آمریکا قصد دارد به تخلیه بیشتر آمریکایی ها با هواپیما از ووهان

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها توسط هواپیما به عنوان به زودی به عنوان هفته بعد از ووهان چین شهر در مرکز جهانی شیوع کروناویروس ارائه صدها نفر از شهروندان ایالات متحده هنوز هم سرگردان در این شهر فرصتی برای خارج شدن.

وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت: در بیانیه ای که ارسال می شود به ثبت نام آمریکایی ها در ووهان که “اضافی تخلیه پرواز” در حال برنامه ریزی برای به عنوان روز دوشنبه دعوت از شهروندان آمریکایی با گذرنامه معتبر به ایمیل وزارت امور خارجه در یک آدرس خاص CoronaVirusEmergencyUSC@State.gov. این بیانیه مشخص نیست که آیا وجود خواهد داشت بیش از یک پرواز است.

به عنوان با قبلی تخلیه تلاش است که رفتگان چهارشنبه وزارت امور خارجه را بپرسید خصوصی شهروندان آمریکایی به بازپرداخت دولت برای پرواز.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید ایالات متحده همچنان به کمیسیون تخلیه پرواز تا زمانی که همه آمریکایی که مایل به خروج از کشور چین قادر به انجام این کار? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

چهارشنبه تخلیه پرواز چپ ووهان را Tianhe فرودگاه بین المللی حمل 210 آمریکایی توقف در لنگرگاه و پس از آن در یک پایگاه نظامی در کالیفرنیا است.

این اولین خارجی تخلیه پرواز از شهر است که در میان یک مستند فوق العاده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. های مختلف دولت های دیگر می گویند که آنها در حال برنامه ریزی عملیات های مشابه به جلو شهروندان خود در خارج از مرکزی شهرستان چینی از 11 میلیون نفر است.

اولیه ایالات متحده پرواز برگزار شد در درجه اول به شاتل, آمریکایی, کارکنان از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان که دولت بسته میان شیوع ویروس.

آمریکایی ها قادر به هیئت مدیره استقلال در هواپیما ابراز قدردانی به دولت ایالات متحده برای سازماندهی عملیات امداد که مورد نیاز ثبت نام در خارج از چین وزارت امور خارجه و دیگر سازمان های دولتی. انتظار می رفت که هزینه مسافران حدود $1,000 برای پرواز خود را با احتمال بیشتر هزینه های متحمل شده بر روی زمین در جنوب کالیفرنیا.

مربوط به پوشش

  • ایالات متحده در تلاش برای تخلیه شهروندان آمریکایی از اپیدمی زده شهرستان چینی
  • آمریکایی ها در ووهان آماده به فرار Coronavirus—یا آب و شیوع بیماری در شهرستان جدا شده
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه سلامت صفحه نمایش برای Coronavirus

مسافران روی عرشه کشتی منشور خصوصی که فرود در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه شد “نمایش نظارت و ارزیابی توسط پرسنل پزشکی در هر مرحله از راه” وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در بیانیه ای گفت.

با توجه به کشنده گسترش هنوز هم کمی درک coronavirus که به نظر می رسد در سراسر چین و بیش از یک دوجین از کشورها از آن برای اولین بار پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته بسیاری از آمریکایی ها زنگ با بیان این که یک planeload به طور بالقوه در معرض مردم خواهد بود فرود در کشور است. ایالات متحده به شناسایی پنج مورد در کشور از جمله دو در کالیفرنیا است.

مسافران که فرود شنبه در حال خواسته به باقی می ماند در پایه برای حداقل سه روز برای تست. آنها را در بیمارستان بستری شود اگر آنها نشان می دهد نشانه هایی از ابتلا به این ویروس اما در غیر این صورت مجاز خواهد بود به سفر بعد.

کلمه دوم تخلیه پرواز آورده تشویق به بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم در شهر باقی. بسیاری از آنها نا امید شده بودند پس از موانع اداری مانع تلاش های خود را برای به دست آوردن یک کرسی در اولین هواپیما. سال جدید قمری تعطیلات این ماه پیچیده ارتباطات با سفارت گفتند.

هنگامی که آن را اعلام کرد پرواز اولیه روز یکشنبه وزارت امور خارجه پیشنهاد تخلیه خواهد بود این تنها عملیات در نوع خود است که آن را مستقیما به طور موقت سازندگان: از کنسولگری در ووهان.

پنج شنبه بیانیه ارائه شده هیچ جزئیات چگونگی بزرگ آینده تخلیه پرواز خواهد بود و یا اینکه آیا وجود دارد خواهد بود هر بیشتر پرواز.

به عنوان با اولین پرواز بیانیه ای گفت که افراد بیمار می تواند مسدود شود از ترک: “مسافران باید آگاه باشند که دولت چین می تواند به جلوگیری از آنها را از ورود و یا خروج از بخش هایی از استان هوبی” آن گفت:.

دو آمریکایی ها امیدوار بود در هیئت مدیره در هفته آینده: پریسیلا Dickey و هشت ساله دختر هرمیون.

شهروندان آمریکایی که در چین مرکزی صندلی را در اولین پرواز, اما, نیست, قادر به بازیابی دختر گذرنامه بود که با هرمیون پدر خارج قفل شده است-پایین شهر ووهان جلوگیری از آنها را از سوار شدن.

“در این مرحله من کاملا مطمئنم که من قصد دارم در هواپیما” خانم Dickey گفت: در مدت کوتاهی پس از دریافت ایمیل اطلاع از جدید پرواز. او اضافه کرد که او را “نقطه من و صلیب Ts” برای جلوگیری از هر گونه اداری snafus.

“من نشئه است. من خوشحال هستم. اما چهره من نیست نشان آن چرا که من خسته هستم” او گفت:.

نوشتن به لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com و James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو