداقل رساندن عفونت های جدید. باغبانی و فروشگاه های DIY بازگشایی در بلژیک. روز شنبه به ایران اجازه داد آنچه در آن به نام کم ریسک کسب و کار به از سرگیری عملیات در تهران, پایتخت, پس از یک شبیه بازگشایی در دیگر نقاط کشور در آخر هفته گذشته.

در بسیاری از اروپا سلول قوانین در محل باقی می ماند. پلیس هلند گفت: آنها را شکست مسابقات پوکر شامل بیش از 50 نفر و جریمه همه آنها را برای نقض ممنوعیت تجمعات.

تنش بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فرمانداران بیش از است که در نهایت مسئول coronavirus پاسخ را پختند برای روز و به افزایش بیکاری ادعا می کند افزایش می یابد و دولت مجبور به لغو و یا مسدود کردن میلیاردها دلار در هزینه. خرده فروشی یک اندازه گیری از خرید در فروشگاه های پمپ بنزین ها, رستوران ها, میله, و, آنلاین, کاهش بطور تطبیقی فصلی 8.7% در ماه مارس از یک ماه قبل است.

با وجود این اعداد میانگین صنعتی داو جونز در روز جمعه به پایان رسید و بهترین آن دو هفته عملکرد از سال 1930 یک نشانه آن است که بسیاری از سرمایه گذاران موقعیت ایالات متحده به بهبود سریع زمانی که بحران پزشکی را برطرف می کند. آنها تشویق شده اند توسط فدرال رزرو عظیم طرح محرک ها و نشانه ها در روزهای اخیر که چندین ایالت را به حرکت رزومه, کسب و کار است. روز جمعه رئیس جمهور اعلام کرد که 19 میلیارد دلار کمک برنامه برای بخش کشاورزی.

همراه با تگزاس, ورمونت و مینه سوتا نیز کاهش برخی از محدودیت. در واشنگتن جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده و باعث سه هفته خاموش Boeing Co. گفت: این امر رزومه محدود تولید گسترده آن-بدن تجاری jetliners در روز دوشنبه.

دیگر فرمانداران از جمله گاوین Newsom کالیفرنیا گفت که خیلی زود به لغو محدودیت تا زمانی که آنها ظرفیت بیشتری برای آزمایش مردم برای ویروس ها و پاسخ سریع تر به تازه شیوع.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در کره جنوبی است که انجام برخی از دقیق ترین و گسترده آزمایش پزشکان در حال نظارت بر ظهور ویروس قبلا در بهبود بیماران یافته است که نشان می دهد این بیماری ممکن است یک زندگی طولانی تر از انتظار می رود.

بیش از 160 نفر در کره جنوبی آزمایش مثبت برای بار دوم برای coronavirus زودتر پس از دو تست منفی است. کره ای پزشکان شرکت کننده در دولت بررسی بر این باورند که ویروس “فعال” به معنی این بیماری می تواند دروغ خفته و دوباره. ادامه تحقیقاتی است که نتیجه آنها می گویند.

در سنگاپور مقامات که شامل یک موج اول از عفونت گفت: آنها احسان تیز غیر قابل توضیح را افزایش می دهد در گزارش coronavirus موارد است. بسیاری از کشور 942 مورد جدید گزارش روز شنبه با گذشته روز آمد از کارگران خارجی ساکن در خوابگاه های, مقامات گفت. اما عفونت با لینک شناخته شده به دیگران در جامعه افزایش یافته است به طور متوسط 22 روز در هفته به روز شنبه در مقایسه با 19 یک هفته قبل گفتند.

“ما به ویژه نگران آن است که به طور فزاینده ای دشوار به لینک مورد جدید و شناسایی منبع عفونت” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

ژاپن در همین حال گزارش 628 موارد جدید در روز جمعه با توکیو تنظیم یک رکورد روزانه از 201, مقامات گفت.

چین روز جمعه گزارش داد 26 موارد جدید ترین مجموع روزانه در دو هفته اضافه کردن به بیش از 4500 کشته و 83,000 عفونت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اما مقامات چینی شد و از نزدیک به تماشای یک احیا شیوع در شمال شرقی شهر هاربین که در آن بیش از 40 عفونت بدون علامت موارد به نظر می رسد پس از 9 آوریل استانی مقامات می گویند. تجدید حیات نسبت به سهل انگاری در کنترل شکست این استان به خط نزدیک به یک ماه از صفر عفونت. دولت روز جمعه گفت این مجازات 18 مقامات استانی از جمله هاربین معاون شهردار متهم آنها باعث موجی از عفونت های ترسیم شده به یک بیمارستان محلی توسط “عدم انجام antiepidemic کار” و یا پیشگیری و کنترل اقدامات است.

تداوم این ویروس در آسیا پاک کردن است امیدوار است برای رشد. توسعه اقتصادی وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد به صفر سقوط این سال اولین وقفه در شش دهه صندوق بین المللی پول روز پنجشنبه گفت.

چین روز جمعه گزارش 6.8% در سال بیش از سال انقباض در اقتصاد آن برای سه ماه اول از سال اول خود را رسما گزارش داد کاهش فصلی از سال 1992. چینی داده ها نشان داد که بهبود در تولید صنعتی و کلیدی دیگر تولید متریک. اما هر گونه بهبود ممکن است در کوتاه مدت به عنوان بسیاری از آن مهم ترین مشتریان در غرب هستند که در مستند گفته تحلیلگران.

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نوشتن به Chuin-وی Yap در [email protected] والنتینا پاپ در [email protected] و پیتر گرانت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de