عراق عمده تولید کننده نفت اما آن متکی بر ایران برای گاز طبیعی; بالاتر از یک کارگر در یک میدان نفتی در شمال بصره عراق. عکس: نبیل al-Jurani/آسوشیتد پرس

بغداد—ایالات متحده قصد دارد به تجدید چشم پوشی اجازه دادن به عراق برای واردات گاز طبیعی و برق از ایران بدون خطر تحریم های ایالات متحده و مقامات عراقی گفت که واشنگتن و بغداد حرکت برای کاهش تنش های پس از روابط دیپلماتیک نزدیک به هم پاشید ماه گذشته.

عراق به شدت متکی بر ایران گاز طبیعی برای تولید برق. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا اعطا شده چشم پوشی حفاظت از بغداد از هر گونه مجازات برای جلوگیری از غوطه وری کشور به بحران در وضعیت دولت منتقل و آزار انرژی ایران.

اما روابط بین دو متحدان رسیده کم پس از ایالات متحده آمریکا در ماه ژانویه کشته شدن یک فرمانده برجسته ایرانی در عراق, خاک, بسیج مخالفت با آمریکا حضور نظامی در این کشور است. عراق از پارلمان رای به نفع اخراج نیروهای ایالات متحده باعث شد آمریکا به تهدید تحریم اگر مجبور به ترک.

برخی از مقامات ایالات متحده پیشنهاد نمی گسترش عراق معافیت پس از این تاریخ و زمان آخرین یک—تمدید در ماه اکتبر به مدت 120 روز—منقضی می شود در هفته آینده با توجه به مقامات ایالات متحده.

اخیر تعیین محمد توفیق Allawi به عنوان کشور بعدی برتر نوک تعادل به نفع کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می خواستم به گسترش چشم پوشی و به وزیر جدید عراق رهبر شانس, مقامات گفت.

“ما می خواهیم برای حفظ حداکثر فشار بر ایران گفت:” یک مقام آمریکایی متمرکز در ایران. “اما آن را نمی باید در هزینه اقتصادی ثبات همسایگان آن است.”

پایان چشم پوشی می تواند در معرض عراق به تحریم ها و اخلال در تولید برق, ترکیب چالش های دولت جدید آن را به عنوان چهره چهار-ماه-پیر قیام. حداقل نه نفر کشته شدند که یک شبه نظامیان وفادار به پوپولیستی تندروی al-Sadr به دنبال شکستن یک اعتراض در جنوب شهر نجف, امنیت, مقامات گفت.

ایالات متحده در روز پنج شنبه تقبیح خشونت در برابر معترضان. دولت عراق یک “تعهد برای پایان دادن به این thuggery,” سفارت خود در بغداد در بیانیه ای گفت.

تنش بین ایالات متحده و عراق به نظر می رسد به سهولت کمی پس از بغداد در هفته گذشته گفت که از سرگیری عملیات مشترک با آمریکا رهبری ائتلاف علیه دولت اسلامی—به حالت تعلیق در اوایل ژانویه—تا زمانی که یک رابطه جدید است که کار می کرد.

نخست وزیر عادل عبد الرحمن که باقی می ماند در دفتر سرپرست ظرفیت پس از استعفا در ماه دسامبر آن را ترک کرده است به این کشور نخست وزیر بعدی برای تصمیم گیری در مورد حضور نیروهای ایالات متحده.

آقای Allawi نمی تبدیل شدن به نخست وزیر مگر اینکه پارلمان کابینه خود را که او باید به یک رای در اوایل ماه آینده. در میان بسیاری از چالش های آقای Allawi را در تعیین شکل و اندازه آمریکا حضور نظامی.

“آنها [آمریکا] می خواهم به او را به نفع شک” گفت: یک مقام ارشد عراقی رسمی.

مقامات عراقی گفت: آمریکا و همتایان هشدار داده بود آنها می تواند معکوس تصمیم خود برای گسترش چشم پوشی اگر هر یک از پرسنل آمریکایی در عراق صدمه قبل از آن منقضی می شود در هفته آینده. پایگاه های که در آن نیروهای ایالات متحده مستقر هستند و همچنین سفارت آمریکا در بغداد آمده اند تحت مکرر راکتی در ماه های اخیر. ایالات متحده را مقصر می داند ایران توقیف شده و می گوید دولت عراق انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن این حملات است.

عراق است که می سوزد و مقدار زیادی گاز به دلیل آن را ندارد زیرساخت به روند آن را برگزار کرده است مذاکرات با شرکت های ایالات متحده برای کاهش وابستگی به ایران.

مشاور نخست وزیر عراق گفت: دولت گام برداشتن برای توسعه جایگزین به ایران واردات انرژی اما در مواجهه با مقاومت از مقامات. “افرادی وجود دارند که کار در برابر دولت و در برابر ما رابطه با آمریکا,” او گفت:. او مشخص نیست بیشتر است.

در حالی که مقامات ایالات متحده می گویند چشم پوشی نیست و به امضای معاملات با شرکت های آمریکایی و, مقامات می گویند آنها هنوز هم آنها را تشویق به کمک به عراق توسعه گاز آن نیاز به پوشش آن برق نیاز دارد.

تعدادی از شرکت های ایالات متحده از جمله Exxon Mobil Corp شورون Corp. بیکر هیوز و بکتل Corp. شده اند و رقابت برای میلیاردها دلار از قرارداد با توجه به عراق و افغانستان و روغن مدیران. به گفته آنها اکثر مذاکرات قطع شد و توسط یک موج antigovernment تظاهرات و پس از آن استعفای آقای مهدی و کابینه اش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تشویق کرده است که دولت عراق به امضای 50 دلار-میلیارد دلار نفت از میدان مقابله با اکسون موبیل که شامل تولید گاز با توجه به بین المللی نفت, رسمی, عراق و رسمی یک مقام آمریکایی.

در ماه اکتبر بکتل نیز نزدیک به بازگشت به عراق پس از یک غیبت بیش از یک دهه است. این شرکت در مراحل نهایی امضای قرارداد 1 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت یک متان کارخانه فرآوری اما این مذاکرات قطع شد توسط این تظاهرات با توجه به عراقی و بین المللی نفت و مقامات.

اکسون موبیل و بکتل کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل شرایط سخت تحریم در ایران از جمله در انرژی خود را فروش در یک پیشنهاد به اجبار آن را به مذاکره مجدد برنامه هسته ای ایران و محدود کردن آن نظامی نفوذ در منطقه است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو