ایالات متحده قدرت با استفاده از ضعف پس از غوطه وری در ایتالیا در میان Coronavirus

آب و برق در امتداد ساحل غربی ایالات متحده گزارش نشانه های اولیه از کاهش مصرف برق که در آن ویروس های مرتبط با قرنطينه اول شروع و بسته شدن کسب و کار در حال گسترش است.

عکس: برایان اسنایدر/ایسنا

تقاضا برای برق شروع به تضعیف و در بخش هایی از ایالات متحده سخت ترین ضربه از coronavirus و می تواند به سقوط بیشتر در روزهای آینده به عنوان پناهگاه در محل سفارشات گسترش زیر یک مسیر گرفته شده توسط ایتالیا و صنعتی منطقه است.

قدرت تقاضا حفره حفره در شمال ایتالیا و مرکز اصلی شیوع کروناویروس در چند روز گذشته زمان واقعی نشانه ای از پتانسیل عمق رکود اقتصادی در پی گسترش بیماری همه گیر با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط استیو Cicala دستیار استاد در دانشگاه شیکاگو که مطالعات بازارهای انرژی.

برق و ژنراتور معامله گران و اقتصاددانان در حال تماشای تقاضا چهره های نزدیک برای دیدن اگر آمریکا به پیروی از همان مسیر است.

“اگر حقوق و اشتغال به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در برق-تقاضا داده و سپس وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به کمک” گفت: آقای Cicala.

انقباض در شمال ایتالیا در ماه گذشته شدید است. تقاضای برق در روز دوشنبه در منطقه پایین بود 18.1 درصد از Feb. 21 روز قبل از ایتالیا شروع به پیاده سازی یک منطقه قرنطینه به گفته آقای Cicala و تحلیل منطقه ای شبکه اطلاعات وارد شده و تنظیم برای تغییرات آب و هوا.

آقای Cicala گفت: در طول زمان از نوبت های تیز در اقتصاد و برق و داده است به طور بالقوه با ارزش اقتصادی به سیاست گذاران به دلیل آن است که سریع تر از دیگر عقب مانده اقتصادی شاخص های اندازه گیری گسترده فعالیت های اقتصادی.

او اشاره کرد که ایالات متحده تقاضای برق شروع به کاهش کرد و در ماه نوامبر سال 2007 یک ماه قبل از آغاز رسمی رکود اقتصادی است. بیست سال بعد در تغار تقاضا پایین بود 5.3 درصد از اوج آن است.

“من فکر می کنم [تقاضای برق] خوب است شاخص پیشرو” گفت: ملیسا Lott ارشد و محقق مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا. “آن را به عنوان شروع به پایین رفتن است که یک شاخص اقتصاد ما این است که رهبری به یک محل است.”

اروپایی شبکه های قدرت یک رکورد بهتر از آمریکا و همتایان ارائه برق قابل اعتماد داده است. در ایالات متحده برخی از شبکه های منطقه ای گزارش تقاضای برق در زمان واقعی در حالی که دیگران ندارند به احتمال زیاد به دلیل آنها نمی اختصاص منابع به آن است.

مربوط تصویری

سناتور نذر سریع عمل در یک طرح محرک اقتصادی که شامل چک برای آمریکایی, آمریکا, سفر, صنعت می پرسد برای نجات و چهار Brooklyn Nets بازیکنان تست مثبت: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

“چه شده است آرام مرداب از قدرت-بخش داده است و در حال حاضر یک ماده از منافع ملی گفت:” جیمز سهام, یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد و عضو سابق اوباما در شورای مشاوران اقتصادی. او است که به دنبال در حال حاضر برای تعیین اینکه آیا ایالات متحده برق داده های قابل اعتماد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شاخص اقتصادی.

آقای سهام گفت: مصرف برق تغییرات با توجه به آب و هوا و شرایط اقتصادی است. “بنابراین مهم است که به درک بهتر از آنچه که ایالات متحده در مصرف برق است که به ما گفتن در مورد کاهش تقاضا از coronavirus,” او نوشت: در یک ایمیل.

وجود نشانه های اولیه که ایالات متحده تقاضای برق می تواند به دنبال همان مسیر ایتالیا به عنوان کارخانه و کسب و کار آهسته خطوط تولید. آب و برق در امتداد سواحل غرب گزارش نشانه های اولیه از کاهش مصرف برق که در آن ویروس های مرتبط با قرنطينه اول شروع و بسته شدن کسب و کار در حال گسترش هر چند آمریکا داده اولیه است.

تقاضای برق در شمال ایتالیا

30

گیگاوات

25

20

15

10

Feb. 16-21

مارس 8-13

مارس 15-16

5

0

یکشنبه

دوشنبه

شنبه

جمعه

پنج شنبه

جمعه

30

گیگاوات

25

20

15

10

Feb. 16-21

مارس 8-13

مارس 15-16

5

0

یکشنبه

دوشنبه

شنبه

جمعه

پنج شنبه

جمعه

30

گیگاوات

25

20

15

10

Feb. 16-21

مارس 8-13

مارس 15-16

5

0

یکشنبه

دوشنبه

شنبه

جمعه

پنج شنبه

جمعه

30

گیگاوات

25

20

15

10

Feb. 16-21

مارس 8-13

مارس 15-16

5

0

S

M

T

W

T

F

منبع: ENTSO-e

در سیاتل و حومه شهرستان اسنوهومیش آب و برق منطقه شاهد 3 درصد کاهش در تقاضای برق در روز دوشنبه گفت: سخنگوی هارون Swaney. آن را در خدمت در مورد 805,000 نفر از جمله چندین Boeing Co. کارخانجات و تولید کنندگان. “ما از دست رفته ما پیش بینی ساعت به ساعت با کمی” او گفت:. “همه ما قدرت عرضه مردمی در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن است.”

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

بیشتر پایین ساحل پورتلند جنرال الکتریک, یک ابزار است که در خدمت 1.9 میلیون نفر در اورگان گفت: آن بود شروع به دیدن اثرات استفاده است. “ما در حال نظارت بر تقاضا از نزدیک و در حال شروع به دیدن یک اثر گفت:” سخنگوی استیو Corson.

تقاضای برق در کالیفرنیا که در آن شش شهرستان در منطقه خلیج با ترکیبی 6.7 میلیون نفر تحت سخت پناهگاه در محل سفارش بود و نسبتا طبیعی در روز سه شنبه اما شرکت ها و معامله گران در بازار که برای یک کاهش می دهد.

“ما انتظار داریم در کوتاه مدت اثرات بر تقاضای برق با توجه به Covid-19 ویروس” گفت: Curt مورگان مدیر اجرایی Vistra انرژی Corp. که دارای حدود 60 نیروگاه های برق در سراسر کشور است. “هر گونه کاهش در تقاضای برق نامشخص است به عنوان میزان و طول نامطلوب اقتصادی عواقب بسیار دشوار است برای پیش بینی.”

اقتصاددانان در اداره اطلاعات انرژی آمریکا وزارت انرژی آماری بازو در نظر گرفته شود با استفاده از برق به عنوان یک شاخص اقتصادی. این ایده مطرح شد در یک 2014, کار, کاغذ, اما هرگز اتخاذ شده توسط دولت است.

ریچارد Newell رئیس سابق EIA و در حال حاضر رئيس جمهور از منابع برای آینده, واشنگتن, سیاست, گروه متمرکز بر انرژی و محیط زیست گفت: ایده شایستگی با استناد به یک ارتباط قوی بین مصرف برق و اشتغال و فعالیت اقتصادی است. “این رابطه صادق است هر دو در دراز مدت و در کوتاه مدت شوک مانند رکود,” او گفت:.

نوشتن به راسل طلا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>