ایالات متحده آمریکا کارخانه محل ظهور به عنوان Coronavirus میدانهای

Voyant کارگران در حومه شهر, IL 21 مارس است.

عکس: شیکاگو کارگران مشارکتی

تنش در حال شکستن بین کارفرمایان و کارگران در سراسر ایالات متحده به عنوان برخی از شرکت های فشار برای حفظ تولید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و برخی از کارکنان عقب راندن بیش از نگرانی های بهداشتی و دیگر مسائل.

در روزهای اخیر کارگران کارخانه را راه می رفت خاموش کار در شرکت اعم از مرغ تولید Perdue Farms Inc. به نوشابه ساز Refresco B. V. در Tyson Foods , Inc., کارگران درخواست برای پرداخت بیشتر بیمار را ترک کنند. برخی می خواهند بیشتر تجهیزات حفاظتی. دیگران شکایت به تنظیم کننده در مورد شرایط نا امن.

کاخ سفید پروژه تا 240,000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر می اندازد جهانی قرارداد ساخت به بی نظمی و یک نظرسنجی: حمایت گسترده ای را برای تهاجمی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: تام برنر/ایسنا

هشدار در مورد اجتماعی فاصله و قرار گرفتن در معرض همچنین ظاهر جدید نگرانی های, به ویژه هنگامی که انجام کسب و کار در محله های نزدیک به نظر می رسد در تضاد با راهنمایی از مقامات بهداشت در مورد فاصله فیزیکی.

“مرحله بعدی از نگرانی های ایمنی در محیط کار” گفت: ویلیام Schaffner های عفونی-متخصص بیماری های دانشگاه.

حفاظت فیزیکی مانند فاصله از کارکنان به خصوص مهم است گفت: آقای Schaffner چرا که این ویروس گسترش می یابد و حتی از کسانی که علامتی. شناسایی بیمار کارگران با چک کردن کارکنان تب او گفت: “مفید است اما نه کامل داستان.”

بسته بندی گوشت می آمد که شاهد افزایش تقاضا به عنوان یک آمریکایی چاق شدن پایین در یک صنعت که در آن کارگران تبدیل شده اند نگران بودن در نزدیکی در حالی که برش لاشه و پیرایش گوشت. برخی از شرکت ها کارگران فاصله دورتر از هم جدا و مبهوت تغییر شروع می شود و زمان استراحت. تایسون و دیگران آغاز کرده اند با ارائه کارکنان ماسک و دستکش و خود را در درجه حرارت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در اوایل این هفته لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان اسپانیایی مدنی-حقوق گروه خواسته فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی به صورت گسترده تر راهنمایی در مورد تجهیزات ایمنی پرداخت مرخصی استعلاجی و به طور منظم چک های بهداشتی برای کارکنان کارخانه. سهم قابل توجهی از بسته بندی گوشت می آمد-گیاه کارکنان مهاجران.

هفته گذشته حدود دو دوجین کارگران در Perdue مزارع مرغ گیاهی در راه می رفت خاموش شغل خود را در گرجستان, شکایت که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از عفونت کروناویروس و پرداخت آنها را به اندازه کافی. پردو گفت که پس از صحبت با مدیریت بسیاری از کارکنان بازگشت به کار. این Perdue گیاه نیست به نمایندگی از اتحادیه.

پردو گفت: آن را در حال حاضر افزایش گیاهی بهداشت و ساعت طولانی برای آن در سایت مراکز سلامتی که رایگان برای کارکنان و خانواده های آنان است. آن را نیز به طور موقت افزایش پرداخت برای ساعتی کارگران کارخانه و چشم پوشی از یک دوره انتظار برای دریافت کوتاه مدت از کار افتادگی یک سخنگوی گفت. این شرکت همچنین ارائه رایگان مرغ به کارکنان.

آن را غیر معمول است برای nonunion کارکنان به راه رفتن کردن شغل به خصوص کارگران مهاجر در بسته بندی گوشت می آمد و دیگر صنایع. “من floored بود گفت:” دبورا Berkowitz سابق آمریکا OSHA رسمی و طیور-ایمنی کارگر حمایت کند. “کارگران بسیار کمی ایمنی حقوق اگر آنها حاضر به کار است.”

در آرکانزاس یک گروه به نام Venceremos که تاسیس شد در سال گذشته و آثار با مرغ کارگران به نام تایسون به گسترش پرداخت برای کارگرانی که مجبور به ماندن در خانه بیمار گفت: این شرکت سیاست های موجود به اندازه کافی رفتن نیست. در مصاحبه با یک کارگر شکایت در مورد مربا بسته بندی شده کارخانه-خط تولید به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و شلوغ برای خطوط کارگر حمام و سرویس بهداشتی.

یک تایسون گفت: این شرکت متعهد به شنیدن از کارکنان نگرانی و حفظ ناشناس اخلاق تلفنی. او گفت: مشکلات را با ضد عفونی کننده دست و حمام خطوط شده اند مطرح شده است.

‘مرحله بعدی از نگرانی های ایمنی در محل کار.’

— ویلیام Schaffner های عفونی-متخصص بیماری های دانشگاه

تایسون که تولید یکی در 5 پوند از همه گوشت گاو و مرغ تولید شده روزانه در آمریکا گفت: آن را دیده است و تعداد کمی از کارکنان تست مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. این شرکت به کارگردانی کارکنان که ممکن است در تماس با آلوده همکاران خود به قرنطینه اعلام کرده است کارگران دیگر از موارد مثبت و چک کردن کارگران درجه حرارت قبل از تغییر سخنگوی گفت. در برخی از کارخانه فرار اتاق, نقطه های رنگی قرار داده شده اند و بر روی صندلی به کمک تایسون کارکنان نشستن توصیه می شود فاصله از هم جدا.

کارشناسان گفتند که نگران نباشید در مورد انتقال ویروس از طریق مواد غذایی, اما آنها می گویند شرایط محیط کار در معرض خطر ایجاد اضافی coronavirus نقاط داغ و به طور بالقوه می تواند آهسته مواد غذایی و دیگر تولید.

تایسون می گوید تعداد کمی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای Covid-19.

عکس: Sergio Flores/مهر نیوز

در وارتون, N. J., کارگران در Refresco کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین راه می رفت در 21 مارس پس از یک مدیر berated یک کارمند بود که نگران coronavirus و گزارش خود را به عنوان بیمار احساس یک کارگر در کارخانه گفت. در مارس 27, کارگران سعی در ارائه یک نامه پرداختن به نگرانی های خود را به انسان -بخش منابع, اما آن را پذیرفته و آنها تا به حال به آن ایمیل به مدیریت بالا. Refresco a publicly traded آشامیدنی شرکت مستقر در هلند یکی از بزرگترین مستقل bottlers برای خرده فروشان.

Refresco سخنگوی Antonella Sacconi گفت: این شرکت با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم است زیر و در برخی موارد بیش از دولت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارکنان با ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی. او گفت که این شرکت صادر کرده است $1 یک ساعت “بحران پاداش” را در آمریکای شمالی کارکنان.

“همه نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان مورد توجه قرار گرفته و حل و فصل شود” خانم Sacconi گفت. “Refresco ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن همه کارکنان امن و سالم است.”

برخی از فرمانداران صادر دستورالعمل کارگردانی کسب و کار با کارگران ضروری به پیروی اجتماعی-فاصله اقدامات زمانی که ممکن است. حدود نیم متحده باید خود را در محیط کار-ایمنی اجرای; بقیه متکی به دولت فدرال OSHA.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در نوادا که اجرا می شود خود را در محیط کار-ایمنی آژانس اجرای, مدیر جس Lankford به تازگی هشدار داد شرکت های ساخت و ساز در نامه ای که به آژانس خواهد رفتار تصادفی بازرسی برای اطمینان از آنها مطابق با فرماندار دستور اجتماعی فاصله.

“آن آشکار است آشکار است که کارکنان هنوز در حال کارگردانی/مجاز به کار در مجاورت نزدیک (کمتر از 6 فوت از جدایی) به کارکنان دیگر” آقای Lankford نوشت.

سخنگوی نوادا بخش از کسب و کار و صنعت گفت: ایمنی آژانس در حال بررسی است و ممکن است موضوع استناد برای نقض منتشر شده coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

فدرال OSHA گرفته است تا حد زیادی دست-رویکرد coronavirus ایمنی اجرای آن ارتباطات نشان می دهد. آن به تازگی منتشر شده یک راهنمایی ترسیم مراحل است که کارفرمایان می تواند به حفاظت از محل کار از شیوع از جمله افزایش تهویه و نصب موانع فیزیکی. اما آن تاکید کرد این بود فقط مشاوره. OSHA استاندارد نیست به طور خاص پوشش های عفونی-بیماری حمایت اگرچه الزامات اساسی برای حمام و سرویس بهداشتی, بهداشت و برخی از دنده محافظ.

برخی از سابق OSHA گفته مقامات این سازمان می تواند انجام بیشتر از جمله نیاز است که شرکت مطابق با یک استاندارد کلی برای ارائه یک محیط کار ایمن.

“اگر OSHA است که بازی در هر نقش در پاسخ آن بسیار پایین کلید به عنوان نامرئی” به گفته دیوید مایکل که زد این سازمان در دولت اوباما.

OSHA نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بیشتر

  • کارخانه برش خروجی شغل به عنوان Coronavirus مستند گزش
  • کارگران بازگشت به چین کارخانه
  • سهام سقوط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل هشدار دهنده در بیماری همه گیر
  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en español)
  • آنچه که در مورد Coronavirus

برخی از مکالمات برای OSHA عمل رفته توجهی نشد. تیم بل یک کارگر مدافع با شیکاگو کارگران, مشترک, مورد شکایت کارگر-شرایط ایمنی در این منطقه به یک ایلینوی OSHA رسمی. OSHA منطقه مدیر انجی Loftus پاسخ داد که سازمان نظارتی نمی تواند هر چیزی را برای اجرای بهترین شیوه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در یک ایمیل به جناب آقای بل خانم Loftus گفت که او تا به حال شده است دریافت شکایات هر روز هفته در مورد کارفرمایان شکست به دنبال دستورالعمل. “این اقدامات توصیه شده هستند و نه قابل اجرا توسط OSHA از آنها راهنمایی و OSHA قانون” با توجه به ایمیل آقای بل گفت: او از خانم Loftus که بررسی شد توسط وال استریت ژورنال.

خانم Loftus و OSHA نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد ایمیل.

در یک Voyant زیبایی کارخانه در حومه شهر, Ill., چند نفر از کارگران شاغل توسط شخص ثالث نیروی انسانی سازمان گفت: آنها نگران عدم دنده محافظ و محله های نزدیک در این شرکت خطوط تولید و در یک سالن ناهار خوری. این شرکت باعث می شود مواد ضد عفونی کننده مانند صابون دست و ضروری محسوب می شود.

کارگران گفت که آنها با استفاده از همان دستگاه های صفحه نمایش لمسی به ساعت در هر روز است که این نبودند مقادیر با وجود اینکه لمس توسط صدها نفر از کارگران روزانه.

“مردم انباشته در بالای هر یک از دیگر در حال کار است و هیچ حمایت” گفت: Eduardo Antunez یک کارگر در Voyant, زیبایی, کارخانه. “من استفاده از دستکش و من آنها را تغییر دهید اما این کارخانه گرفته هر گونه اقدامات احتیاطی.”

Voyant نمی دهید. شده اند وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت در کارخانه با توجه به کارگران وجود دارد.

ضمن پیامدهای بهداشتی از شیوع بیماری از گیاهان باقی می ماند گسترده تر و نگرانی برخی از کارگر-طرفداران ایمنی گفت. برخی از محل های کار خانه صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از کارکنان در محله های نزدیک.

“این یک خطر عمده برای افراد مشغول به کار در گیاهان خود را برای ادامه تولید مواد غذایی و بهداشت عمومی گفت:” دارسی Tromanhauser نبراسکا Appleseed غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با گوشت-کارگران کارخانه.

نوشتن به الکساندرا Berzon در [email protected] یعقوب Bunge در [email protected] و الخاندرو Lazo در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>